Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
20. júl 2012

@jacka jasné, že si spomeniem...melónik nedoletel, asi letel cez GA a má ho @mucinkaa29

mucinkaa29
20. júl 2012

Boli sme na šibačku v bojnicach 🙂velmy dobre bolo,same bociany sa tam motali tak tu je vysledok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .Z internetu ja nechcem klasicke slovenske 🙂 ale uvidim ešte ake najdem 😀

mucinkaa29
20. júl 2012

@utka anooooooooooooooooooooo ja ho maaaaaaaaaaaaam ,mnaaaaaaaamky🙂)).Kam idete na dovču?? 🙂

utka
20. júl 2012

@mucinkaa29 ideme do Bulharska...tak hovoríš, že si mám dávať pozor na boviany na dovolenke??? 😀
Ideme na obedík...Šalátový tanier,vypr.kuracie kusky ,pažítk.dressing,p.štangľa - mňááám.

jacka
20. júl 2012

@mucinkaa29 čo sa priznávaš 😀 😀 😀 😀 ..................................................ja som asi stará škola....skor som sa sk mená 😉 ..................asi tam treba utku poslať 😉 🙂

jacka
20. júl 2012

@utka fúúúú....fajnotku máš.........už aby som aj ja chodila niekam ☹ 😉 .........dobru chuť 😵 😵

utka
20. júl 2012

@jacka ďakujem. Veru, dobre to padne, keď nemusíš variť a hlavne stále vymýšľať.

jacka
20. júl 2012

@utka ved to vymýšlanie.... 😝 na nervy 😠 .............sa dobre napapaj 😉

jacka
20. júl 2012

@mucinkaa29 ty máš ked Simonka?........

ideme sa najesť a spať 🙂

by ma zaujmalo čo je toto za počasie......najprv tma...potom dážd....potom slnko....a zas dookola...... 😝

jacka
20. júl 2012

deni...vidím ťa 🙂 😵

mucinkaa29
20. júl 2012

@jacka idem hned po neho do školky 😀 😀 zatial paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

denisenko
20. júl 2012

kým ja nakojím, vy kecáte o dušu..... 😉
@utka ja ho radšej mám doma, nech sa na nu chodí pozerať do garáže 😀 😀 😀 😀

Denisko...ešte nesedel, ale páči sa mu.... 😔

@jacka makrela bola výborná...... 🙂 ..ja ju len prerežem cez brucho, omukujem...do tej múky dám grilovacie korenie, sol, vegetu....podla toho, na čo mám chuť....omukujem z oboch strán, kydnem na plech, nakrájam masielko a zakryjem alobalom a pečiem asi pol hodinu.... 😵 ...Denisko..čertuje od rána...teraz hral, naje sa a ide spať..... 🙂

denisenko
20. júl 2012

žienky, včera sme mali romantikuš pri sviečke...celý večer nešla elektrika...až do desiatej.. 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. júl 2012

@mucinkaa29 tak ideš k nám do partie....chlapských háremov..... 😉

jacka
20. júl 2012

@mucinkaa29 bež bež....ešte prídi 😀 😀

@denisenko ste mali včera búrku?....................mo mnam to može byť dobré.......to grilovacie bolo na ryby...alebo len tak na všetko 😉 .........dobrú aj vám 😵 😵

utka
20. júl 2012

@jacka ufff...to teda som sa riadne najedla...ufff...

denisenko
20. júl 2012

@jacka ..klasické grilovacie, ja nemám rada tie špeci na ryby, je tam niečo čo mi nevonia..... 😠 ...veru búrku a poriadnu....aj krúpy boli a taký zlievak, že som bola rada, že som neumyla okná......tieklo po nich ako z vodovodu..... 😀 😀 😀 😀
@utka ja tomu hovorím....dožrala som sa.... 😀 😀 😀 ..aj ja.... 😀 😀 😀 😀

utka
20. júl 2012

@denisenko asi tak...mala som tam takú kopu ľadového šalátu, že až...

jacka
20. júl 2012

@denisenko
@utka aha pažravice.... 😀 😀 😀 😀 ...dobre že vám chutilo 🙂 🙂 🙂

jacka
20. júl 2012

@mucinkaa29 prečo ste nedali Simonka do školy?

jacka
20. júl 2012

zas prší.....to je na nervy 😠 😠 😠

utka
20. júl 2012

@jacka veru...sme...ale ja sa snažím neprejedať a jesť také dietnejšie jedlá...a nejem už mesiac chlieb...nanajvýš si dám raz za čas tú pizza štanglu. 😵

denisenko
20. júl 2012

@jacka ...veru pažravice sme.... 😀 😀 😀 😀 vy čo máte k obedu?

jacka
20. júl 2012

@denisenko hráškovu polievku a granadír.....jedli len polievku....odmietam variť 😠 😠

@utka to ani nie je zdravé....obžerstvo 😉 ...............čo potom ješ ked neješ chlieb?

jacka
20. júl 2012

pojdeme trošku do toho hnusu čo je vonku....... 😝

prajem krásny víkedník..... 😵 😎 😎

utka
20. júl 2012

@jacka mäsoooo 😀 . Ale nie...večer väčšinou len melón a ráno jogurt...

utka
20. júl 2012

@jacka aj tebe pekný víkendík.

leninka75
20. júl 2012

@denisenko ..práveže čítam 😝 😅 😀 😀 ......

@utka ..áno ešte pracujem na kilečkách 😉 ..prečo? ......

..užite si víkend dievčatá!!!! 🙂 🙂

denisenko
20. júl 2012

@jacka ...ani ja nejem chlebík..... 😅 ...ale zas isto nehladujem.... 😀 😀 😀 ..ja už neriešim, že Denisko druhé neje....navarím hustú polievku a kašlem na to.... 😀 😀 😀 😀

šlak ma trafí.....tu v Rajci nezoženiem takú farbu, akú chcem.... 😔 😔 😔

denisenko
20. júl 2012

@leninka75 aj vy už víkendujete???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre