Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. júl 2012

@leninka75 ..........tak jediny kto má radosť sú asi deti,..... 😅 ..............pevné nervy 😉 😔 ............................dnu je taká kosa......Maťko je ako žaba.....sedí tu zabalený v deke 😠 ☹ .............vy idete von?.................hlas?...nemá...keby si mi zavolala tak ma nespoznáš 😀 😀 ...oči......pália ako des....ten vietor von mi asi nepomože......ráno som ich mala zahnisané......neviem či nie som zrela k dr.... 😅 ..........................dúfam že tvoje deti nebudú choré ☹

leninka75
17. júl 2012

@denisenko ..aj pred IT tak jazdil? ......čo je vlastne oficiálne?...

jacka
17. júl 2012

@denisenko .....kedysi tu býval jeden chlapec...ale rodičia sa rozišli.........a teraz prišiel za mamou tak za ním ideme....,....lebo nik iný tu nie.......nech sa pohraju trošku.........večer zas pojde späť....ktovie kedy zas príde

jacka
17. júl 2012

@denisenko sociálku na teba.... 😀 😀 😀 to fakt stíchol.....to moji by ručali....až do neviem kedy..

leninka75
17. júl 2012

@jacka ......ďakujem, veru teraz tie nervy potrebujem ☹ ........už sme raz von išli, ale ako sme vyšli začalo pršať 😝 😝 😝 .....skúsime zasa poobede ..tu nefúka, len je sychravo 😝 .........to máte riadnu kosu 😠 ..neprekúriš?.......nemáš kalciový sirup na tie hlasivky?....a oči, to si tiež chytila zápal ako deti?.....

leninka75
17. júl 2012

@jacka ......a hrajú sa pekne keď sú traja spolu?....

jacka
17. júl 2012

@leninka75 to už nepomože...potrebujem pichuť 😀 😀 😉 .........ale možem vyskušať............všetko sa na mna lepí 😝 ..........a na oči neviem či možem kvapnuť unifox........na oči som dosť citlivá 😅...skor si dám tbl od bolesti ako kvapku do oka....
tu je sem tam slniečko....sme tam zamračené......vietor...........................kuriť zatial nejdem......máme tu 20,5.....čakám na štvrtok vraj má byť 30st.....to je leto 😠 😠 😠

jacka
17. júl 2012

@leninka75 hej...utekaju pred Peťkom.... 😠 😠 😠 a teraz ani kričať na nich nemožem 😀 😀

jacka
17. júl 2012

pojdeme sa pomaličky chystať........už mi tu pília uši 😠 😠 😉 😉 ..............sa mi tam von nechce vobec ísť ☹

leninka75
17. júl 2012

@jacka .......si spomeň ako si frfotala na tie hice 😀 😀 😀 ......ale ja viem, že to nemusíš 😉 ..tak 25 a je to supiš pupiš, že? 🙂 .......a nemáš doma vrecúškový zelený čaj?.....vyvar dva sáčiky a capni na oči, alebo kamilkový ...inak uniflox sú očné kvapky, to by si mohla......

leninka75
17. júl 2012

@jacka ..a čo to potrebuješ pichnúť??? 😀 😀 😀 😅 😅 😅 ......užite si návštevu 😉

leninka75
17. júl 2012

....nejaká krava tu rieši či má ísť na dovolenku bez detí a bez muža alebo nie 😅 😅 😠 😠 😠 😖 😖 😝 😝 ..nechápem!!.........veď tu nie je o čom 😠

jacka
17. júl 2012

@leninka75 to bral aj Peťko....preto ich mám................................to vieš ja som večne nespokojná......so všetkým 😀 😀 😀 veru 25.....to je vončo...... 😵 😵 😎 😎

videla som aj ja tú tému...celkovo tu sú také témy ....že úplne hlúpe a debilné.....

jacka
17. júl 2012

@leninka75 pichuť...calciovku..... 😀 😀 😀 ..........ale hádam do zajtra sa mi vráti hlas 😀 😀 😀 to som vravela aj včera...ale nič netrvá večne 😉

jacka
17. júl 2012

som bola vonku..je tam krásnych 15st.......... 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
17. júl 2012

@jacka ..brrrr 😝 😝 .......a keby skúsila na muža skríknuť, nevrátil by sa ti hlas?? 😀 😀 😀

jacka
17. júl 2012

@leninka75 veru brr 😠 ....aj sme zmokli.....aj nám bolo teplo aj zima.....no nechápačka.........kamoš prišiel a hned aj odišiel......deti sklamané........moje zlatinká ☹

jacka
17. júl 2012

@denisenko Simonko je aký chutnučký........ved je tam dobručký....čo chceš... 😵 😉

jacka
17. júl 2012

kuk..... 🙂

denisenko
17. júl 2012

@jacka ale ved on býva dobručký...len to spanie.... 😔 😔 😔 😔 ..prečo hned odišiel?? 😕 ...u vás je taká kosa? 😕 aj u nás mrholí celý den, ale nezdá sa mi až tak chladno... 😵

denisenko
17. júl 2012

@leninka75 super tip.. 😀 😀 😀 😀 ja som sa dozvedela, že suseda vravela svokre, že má nevestu "sekeru"...počuť, ked mám otvorené okná..... 😀 😀 😀 😀 no hej, ked Denisko sa robí hluchým.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
17. júl 2012

@denisenko to je čo za ... susedu?

utka
17. júl 2012

Dobrú noc.

utka
18. júl 2012

Dobré ránko 😉

leninka75
18. júl 2012

ahojte!!.......

@utka..fíha ty si dnes rýchlik!!! 🙂 🙂 🙂 🙂.........

...a kde sú ostatné herečky?? 😕

utka
18. júl 2012

@leninka75 vitaj...Rýchlik? Však som v práci, tak stíham 😀 😀 😀

denisenko
18. júl 2012

ahooojte.... 🙂
@leninka75 ja som tu...na skok...Simonko má zas dobrý den...od rána od 5-tej teraz zaspal.... 😝 😝 😝 😝 ....hlavne že po jednej máme byť na očkovaní..... 😠 😠 😠 😠
@utka ty si tak skoro v práci??? 😕

jacka
18. júl 2012

ahojte......

@leninka75 ty čo taká stručná......

@utka tebe je raz dobre v práci.....aj kona stíhaš.... 😀 😀

@denisenko držím palčeky aby ste maličko plakali..........myslíš že bude tak dlho spať?.. 😉

utka
18. júl 2012

@denisenko aj ja držím päste... Nooo, v práci som už od 6:15 cca. Ale precovnú dobu mám od 7:00. Chodím skôr a potom idem aj domov skôr.
@jacka veru dobre mi je. Teraz v lete, keď je málo roboty. Ale počkaj v auguste, keď budú mať dve kolegyne dovolenku, tak neviem, či budem stíhať koňa 😕

jacka
18. júl 2012

@utka ty budeš sama v robote?......ale tento týžden si posledný..už idete preč....či sa mýlim?....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre