Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. júl 2012

nikto nikde..... deťúrence ešte niečo daju pod jeden zub.......a pomaličky vyparíme.... 🙂

denisenko
18. júl 2012

žienky, očkovanie za nami.....to bolo plaču...... 😔 😔 😔 😔 😔 aj tatinko tam bol, skoro ušiel z ordinácie a keby mohol zobral by aj Simonka a viac by ich tam nik nevidel...... 😀 😀 😀 😀
@jacka moj nespavec sa pridáva do klubu k tvojim, može? 😀

denisenko
18. júl 2012

@utka máš pohyblivú dobu? 😕

utka
18. júl 2012

@jacka už len tento týždeň, veru. A preč ideme 26.7. Nebudem sama, budeme dve. teraz sme 4, ale tento týždeň má jedna dovolenku, takže 3.
@denisenko áno mám, ráno od 7:00 do 9:00, ale ja chodím ešte skôr 🙂

jacka
18. júl 2012

@denisenko ....... 😵 😵 😵 😵 tatinko nemá chybu 😵 ..........to bolo už kolké očkovanie?....................................vieš čo......velmi som ťa do klubu nechcela......ale ked tak velmi chceš......tak hybááááj 😀 😀 .........kedy sa ti zobudil?.......................čo tatino...ako dopadol na pohovore?.....

@utka ako vám bude fajn....a kde pojdete na bud. týžden?....

utka
18. júl 2012

@jacka budeme doma a vo štvrtok letíme...

denisenko
18. júl 2012

@jacka ..to bolo ešte len prvé.... 😠 za celý den spal 3x 15minút.....a potom o 17-tej to vzdal a spal do 19-tej 🙂 akurát prezliecť, prebaliť, dať znovu nurofen, napapkať a spať...moc sa mu nechce...ešte si niečo rozpráva v postielke 😀 😀 😀 😀 ale teplotu zatial nemá,v zadočku som namerala len 36,2...nie je to nejako málo??? 😕

pekné fotky máte..... 😉 to bola taká zima?? 😕

denisenko
18. júl 2012

dobrú nocku..... 😉

utka
18. júl 2012

Dnes sme boli na bicykloch...ja po dlhej dobe. Asi ráno nevstanem z postele.
Dobrú noc.

leninka75
19. júl 2012

ránečko!!......prváááááá????????!!!!!!!! 😕 😅 😅
.....tak super, včera obe aj Lilka aj Kika ričali 😝😝 😝..raz mala jedna problém,potom druhá 😝..juj nech už je piatok...svoje je len svoje 😉

@denisenko..ako ste spinkali?
@jacka..ako sa máš?.....čo tvoj hlas a oči? 😨
@utka...počula si o tom atentáte??......čo im už šibe všetkým? 😠..však BG bolo vždy také kľudné a teraz toto 😝 ......

jacka
19. júl 2012

ahojte......

druhá 😕 😕 😕

jacka
19. júl 2012

@utka vstala si?.....

@leninka75 po 20tich 😀 😀 rokoch mám atb..... 😝 .....a v noci brhal Maťko......dúfam len že sa mi to snívalo.... 😠 ☹

soni1
19. júl 2012

Ahojte baby, prosím neviete mi poradiť, som taká nervózna. Som v 5 tt, ale nemám žiadne príznaky, prsia ma vôbec nebolia, ani ich nemám naliate, zle mi tiež nie je a podbruško cítim len naozaj sem-tam. Poraďte, prosím. Ďakujem.

leninka75
19. júl 2012

@jacka ..fíha to si dobrá, 100 rokov bez atb 😀 😀 😀 😀 😀 .....ja som vydržala len 80 😅 😅 .....a čo ti teda je?.....hrdlo??.....mne zasa Lolka začala nejako často kýchať 😕 ..dúfam, že len čistí nosík 😉

leninka75
19. júl 2012

@soni1 ...si si istá, že si v správnej téme? 😕

soni1
19. júl 2012

@leninka75 viem, že to sem nepatrí, ale všimla som si, že tu sa diskutuje, tak preto som si sem dovolila napísať, tak teda prepáč!

leninka75
19. júl 2012

@soni1 ..čo sa urážaš?? 😅 😅 ..ja som sa len opýtala lebo to sa stáva 😉 ........ja som ani pri jednej nemala žiadne tehu príznaky, len som priberala 😝

soni1
19. júl 2012

@leninka75 Ďakujem za odpoveď.

leninka75
19. júl 2012

@soni1 ....niet za čo! 🙂..a tehotenstvo máš potvrdené?

soni1
19. júl 2012

@leninka75 ano, v pondelok som bola u doktorky.

leninka75
19. júl 2012

@soni1 ...tak potom sa teš na drobčeka a buď rada, že nemusíš každé ráno pokecať so záchodovou misou, a že nemáš tie ostatné nepríjemné znaky tehu......... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..užívaj si to, lebo ak plánuješ aj druhé, tam si bruško moc nevychutnáš ☹ .........nechce sa mi počítať, to vieš ráno káva ešte nevypitá 😀......... ale kedy máš termín?

denisenko
19. júl 2012

dobré ránko.... 🙂

denisenko
19. júl 2012

@soni1 v 5-tom týždni....nemusíš mať príznaky.......a už o týžden to može byť úplne inak....ešte je skoro... 😵 a nestresuj sa.....nerobí to dobre.... 🙂

denisenko
19. júl 2012

@leninka75 aj ja som čítala o tom atentáte.....hned som aj na vás dve myslela.... 😠 😠 😠 nebojíte sa? 😕 @utka???? 😕 😕 a ty?
@jacka ATB? tak to si poriadne schytala niečo škaredé.....rýchle uzdravenie želáme.... 😵

my sme spali....no....v rámci normy..... 😀 😀 Simonko vstal až o 1-nej, potom do pol druhej tlačil do plienky, lebo papkal na večeru kašu.... 😀 a potom do pol tretej vykecával v postielke a zaspal..... 😵 o pol štvrtej bol zas smädný a spal až do šiestej.....paráda....len dve krmenia, spinkal v postielke a čuduj sa svete zázraky sa dejú....vzal na milosť cumlík....tak sa mama trochu vyspala.... 😵 😵 😵 😵 😵 ráno mal trošku teplotu... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

utka
19. júl 2012

Ahojte...
Veru som počula o tom autobuse. Naši známy včera odlietali z Burgasu, ale našťastie ešte pred tým. Trochu mám strach, ale dúfajme, že bude všetko OK. To vraj nejaký pako z Iraku a v buse boli Izraelčania...
@jacka vstala som, len ma hrozne bolí zadok 😝 .
Ale som rada, že sme boli, lebo na bicykli som nesedela 4 roky. Včera sme zvládli 20km.

utka
19. júl 2012

@leninka včera som si písala s kamoškou, čo sa vrátili z Bulharska, tak vraj mali deti nejaké vracačky buď zo stravy alebo z vody. Tak mi poradila, že my dospalí si máme dať preventívne frťana a Vikimu Hylak.

utka
19. júl 2012

Dnes si tu zase píšem sama so sebou 😢

leninka75
19. júl 2012

halo, halo 🙂 ..u nás prší 😝

@denisenko..jasné, že sa bojím ☹...v prvom momente som chcela rušiť dovolenku, ale potom som si povedala, že ak s amá niečo stať stane sa aj tu, takže ideme, ale s malou dušičkou ☹.........

@denisenko..teda pekne simko v noci buntoší 😝 😝 😝......a ty, že v rámci normy, srandistka 😀 😀 😀 😀......ozaj a tatino sa budí na drobca, či už je zvyknutý? 😉..už nemáte teplotku?.....akú kašičku papal?....a chutila?? 🙂

leninka75
19. júl 2012

@denisenko ..inak to akože o deviatej dobré ránko 😅 😅 😅 ...to kde sme 😀 😀 😀 .....však slnko vysoko, kopec roboty spravenej a že dobré ránko 😀 😀 😀 😀

leninka75
19. júl 2012

@utka ..frťan to je samoška 😀 😀 ..však nie je nad prevenciu 😀 😵 😵 😵 ...aj trikrát za deň 😉 .....a ideš vikimu dávať preventívne hylak??.........tí známi mali pobyt so stravou v hoteli, či jedli vonku?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre