• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
leni, drobec vstáva od narodenia ráno o šiestej, potom ide o desiatej spať a potom o siedmej večer je už v posteli a prespí celú noc od troch mesiacov. takýto rituál má celý život, len ked bol menší spával ešte aj po obede. :sunglasses: zatial ahojte, ideme sa najesť a hrať človeče, vždy musí mať zelené panáky! :sweat_smile:
22. jún 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni...dobru chut.... :slight_smile:
22. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...tak potom musíš podávat info každy mesiac :wink:

anink ani ja nestíham...a za chvilu tu bude mrtvo :unamused:
22. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky, tak my sme tu zas až večer, ked spíme ahojte
22. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa deni!! :slight_smile:
jacka, a to chces info o aktivitách či o výsledku??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa deni.. :wink:
22. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning: .......mne bude stačit aj o vysledku..ale ak chceš pokecat... :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ma napadla taká príhoda: susedia majú takého malého sivého asi teriéra a priviedli mu fenku, mladý pes moc nevedel ako na to, tak mu majiteľ fenky trošku pomohol.....a keď už bolo po všetkom, tak si všetci pochvaľovali "dobré to bolo, teraz to bolo ono!".....rehotala som sa na tom týždeň......a teraz ma to napadlo, že ti budem jacka takto nejako hlásiť výsledok !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...nejak máš dobru náladičku..super :wink:
22. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to z toho hnusného počasia!!!!! :slight_smile: .......vonku blbo, tak aspoň mne nech je dobre!!! :wink: .........včera som mala depku........idem z extrému do extrému :grinning:
22. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu super náladičku posielaš aj mne...aspon :wink:

nám tu už fuka vietor..a som zvedava kedy bude zas pršat :angry:
22. jún 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som aj slnko poslala, ale kde ništ tu ništ!!!! :angry: ........... jacka, kukáš ordináciu???......alebo tuším aninka kuká???.......no to je jedno, ale povedzte mi teraz pred prázdninami to končí???........tuším som tam videla písanú poisťovňu šťastia....... :fearful:
22. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ordináciu nekukám...a neviem kedy končí..ale postovnu som aj ja videla...2x do týždna...a ak sa nemýlim tak od tohoto? :sweat_smile:

a na slniečko si ešte počkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale mne to vyhovuje ...aspon nie je hnusne teplo....a leto by nemuselo byt horuce
22. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja kukám,ale neviem, či to končí :unamused: .....ale predpokladám, že áno :wink:
jacka,moja reč :slight_smile: :wink:
no veď uvidíme čo dajú do telky........ ani, čo dobré si navarila??? :slight_smile:
22. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som náhodou odšpehovala ivellu, ešte stále nič!!!.......že vo štvrtok vyvolávačka.......to jej nezávidím.....je to dobre na nervy :confounded:
22. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha....aninka je moj človek..... :wink:

leni..dokedy si v práci :slight_smile:
22. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je ivella?....chuda...take nervy nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dnes som nevarila :wink: dojedli sme od včera mäsko na šťave a tarhoňu :wink: ............a mám plný bachor, a moja energia je v ťahu.......bude mi trvať také dve hodky kým sa preberem :stuck_out_tongue_closed_eyes:..............ale však nemám v pláne robiť nič,tak neviem čo ma to trápi :grinning:
ahoj dievcata,uz som zase doma,dne to trvalo..daco sa im nezdalo na ctg,tak ma supli este na tie pasy-neviem aky to ma nazov-tam babo spalo,ani bolesti,nic
zato teraz tu skuvinam ako pri kontrakciach :cry:
z 2.5cm som zrazu len na 1cm,,asi mal dnes doktor hrubsie prsty :sweat_smile: :sweat_smile:
ak do stvrtku nic,tak vyvolavacka :angry:
ja varim tiez...sackovu polievku a vysmazany syr,na nic lepsie sa nezmozem momentalne :grinning: :grinning:
o 16:15 príde po mňa muž a skočíme spolu do maxu a potom fujás rovno domov :slight_smile: ......zasa ma príde šéfino vyháňať ako v piatok, že čo tam ešte straším :grinning: :grinning: :grinning:
podla mňa do štvrtku porodí :wink: ..........nedáme stávku???????? :grinning:
22. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivell, tomu drobcovi sa na tento svet fakt nechce......ani sa mu nedivím!!! :wink:
22. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o čo aninka??? :slight_smile:
22. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella zlatko :dizzy_face: :dizzy_face: ......tie prsty sú dobrééééééééééé :grinning: :grinning: to aký orangután ťa vyšetroval :grinning:
leni,tak ty ma spehujes??? :grinning:
aninka dáme.....nechem jej zle...ale asi neporodí :frowning2:

ivella..držime palce :slight_smile:
náhoda ivell......... :slight_smile:........aspoň viem čo je s tebou :wink:
22. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok