• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. decembra 2017 
@jacka .... :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused: ..kde si sa stratila??
19. júl 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....ja som ranné ptáče...len som vás nechcela pobudiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tatinko sa odsťahoval zo spálne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pre istotu.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko Ďakujem za odpoveď, potešila si ma.
19. júl 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 presný termín mi ešte nebol povedaný, ale tehu kalkulačka vypočítala, že to bude okolo 19.3., takže uvidíme :wink:
19. júl 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kúpila som hylak, ale neviem, či mu ho idem dávať. Oni jedli v hozteli...
19. júl 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojky zas pod inym nickom,hehheheeh,stary my nejde naskočit sakriš,ako sa my tu maaaaaaate?????????????????
19. júl 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam novy nick ,tak že tento budem mat definitivneeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:))) .Zas tu neni ani jedna :frowning2:
19. júl 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siwike25 alebo
@mucinkaa29 máme sa tu fajne...ty sa pochváľ. To, že bude chlapec je na 100%??? A nie je to ešte skoro?
19. júl 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej utka :slight_smile:)).Na 100% to bude chalan ,aj doktorka hovorila že to krasne bolo vidiet ako sa tam na ultrazvuku otrčal,heheheheheh,uvidime pojdem aj na 3d,ale je to chalan :slight_smile:)) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteee...
Huráááá piatooook!!! Dnes zdrhám o pol tretej a dva týždne vegeeeet!!! :grinning:
20. júl 2012 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte......

@utka tak hádam ti tento den rýchlo ubehne..... :dizzy_face: :wink: :slight_smile: ...a že skočíš cez tie dva týžden aj na kona... :slight_smile:

@mucinkaa29 aj sa tu ohrejše alebo zas zdrhneš... :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 tu som..... :wink: .....................o tých črevných v BG som aj ja počula.....boli tam susedia...tak vraveli......brrr.....
@denisenko a to sa už definitívne odsťahoval :grinning: :grinning: :grinning: či sa vráti ked bude väčší :grinning: :grinning: ...............aku kašu si mu dala.....že sa tak fajn vykakuškal.... :slight_smile:
20. júl 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vidím ťa...... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!......

@jacka..som zvedavá čo ti deni odpovie :confused:...ja ju zasypávam otázkami, na mňa zvysoka kašle :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..ako sa máš? :wink:

@utka...tak nech ti ten dnešok rýchlo utečie! :dizzy_face:.....a v ktorom letovisku boli tí známi?
20. júl 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..ani mne už neodpovedá.........asi zabúda..... :wink: .................pochybujem že kašle.....lebo potom aj na mna :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..nezdá sa ti, že tie prázdniny nejako rýchlo utekajú? :frowning2: :confused: ......však pomaly končí júl a leto žiadne :angry: :angry: .....varíš dnes?
20. júl 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..pomoc krpaňa ma vytláča :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru utekaju....aj v lekárni sa zarazli že už je taký vysoký dátum.......aj Maťkovi som povedala že už má polovicu prázdnin fuč.........lebo sa tu nemá s kým hrať.....nereagoval.....aj tak dobre :wink:
varím......hráškovu polievku....a granadír..........a ty?
20. júl 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......takže nie som sama s tým utekajúcim časom :frowning2: ......varím zeleninovú polievku a syr s hranolkami....zdravá strava :grinning: :grinning: :grinning: .....
..taká som nejaká zbitá.....a ešte ajten zub čo som mala naň atb sa mi zasa ozýva :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....mám nepríjemný pocit, že pôjde von :frowning2: ........
20. júl 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 juj zub......brrrr..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............tak nech ten tvoj pocit je rýchlo fuč........to stolička?......
mnam ..fajnotku máte...........syr vyprážaný?
20. júl 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som chcela ísť s nimi trošku von....ale ked sa tak pekne hrajú..... :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................aj tak je tam nejak divne......zamračené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..veru stolička :frowning2: ......vyprážaný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....len ho idem ešte kúpiť :grinning: :grinning: :grinning: .......len ich nechaj keď sa hrajú, pôjdete neskôr :wink: ....my vyrážame, zatiaľ :slight_smile:
20. júl 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@leninka75 ďakujeeeem...snáď ubehne, ale roboty je málo, tak sa to trošku povlečie... @eninka , oni boli vo Sveti Vlas... @jacka, takže je to pravda s tými črevnými...som ešte tajne dúfala, že to len tam, kde boli tí, čo som spomínala...
20. júl 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty už nedržíš diétu?
20. júl 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Awoooooooooooooj som tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no budem sa snažit sem chodit :slight_smile:
20. júl 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mucinkaa29 vitaj...
20. júl 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. júl 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:
@leninka75 jááák kašlem???? nečííítaš???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mucinkaa29 ahoj, stratená.... :wink:
@jacka nie natrvalo, niekedy sa priplichtí..... :grinning: :grinning: :grinning: ...máme veľmi dobrú postel, tak nevie odolať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
jupí, tatinko už dal dokopy PC stolík....a vybalil aj PC...tak sa konečne nemusím krčiť k notebooku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby....noc otras....ani kaša nezaberá....niiiiiiiič........ :angry: :angry: :angry: :angry:
20. júl 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Denisenko no mam čas?nemam.....heheheh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. júl 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Denisenko tak to pozname ani mojmu nezabrala kaša :angry: :wink:
20. júl 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok