• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
nikto nikde..... deťúrence ešte niečo daju pod jeden zub.......a pomaličky vyparíme.... :slight_smile:
18. júl 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky, očkovanie za nami.....to bolo plaču...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: aj tatinko tam bol, skoro ušiel z ordinácie a keby mohol zobral by aj Simonka a viac by ich tam nik nevidel...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka moj nespavec sa pridáva do klubu k tvojim, može? :grinning:
18. júl 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka máš pohyblivú dobu? :confused:
18. júl 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už len tento týždeň, veru. A preč ideme 26.7. Nebudem sama, budeme dve. teraz sme 4, ale tento týždeň má jedna dovolenku, takže 3.
@denisenko áno mám, ráno od 7:00 do 9:00, ale ja chodím ešte skôr :slight_smile:
18. júl 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tatinko nemá chybu :dizzy_face: ..........to bolo už kolké očkovanie?....................................vieš čo......velmi som ťa do klubu nechcela......ale ked tak velmi chceš......tak hybááááj :grinning: :grinning: .........kedy sa ti zobudil?.......................čo tatino...ako dopadol na pohovore?.....

@utka ako vám bude fajn....a kde pojdete na bud. týžden?....
18. júl 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka budeme doma a vo štvrtok letíme...
18. júl 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..to bolo ešte len prvé.... :angry: za celý den spal 3x 15minút.....a potom o 17-tej to vzdal a spal do 19-tej :slight_smile: akurát prezliecť, prebaliť, dať znovu nurofen, napapkať a spať...moc sa mu nechce...ešte si niečo rozpráva v postielke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale teplotu zatial nemá,v zadočku som namerala len 36,2...nie je to nejako málo??? :confused:

pekné fotky máte..... :wink: to bola taká zima?? :confused:
18. júl 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku..... :wink:
18. júl 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sme boli na bicykloch...ja po dlhej dobe. Asi ráno nevstanem z postele.
Dobrú noc.
18. júl 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!......prváááááá????????!!!!!!!! :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
.....tak super, včera obe aj Lilka aj Kika ričali :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..raz mala jedna problém,potom druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:..juj nech už je piatok...svoje je len svoje :wink:

@denisenko..ako ste spinkali?
@jacka..ako sa máš?.....čo tvoj hlas a oči? :fearful:
@utka...počula si o tom atentáte??......čo im už šibe všetkým? :angry:..však BG bolo vždy také kľudné a teraz toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
19. júl 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte......

druhá :confused: :confused: :confused:
19. júl 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka vstala si?.....

@leninka75 po 20tich :grinning: :grinning: rokoch mám atb..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a v noci brhal Maťko......dúfam len že sa mi to snívalo.... :angry: :frowning2:
19. júl 2012 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte baby, prosím neviete mi poradiť, som taká nervózna. Som v 5 tt, ale nemám žiadne príznaky, prsia ma vôbec nebolia, ani ich nemám naliate, zle mi tiež nie je a podbruško cítim len naozaj sem-tam. Poraďte, prosím. Ďakujem.
19. júl 2012 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..fíha to si dobrá, 100 rokov bez atb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ja som vydržala len 80 :sweat_smile: :sweat_smile: .....a čo ti teda je?.....hrdlo??.....mne zasa Lolka začala nejako často kýchať :confused: ..dúfam, že len čistí nosík :wink:
19. júl 2012 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 ...si si istá, že si v správnej téme? :confused:
19. júl 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 viem, že to sem nepatrí, ale všimla som si, že tu sa diskutuje, tak preto som si sem dovolila napísať, tak teda prepáč!
19. júl 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 ..čo sa urážaš?? :sweat_smile: :sweat_smile: ..ja som sa len opýtala lebo to sa stáva :wink: ........ja som ani pri jednej nemala žiadne tehu príznaky, len som priberala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2012 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 Ďakujem za odpoveď.
19. júl 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 ....niet za čo! :slight_smile:..a tehotenstvo máš potvrdené?
19. júl 2012 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ano, v pondelok som bola u doktorky.
19. júl 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 ...tak potom sa teš na drobčeka a buď rada, že nemusíš každé ráno pokecať so záchodovou misou, a že nemáš tie ostatné nepríjemné znaky tehu......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..užívaj si to, lebo ak plánuješ aj druhé, tam si bruško moc nevychutnáš :frowning2: .........nechce sa mi počítať, to vieš ráno káva ešte nevypitá :grinning:......... ale kedy máš termín?
19. júl 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile:
19. júl 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 v 5-tom týždni....nemusíš mať príznaky.......a už o týžden to može byť úplne inak....ešte je skoro... :dizzy_face: a nestresuj sa.....nerobí to dobre.... :slight_smile:
19. júl 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj ja som čítala o tom atentáte.....hned som aj na vás dve myslela.... :angry: :angry: :angry: nebojíte sa? :confused: @utka???? :confused: :confused: a ty?
@jacka ATB? tak to si poriadne schytala niečo škaredé.....rýchle uzdravenie želáme.... :dizzy_face:

my sme spali....no....v rámci normy..... :grinning: :grinning: Simonko vstal až o 1-nej, potom do pol druhej tlačil do plienky, lebo papkal na večeru kašu.... :grinning: a potom do pol tretej vykecával v postielke a zaspal..... :dizzy_face: o pol štvrtej bol zas smädný a spal až do šiestej.....paráda....len dve krmenia, spinkal v postielke a čuduj sa svete zázraky sa dejú....vzal na milosť cumlík....tak sa mama trochu vyspala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ráno mal trošku teplotu... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. júl 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Veru som počula o tom autobuse. Naši známy včera odlietali z Burgasu, ale našťastie ešte pred tým. Trochu mám strach, ale dúfajme, že bude všetko OK. To vraj nejaký pako z Iraku a v buse boli Izraelčania...
@jacka vstala som, len ma hrozne bolí zadok :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ale som rada, že sme boli, lebo na bicykli som nesedela 4 roky. Včera sme zvládli 20km.
19. júl 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka včera som si písala s kamoškou, čo sa vrátili z Bulharska, tak vraj mali deti nejaké vracačky buď zo stravy alebo z vody. Tak mi poradila, že my dospalí si máme dať preventívne frťana a Vikimu Hylak.
19. júl 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnes si tu zase píšem sama so sebou :cry:
19. júl 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo :slight_smile: ..u nás prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko..jasné, že sa bojím :frowning2:...v prvom momente som chcela rušiť dovolenku, ale potom som si povedala, že ak s amá niečo stať stane sa aj tu, takže ideme, ale s malou dušičkou :frowning2:.........

@denisenko..teda pekne simko v noci buntoší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:......a ty, že v rámci normy, srandistka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......ozaj a tatino sa budí na drobca, či už je zvyknutý? :wink:..už nemáte teplotku?.....akú kašičku papal?....a chutila?? :slight_smile:
19. júl 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..inak to akože o deviatej dobré ránko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...to kde sme :grinning: :grinning: :grinning: .....však slnko vysoko, kopec roboty spravenej a že dobré ránko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..frťan to je samoška :grinning: :grinning: ..však nie je nad prevenciu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...aj trikrát za deň :wink: .....a ideš vikimu dávať preventívne hylak??.........tí známi mali pobyt so stravou v hoteli, či jedli vonku?
19. júl 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok