Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
17. júl 2012

ahooojte.... 🙂 ja len kuk jedným okom..... 🙂
@leninka75 ....Lilke všetúúúčko najlepšie, nech sa jej páči v škole....cmuuuuuk 😉
@jacka tu soooooom...len sme boli u našich na predlžený víkend 🙂

denisenko
17. júl 2012

@leninka75 my sme mali dnes na obed vyprážaný patizon.,.......aj Denisko jedol.... 😉 kopu kečupu, tatarskej a nikto nepovedal nahlas, že patizon je zelenina...len to že je to sezonne jedlo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. júl 2012

@jacka prečo ste mali strašný víkend?nestihla som ešte prečítať...so Simonkom na rukách to moc nejde, už sa všade vrtí....šidielko.... 😅 aj preto tu nechodím...zamestnáva ma ako sa dá.... 😠

jacka
17. júl 2012

@denisenko .....no vitaj....ako bolo u vašich?.............máš ospravedlnenku ☹ .... 😉 ......teraz to bude čím dalej tým horšie 😔

víkend .....v piatok grckal Peťko.......v sobotu kakal voda... po nociach nespal.....muža boleli všetky kosti 😠 😠 ....začal vracať aj on....v nedelu Maťko........a Peťko stále nespal.....ja som bola úplne že k.o....Maťko ešte stále kaká vodu.......naštastie to muž prežil 😀 😀 😠 😠 ....a ja som príšerne unavená...prišla som o hlas..... ..oči mám červené ako zajac...............................

jacka
17. júl 2012

ked ja som nechcela vyprážať....a bojím sa že iné nezjedia.......a placku nemožem na tie ich pokazené bruchá...vlastne ani vyprážané........dúfam že to nevyhodím.......lebo nedelný obed asi tak skončí... 😠 😠

@leninka75 tu zatial neprší.........ale tebe to vobec nezávidím....... 😅 😉 .............a Kika chcela ísť ku vám?.....

@utka ako v práci?.....................čo porába Viki?..........poznáš tú rozprávku hero factory?.......som ju stiahla..len neviem či mu ju možem dať.... 😅 😅

utka
17. júl 2012

@jacka v práci pohoda, málo roboty. Tú rozprávku poznám...Viki to pozeráva, ale ja som bola dosť proti, lebo sa tam bijú, bojujú, ale muž mu ju stiahol a pustil 😝

denisenko
17. júl 2012

@jacka juuuj, ale sa vám to nakopilo.... 😔 😔 😔 😔 ..ešteže muž prežil..... 😀 ....nejaký črevný vírus???boli ste aj u Mudrej??? 😕 ..my sa zatial ako tak držíme, ale sa mi zdá že Denisko začal trošku pokašliavať, ale to od bvčera, boli s tatinkom na záhrade a prišiel s mokrými nohami...... 😝 😝 😝 😝 😝 ..u našich...bolo fajn, som si oddýchla, mamina mi pestovala simča, ja neviem ako to robí, ale u nej žiadne dieťa neplače.... 😉 dokonca som si aj odbehla na dve hodiny na nákup.... 😵 ....únava? je moje druhé meno...najhoršie to býva večer...aj písmenka mi tancujú, v telke neprečítam titulky...taká som ko...Simonko v noci nespáva...presne tak ako aj v brušku.... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
17. júl 2012

@jacka som ti chcela poradiť, že urob z toho prívarok...ale to asi tiež nebude na tie ich žalúdky bohviečo.... 😝 a tak zapiecť so všetkým možným a cestovinami???..to je ľahučké..... 😉

utka
17. júl 2012

@denisenko tak ste mali super víkend...aj nákup, aj oddych 😉

utka
17. júl 2012

Ja som dala fotky z Oščadnice na FB.

jacka
17. júl 2012

@denisenko no vidíš aká je mamina šikovná.... 😵 čo si si ju nezvala domov? 😵 😉 .......................dúfam že nebude chorý ☹ ..aj ked aj to počasie je na to stvorené... 😠 .................tu fúka vetrisko...dobre sa schladilo 😝 ........................nezávidím ti to........tatino ti pomáha?.....

jacka
17. júl 2012

@denisenko nejedia nič....len slepačiu polievku..........chlebík s maslom......neviem čo im zajtra..................a nič iné tam endať...len cestoviny...a cuketu netreba podusiť?........

jacka
17. júl 2012

@utka idem kuk.................takže tú rozprávku či čo je to vymažem......dikes 😉

jacka
17. júl 2012

@utka nevidím ich tam...... 😅 😕

utka
17. júl 2012

@jacka ako chceš, ale dosť sa tam bijú...a fotky? Skús kuk v mojom profile.

denisenko
17. júl 2012

@jacka nemusíš to dusiť, ved sa ti to zapečie s tými cestovinami, tak to zmäkne... 😉 len im tam daj aj to, čo možu a ľubia a zeleninu si ani nevšimnú.... 😉 ..u nás každú chvílku poprcha.... ☹ ...jáááj, to ticho...detičky spinkajú...najväčšie dieťa šlo hľadať nejakú robotu do žiliny, tak mu držím palčeky.... 😉 ..tatinko??? pomáha, ako sa len dá...včera mi varil lekvár, lebo miešať dokáže ale nakojiť nie.... 😀 😀 😀 😀 berie Deniska vždy, ked sa dá....a Simonka nosí a dáva odgrgnúť..... 😵 😵 😵 😵 zlatý moj...ešte ani raz nepovedal nie.... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
17. júl 2012

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 ...zlatý je...snaží sa..ako sa dá 😵 😵 😵 😵 😵 ...............to robotu pre seba?....to fakt myslí vážne ....či sa opakuje minulý rok 😕 ...................dobre tak to zajtra vyskúšam......cestoviny už mám od nedele.........................aký lekvár si robila?.......ved ešte keby kojil tak ťa nepotrebuje...či hej 😉

@utka idem tam kuk.....

denisenko
17. júl 2012

@jacka ...lekvárik marhuľový....mamina mi nabalila marhule a kompoty sa u nás takmer vobec nejedia, tak sme urobili lekvár 🙂 ....pre palacinkového kráľa treba.... 😀 😀 😀 😀 ...myslí to vážne...ak niečo nájde, ostáva doma...ale chceli by sme až od novembra...ved uvidíme..... 😅

jacka
17. júl 2012

@denisenko mnam....ten lubia aj moji........teda hlavne Maťko...Peťko sladké nemusí...asi sa pomamil..............držím palce nech mu to vyjde..........a vie aj čoby chcel robiť?

denisenko
17. júl 2012

@jacka ...pomamil? nemusíš sladké? 😕 ..ja tiež radšej mäsko 😵 😵 😵 😵 ...noooo...chce sa vrátiť späť na kamion, alebo radšej rozvoz po SK... 🙄

jacka
17. júl 2012

@denisenko nie nemusím sladké......ale ked to na mna príde.......tak sladosti traste sa 😀 😀 😀 ...................no pekne....kamion...... 😔 ...........silno držím palčeky nech mu to vyjde.....daj vedieť čo vybavil..... 😉 ........................super že ti Denisko ešte spáva......mne Maťko včera tiež zaspal............ale to bolo asi naposledy v tomto roku 😝

denisenko
17. júl 2012

@jacka myslíš že naposledy???,..neboj, isto sa ešte pritrafí... 😉 veru, Denisko spáva..niekedy len každý druhý den a vtedy ťtahá aj 3 hodiny...inak tak 2, niekedy 1,5... 😉 ...škoda len, že Simonko si neberie príklad... 😠 😠 😠

jacka
17. júl 2012

@denisenko no vidíš....moji si nemali od koho brať príklad..... ☹ 😉 .........................to zaspal preto lebo bol chorý......a pýtal sa sám......................juj čoby som ja za to dala...keby mi takto spali obaja....Simonko ešte spinká?.....

jacka
17. júl 2012

vidím tu leninku 😵

denisenko
17. júl 2012

@jacka aj ja ju vidííííím... 😵 ..Simonko už bol raz hore a s vreskom šiel spať.... 😠 😠 😠 😠

leninka75
17. júl 2012

@denisenko ..že som ja radšej nespomenula kopu prachov 😀 😀 😀 😀 ...no nazďo tuláčka!! 🙂 ....ďakujem za prianie 🙂 ..........ach tie choroby, Kika tuprišla s tykými zelenými sopliskami 😠 😠 😠 ......dúfam, že to baby vydržia.......som zvedavá či vám tá tatinkova práca n aSK výde..aj keď kamión 😒 ..to by bol tiež dosť mimo, nie??? 😕 .........s tou tatinkovou pomocou je to fajn, že ti pomáha, ale však bol dlho preč tak musí dobiehať a aj nadbiehať keď zasa pôjde 😉 ........

@jacka ..hej chcela sem ísť..vraj aby sa mala s kým hrať..ale teraz je to také, že Lilka niečo navrhne a Kika furt krúti nosom, že nie 😝 😝 😝 ....a toto je od rána 😝 😝 😝 .......jedine čo sa mi podarilo, že sa asi pol hodinku hrali na školu 🙂 ........čo máš s hlasom??? 😕 a očami?? 😨

jacka
17. júl 2012

@denisenko poplakal si a pokračuje?............

len aby sa aj ukázala.......pojdeme zachvilu preč........

leninka75
17. júl 2012

@jacka ..a kdeže sa chystáš?

denisenko
17. júl 2012

@jacka už je zas tichgo...on len skúša mamine nervy....len nerátal s tým, že mama zavrie dvere..... 😀 kam idete??
@leninka75 ...kamion...ale tak aby cez víkend doma... 🙂

leninka75
17. júl 2012

@denisenko .....sociálku na teba 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre