• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. mája 2017 
@jacka jasné, že si spomeniem...melónik nedoletel, asi letel cez GA a má ho @mucinkaa29
20. júl 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Boli sme na šibačku v bojnicach :slight_smile:velmy dobre bolo,same bociany sa tam motali tak tu je vysledok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Z internetu ja nechcem klasicke slovenske :slight_smile: ale uvidim ešte ake najdem :grinning:
20. júl 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka anooooooooooooooooooooo ja ho maaaaaaaaaaaaam ,mnaaaaaaaamky:slight_smile:)).Kam idete na dovču?? :slight_smile:
20. júl 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mucinkaa29 ideme do Bulharska...tak hovoríš, že si mám dávať pozor na boviany na dovolenke??? :grinning:
Ideme na obedík...Šalátový tanier,vypr.kuracie kusky ,pažítk.dressing,p.štangľa - mňááám.
20. júl 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mucinkaa29 čo sa priznávaš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................................ja som asi stará škola....skor som sa sk mená :wink: ..................asi tam treba utku poslať :wink: :slight_smile:
20. júl 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka fúúúú....fajnotku máš.........už aby som aj ja chodila niekam :frowning2: :wink: .........dobru chuť :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ďakujem. Veru, dobre to padne, keď nemusíš variť a hlavne stále vymýšľať.
20. júl 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ved to vymýšlanie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: na nervy :angry: .............sa dobre napapaj :wink:
20. júl 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 ty máš ked Simonka?........

ideme sa najesť a spať :slight_smile:

by ma zaujmalo čo je toto za počasie......najprv tma...potom dážd....potom slnko....a zas dookola...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
deni...vidím ťa :slight_smile: :dizzy_face:
20. júl 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka idem hned po neho do školky :grinning: :grinning: zatial paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
20. júl 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kým ja nakojím, vy kecáte o dušu..... :wink:
@utka ja ho radšej mám doma, nech sa na nu chodí pozerať do garáže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Denisko...ešte nesedel, ale páči sa mu.... :pensive:

@jacka makrela bola výborná...... :slight_smile: ..ja ju len prerežem cez brucho, omukujem...do tej múky dám grilovacie korenie, sol, vegetu....podla toho, na čo mám chuť....omukujem z oboch strán, kydnem na plech, nakrájam masielko a zakryjem alobalom a pečiem asi pol hodinu.... :dizzy_face: ...Denisko..čertuje od rána...teraz hral, naje sa a ide spať..... :slight_smile:
20. júl 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky, včera sme mali romantikuš pri sviečke...celý večer nešla elektrika...až do desiatej.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mucinkaa29 tak ideš k nám do partie....chlapských háremov..... :wink:
20. júl 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mucinkaa29 bež bež....ešte prídi :grinning: :grinning:

@denisenko ste mali včera búrku?....................mo mnam to može byť dobré.......to grilovacie bolo na ryby...alebo len tak na všetko :wink: .........dobrú aj vám :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ufff...to teda som sa riadne najedla...ufff...
20. júl 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..klasické grilovacie, ja nemám rada tie špeci na ryby, je tam niečo čo mi nevonia..... :angry: ...veru búrku a poriadnu....aj krúpy boli a taký zlievak, že som bola rada, že som neumyla okná......tieklo po nich ako z vodovodu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka ja tomu hovorím....dožrala som sa.... :grinning: :grinning: :grinning: ..aj ja.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko asi tak...mala som tam takú kopu ľadového šalátu, že až...
20. júl 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@utka aha pažravice.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...dobre že vám chutilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. júl 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 prečo ste nedali Simonka do školy?
20. júl 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas prší.....to je na nervy :angry: :angry: :angry:
20. júl 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru...sme...ale ja sa snažím neprejedať a jesť také dietnejšie jedlá...a nejem už mesiac chlieb...nanajvýš si dám raz za čas tú pizza štanglu. :dizzy_face:
20. júl 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...veru pažravice sme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy čo máte k obedu?
20. júl 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko hráškovu polievku a granadír.....jedli len polievku....odmietam variť :angry: :angry:

@utka to ani nie je zdravé....obžerstvo :wink: ...............čo potom ješ ked neješ chlieb?
20. júl 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pojdeme trošku do toho hnusu čo je vonku....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prajem krásny víkedník..... :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses:
20. júl 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mäsoooo :grinning: . Ale nie...večer väčšinou len melón a ráno jogurt...
20. júl 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj tebe pekný víkendík.
20. júl 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..práveže čítam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ......

@utka ..áno ešte pracujem na kilečkách :wink: ..prečo? ......

..užite si víkend dievčatá!!!! :slight_smile: :slight_smile:
20. júl 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ani ja nejem chlebík..... :sweat_smile: ...ale zas isto nehladujem.... :grinning: :grinning: :grinning: ..ja už neriešim, že Denisko druhé neje....navarím hustú polievku a kašlem na to.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

šlak ma trafí.....tu v Rajci nezoženiem takú farbu, akú chcem.... :pensive: :pensive: :pensive:
20. júl 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aj vy už víkendujete???
20. júl 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok