• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@leninka75 ..........tak jediny kto má radosť sú asi deti,..... :sweat_smile: ..............pevné nervy :wink: :pensive: ............................dnu je taká kosa......Maťko je ako žaba.....sedí tu zabalený v deke :angry: :frowning2: .............vy idete von?.................hlas?...nemá...keby si mi zavolala tak ma nespoznáš :grinning: :grinning: ...oči......pália ako des....ten vietor von mi asi nepomože......ráno som ich mala zahnisané......neviem či nie som zrela k dr.... :sweat_smile: ..........................dúfam že tvoje deti nebudú choré :frowning2:
17. júl 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..aj pred IT tak jazdil? ......čo je vlastne oficiálne?...
17. júl 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....kedysi tu býval jeden chlapec...ale rodičia sa rozišli.........a teraz prišiel za mamou tak za ním ideme....,....lebo nik iný tu nie.......nech sa pohraju trošku.........večer zas pojde späť....ktovie kedy zas príde
17. júl 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko sociálku na teba.... :grinning: :grinning: :grinning: to fakt stíchol.....to moji by ručali....až do neviem kedy..
17. júl 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ......ďakujem, veru teraz tie nervy potrebujem :frowning2: ........už sme raz von išli, ale ako sme vyšli začalo pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....skúsime zasa poobede ..tu nefúka, len je sychravo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........to máte riadnu kosu :angry: ..neprekúriš?.......nemáš kalciový sirup na tie hlasivky?....a oči, to si tiež chytila zápal ako deti?.....
17. júl 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......a hrajú sa pekne keď sú traja spolu?....
17. júl 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to už nepomože...potrebujem pichuť :grinning: :grinning: :wink: .........ale možem vyskušať............všetko sa na mna lepí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........a na oči neviem či možem kvapnuť unifox........na oči som dosť citlivá :sweat_smile:...skor si dám tbl od bolesti ako kvapku do oka....
tu je sem tam slniečko....sme tam zamračené......vietor...........................kuriť zatial nejdem......máme tu 20,5.....čakám na štvrtok vraj má byť 30st.....to je leto :angry: :angry: :angry:
17. júl 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 hej...utekaju pred Peťkom.... :angry: :angry: :angry: a teraz ani kričať na nich nemožem :grinning: :grinning:
17. júl 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pojdeme sa pomaličky chystať........už mi tu pília uši :angry: :angry: :wink: :wink: ..............sa mi tam von nechce vobec ísť :frowning2:
17. júl 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .......si spomeň ako si frfotala na tie hice :grinning: :grinning: :grinning: ......ale ja viem, že to nemusíš :wink: ..tak 25 a je to supiš pupiš, že? :slight_smile: .......a nemáš doma vrecúškový zelený čaj?.....vyvar dva sáčiky a capni na oči, alebo kamilkový ...inak uniflox sú očné kvapky, to by si mohla......
17. júl 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a čo to potrebuješ pichnúť??? :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......užite si návštevu :wink:
17. júl 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....nejaká krava tu rieši či má ísť na dovolenku bez detí a bez muža alebo nie :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nechápem!!.........veď tu nie je o čom :angry:
17. júl 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to bral aj Peťko....preto ich mám................................to vieš ja som večne nespokojná......so všetkým :grinning: :grinning: :grinning: veru 25.....to je vončo...... :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses:

videla som aj ja tú tému...celkovo tu sú také témy ....že úplne hlúpe a debilné.....
17. júl 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pichuť...calciovku..... :grinning: :grinning: :grinning: ..........ale hádam do zajtra sa mi vráti hlas :grinning: :grinning: :grinning: to som vravela aj včera...ale nič netrvá večne :wink:
17. júl 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som bola vonku..je tam krásnych 15st.......... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
17. júl 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......a keby skúsila na muža skríknuť, nevrátil by sa ti hlas?? :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru brr :angry: ....aj sme zmokli.....aj nám bolo teplo aj zima.....no nechápačka.........kamoš prišiel a hned aj odišiel......deti sklamané........moje zlatinká :frowning2:
17. júl 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Simonko je aký chutnučký........ved je tam dobručký....čo chceš... :dizzy_face: :wink:
17. júl 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk..... :slight_smile:
17. júl 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ale ved on býva dobručký...len to spanie.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ..prečo hned odišiel?? :confused: ...u vás je taká kosa? :confused: aj u nás mrholí celý den, ale nezdá sa mi až tak chladno... :dizzy_face:
17. júl 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 super tip.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa dozvedela, že suseda vravela svokre, že má nevestu "sekeru"...počuť, ked mám otvorené okná..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no hej, ked Denisko sa robí hluchým.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to je čo za ... susedu?
17. júl 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc.
17. júl 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
18. júl 2012 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!.......

@utka..fíha ty si dnes rýchlik!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.........

...a kde sú ostatné herečky?? :confused:
18. júl 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vitaj...Rýchlik? Však som v práci, tak stíham :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahooojte.... :slight_smile:
@leninka75 ja som tu...na skok...Simonko má zas dobrý den...od rána od 5-tej teraz zaspal.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....hlavne že po jednej máme byť na očkovaní..... :angry: :angry: :angry: :angry:
@utka ty si tak skoro v práci??? :confused:
18. júl 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

@leninka75 ty čo taká stručná......

@utka tebe je raz dobre v práci.....aj kona stíhaš.... :grinning: :grinning:

@denisenko držím palčeky aby ste maličko plakali..........myslíš že bude tak dlho spať?.. :wink:
18. júl 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj ja držím päste... Nooo, v práci som už od 6:15 cca. Ale precovnú dobu mám od 7:00. Chodím skôr a potom idem aj domov skôr.
@jacka veru dobre mi je. Teraz v lete, keď je málo roboty. Ale počkaj v auguste, keď budú mať dve kolegyne dovolenku, tak neviem, či budem stíhať koňa :confused:
18. júl 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ty budeš sama v robote?......ale tento týžden si posledný..už idete preč....či sa mýlim?....
18. júl 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok