Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

mucinkaa29
20. júl 2012

Jacka lebo logopedička odporučila a aj sa som chcela odklad je dost hravy a o nič nepride 🙂)

utka
20. júl 2012

@leninka75 len tak,že pises o takých rôznych nedietnych jedlach...

mucinkaa29
20. júl 2012

Haaaaaaaaaaalo kde ste herečky ,ozaj a čo je s Bubou??????? 🙂 🙂 🙂

utka
21. júl 2012

@mucinkaa29 bubba sem nechodí...a cez víkend je tú dosť prázdno...

mucinkaa29
21. júl 2012

@utka ahaaaaaaaaaaa ale na Facebooku je 🙂) sem tam napiše 😀 😀 😀 😀 a Anička???

jacka
21. júl 2012

ahojte.... 😵 😵

denisenko
21. júl 2012

halooooo.... 🙂

utka
21. júl 2012

@mucinkaa29 Anička už tiež nie...

jacka
21. júl 2012

kuk.... 😀 😀 😀

@denisenko čo taká stručná? 😀

jacka
21. júl 2012

@mucinkaa29 bubba ak chodí tak len šmíruje 🙂 😉....aninka nemá čas.... 😀 😀 ....

jacka
21. júl 2012

kuk....... 😉

utka
21. júl 2012

Dobruuuu

leninka75
22. júl 2012

😉 ahojte!!.....a čože bolo včera, že ste tam máličko počmárali?..... 😕 ...žeby víkend? 😀 😀

@denisenko ..jaj moja ja som sa už v piatok psychicky pripravovala na sobotu 😝 😝 😝 ...som spala tak hnusne ako pred prvým cisárskym 😝 😝 .......mala som na sobotu dohodnutého bratranca na ten môj neposlušný zub......ja som celá pokakaná keď mám ísť k zubníkovi 😔......a toto som vedela asi 3 dni dopredu, konec, nočná mora ☹......v sobotu ráno som si sadla asi o 7:15 do kresla a vstala som odtiať o 9:10!!! 😅 😅 😅....a to mi robil len jeden zub 😅 😅......ale zasa som rada lebo dedko mi ho chcel vytrnúť a bratranec zdá sa, že mi ho zachránil, klop, klop 🙂...po mne išla Lilka, našla som jej kaz, a tá tam strávila hodinu dvadsať, ale to len preto, že ričala a museli sme ju stále upokojovať ☹...........

@utka.....jasné, že varím nezdravé jedlá 😀 😀...však musím rodinu nejako pomaličky otráviť 😀 😀 😀.........a zasa ja som nenapísala, že som to aj jedla 😉 .......

@jacka...ako ti je už dobre?....

...čo dnes varíte devušky?? 🙂

leninka75
22. júl 2012

..ešte som zabudla....prvááááááááááá !!! 😀 😀 😀 😀

utka
22. júl 2012

@leninka75 veru víkend.Mne sa teda prečo zdalo,že si písala aj o guláši,o kapustnici a o vyprazanom syre,že si jedla..
. A čo teda papas,aké jedla...porad.

leninka75
22. júl 2012

@utka .....kapustnicu jedávam len čistú ochutenú kapustu bez zápražky, bez smotany...to si vždy odoberiem pred dorobením.........guláš, tak z toho jedávam zemiaky....a syr som jedla nevysmažený s rajčinami 🙂 🙂 ..akoby šalát......hodne jedávam dusenú cuketu s paprikoua rajčinami..alebo zeleninové šaláty s grilovanými kuracími prsiami...a keď chcem koláčik, tak si urobím z pšeničných otrúb, nízkotučného tvarohu, umelého sladidla a bielkov 🙂.......

jacka
22. júl 2012

ahojte..........
@leninka75 pochválim sa čo som vlastne už navarila........ 😵 všetko na K....knedlík...kapusta....kačica............taká fajnotka..................a ešte aj muž pochválil......tak to muselo byť..................a včera som urobila prvý krát langoše........som sa bála..lebo ja to tam citm....aj to tak bolo.......ale cesnak prekryl.......... 🙂

jacka
22. júl 2012

@leninka75 ty čo že tu v nedelu?...zajtra neprídeš? 😀 😀

jacka
22. júl 2012

som zabudla ...tretiáááááááá 😀 😀 😀

leninka75
22. júl 2012

@jacka ..vidíš tým posledným si mala začať 😀 😀 ......ale však aj som si to poprehadzovala 😉 .....počuj zlatinko, máme rovnaké chúťky 😵 😵 😵 ....tiež máme kapustu, knedlu a krkovicu 😵 😵 ....chcela som kačku, mala byť v kauflande v akcii, len sme prišli neskoro už bola všetka fuč a zostala len drahá 😝 .......mala som dnes čas, navarila som si včera večer, lebo doobeda sme boli u mamy......tak muž pochválil, hm, hm, to nebude len tak 😅 😅 😅 ......super, že sa ti langoše podarili!!! 😵 ...chlapcom chutilo? 🙂 .........zajtra prídem ale asi až poobede, idem ráno do PB niečo povybavovať do banky 😉 ........

utka
22. júl 2012

@leninka a ako dlho už dietujes a koľko so už schudla?

denisenko
22. júl 2012

halo, halo.... 🙂 čo to, čo to...víkend,a tu tak rušno... 😀 ja sa pomaly k PC ani nedostanem.... 😖
@leninka75 tak zubník??? mm ide zajtra.... 😝 😝 😝 aj my by sme mali s Niskom, ale ja som ako Ty,radšej nejdem...ked nebolí.... 😀 😀 😠 😝

my sme dnes mali hovädziu polievočku...tú som varila včera ja a dnes moja polovička robila srnčie stehno na víne 🙂 🙂 🙂 zalizovali sme sa až za ušami.... 😵 😵 😵 😵

včera boli chlapi na tom Strečne...akože škoda že nedám video...úplne ako vojna..... 😔 😔 😔 😔

denisenko
22. júl 2012

ops, tuším som to s tým fotkami prehnala...... 😀 😀 😀 😀

jacka
22. júl 2012

@denisenko super fotky......parádička.....ej škoda len že tak daleko to bolo..........my si musíme počať na letecké dni na Sliači 😝 .............aj vy ste boli?..teda myslím teba a Simonka? 🙂

@leninka75 klobúk dolu.........máš výdrž..... 😵 😵 😵 😵 .............takže si si dnešok odbila za zajtrajšok.....?.... 😀 😀 ..........Maťkovi ked plombovali zub......tak som nestihla a ni žmurknuť a už bolo hotovo.....celkom fajn to odflákala.... 😠

dobrú nocku....... 🙂

utka
22. júl 2012

@denisenko muselo byť super. Škoda, že sme na Strečne boli minulú nedeľu a nie túto. Vikimu by sa to tiež páčilo...

jacka
23. júl 2012

ahojte............ 😎 😎

denisenko
23. júl 2012

dobré ránko.... 🙂
@utka veru škoda, isto by sa vyšantil...boli tam aj kynologovia, hasiči, policajti..... 🙂
@jacka my sme ostali doma, kto b tam chodil s kočíkom po takom rozmočenom terene a ešte k tomu ten hluk???? ..tak sme to zabalili a zdriemli si spolu cez obed...... 🙂 🙂 🙂 takže sme si užili všetci.... 😀 😀 😀 😀

nafukuješ bazén???..vraj budú teplá..... 😉

jacka
23. júl 2012

@denisenko spokojný ste boli všetci.... 😵 😵 😵 😵 ...............bazén ten je napustený.....len voda ešte nie je teplá...akurát tak na vrchu 😀 😀 ....dnes to asi na kúpanie nebude 😉 ...........vy idete do vody?.................čo Denisko....?..........

jacka
23. júl 2012

kuk..... 😎 😎

denisenko
23. júl 2012

@jacka my sa nekúpeme...boli sme celý den v ziline...tatinkovi trhali zub, čakal 4 hodiny a my sme sa flákali po obchodoch.... 🙂 ...tak teraz mám doma pacientov...jedného s dierou po vytrhnutom zube a druhého,,....Diega...dostal zápal priedušiek a pluc....ostal bez hlasu, ani mnaukať nahlas nemože, ani žrať.....tak im budem obom vyvárať kašičky.... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre