• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
táááák....u nás je už klud......krásne spinkaju....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lubkam ich :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrú nocku... :slight_smile:
12. júl 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......
:slight_smile:
13. júl 2012 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je už víkend... :slight_smile:
13. júl 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9141

toto som robila.....velmi dobručké...mnam....... :slight_smile:

dnes je nejaký ospalý den...teda aspon u mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..však tu prší :angry:

@jacka..dík som zabudla, že idú do Oščadnice :wink: ....ako mne Lolka zle spala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..zobudila sa čerstvá o 3:30 a nevedela zaspať asi do piatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a potom som ju musela budiť o ôsmej, aby mi aj cez obed pospala v normálnom čase......ja som spala asi tak 3 hoďky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka..sponge bob je taká kreslená rozprávka o hubke na umývanie :slight_smile: :slight_smile:.....Lilušin favorit teraz :dizzy_face: :dizzy_face:
13. júl 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím nejaku spriazenmu dušu......leni :slight_smile:
13. júl 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tie guľky si robila teraz? :dizzy_face: :dizzy_face: .......vyskúšam..ja robievam len obaľovaný kaleráb :wink:
13. júl 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no krásne ,........... :frowning2: :frowning2: tak vyspinkaná si :pensive:
13. júl 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..dievčatá ste sa bavili o prícuckoch :slight_smile: ..moja Lilka tiež sem patrí ešte aj teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......nejako som sa s tým zmierila, aj keď občas mi je z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........a zatiaľ som sa necítila zbytočná aj keď baby sú väčšie a samostatnejšie :wink:
13. júl 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..úplne do ružova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........vy ako máte?
13. júl 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 teraz ...idu ich papať...ale velmi fajnové sú...aj ked som sa toho bála................ale viac vajec nabuduce...........zle to drží po kope.............možno to bude aj tou bezl struhankou :sweat_smile:
13. júl 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak super den máš :frowning2: :pensive: ................celkom dobre.....Maťka som v noci prezliekala....čo bol mokrý.........a Peťkova zakrývala čo stále kričal že mu je zima................ale v poho :wink: :wink:
13. júl 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maťko velmi chváli obed........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............a dala som do toho aj špeku..... :slight_smile: nech :grinning: :grinning:

tu neprší...zatial
13. júl 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
omyl.....prší :angry: :angry: ......škoda že nemožem spať s Peťkom :rolling_eyes:
13. júl 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..
@jacka ..stále majú teplotu?? :fearful: .....Maťko by si s vami nepospinkal??
13. júl 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mal len trošku zvýšenu.....nedala som mu už žiadny liek.......ale teraz nemá..................................Maťko......kdeže..... :frowning2: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...inak sa dobre schladilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ráno sme mali 13 st., brr.......hlavne, že sme kúpili na terasu nový stôl a teraz naň pekne prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..zajtra sme chceli variť kotlíkový guláš :dizzy_face: :dizzy_face: .......no neviem neviem, vraj má byť ešte horšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 riadne že.....brrr..................vobec netuším aké hlásia počasie........ale takéto skoky....z 33 na 18.......pekne
vy ste už papali?
13. júl 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...Lilka sa najedla, len Lolka kadečo pojedla pred obedom, tak ona až keď sa vyspinká :slight_smile: ......taká som omáčková :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..prečo asi :grinning: ..idem pospratovať a skúsim si pospať...ak už nestihnem, tak prajem pekný víkend :slight_smile:
13. júl 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....to je nápada....pustiť hudbu do rozhlasu.....na obed.........dosť že ,i Peťko zle spí....jasné že ho to zobudilo.......radšej ho nemali ani opraviť.... :angry: :angry: .......juj aký je mrchavý :frowning2:

@leninka75 oddýchni si...........ideme upiecť koláčik
13. júl 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj vám krásny víkendík :dizzy_face: :dizzy_face:
13. júl 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paráda.....Peťko zas teplotuje...aby toho nebolo málo....všetko to tu pogrckal :frowning2: :frowning2:
13. júl 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekný víkendík
13. júl 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!........a dnes pokračujeme :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka..koláčik sa podaril??? :slight_smile:..a čo má Peťko nejakú brušnú virózu??? ..aj ho preháňa alebo bolí bruško? :frowning2:......

.......letty má úžasnú pamäť!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........
14. júl 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ideme von :sunglasses:
14. júl 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@leninka75 kdeže som piekla.......Peťko vrackal celé poobede.........už ho len napínalo.....čo nemal čo....potom začal kakať...vodu......som mala pocit že sa to neskončí.......v noci zakaždým ked zakašlal tak som sa bála že bude grckať...a ked si pukol tak mu ušlo...som ho prezliekala......ráno bolo už lepšie.....spapal bezl.BB keksy.......a vypil pohár vody..........ked šiel spinkať nezjedol nič.........a vraví ho bolí bruško.........dúfam že ho to prejde..........a tento sprostý týžden sa konečne skončí....alebo ma ešte čosi čaká :frowning2: ....................................von vy máte pekne?....tu je hnus.....dusno.....som poprala prádlo............................................................

ááááááááááá možem sa hanbiť....až po čiernu zem.....................až dole.........k čertom rohatým :frowning2:....neviem prečo som si myslela že ste 15.........ale to ma neospravdnuje..........prepáč :frowning2:

Lilke všetučko najsamlepšie...............hlavne vela zdravíčke.......dobru sestričku a poslúchajúcich rodičov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

dalšiu chorobu mám doma.......možno aj umrie :angry: :grinning: :grinning: ..............mna porazí už :angry: ........... :sweat_smile: ............ :grinning: :grinning:

obedík navarený.....kuriatko sa ešte pečie.....pojdem trošku na vzduch :slight_smile:
15. júl 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

strašný víkend................

@leninka75 ako ste oslávili?....
16. júl 2012 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ty si nám kde zmizla?....
@utka ako bolo?
16. júl 2012 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@leninka Lilke všetko najlepšie k narodeninkám :wink:. Boli sme v Oščadnici, penzión Fuňák.
Bolo super. Aj počasie celkom dobre vyšlo, len zima, ale nevadí. Sme čo-to pochodili. Potom dám aj fotky.
@jacka takže zase choroba??? :frowning2:
16. júl 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok