• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
Ahojte...
My sme dnes boli na nákupy do školy...
23. júl 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Rybačka...
23. júl 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte!! :sunglasses: ..konečne zasa trošku leta :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko....chlapi si užili bojových akcií :slight_smile: .......to bolo na nejakej lúke?.....vraj to bolo na lístky :fearful: ......ako sa majú tvoji maródi? :confused: .....diego mačky naháňal a prehnal to či čo? :grinning: :grinning:

@jacka, @denisenko...však ja som to u zubníka vydržala len preto,že ten zub mám mŕtvy, tak si mohol bratranec vŕtať koľko chcel :grinning: :grinning: :grinning:

@utka ...sranda, aj my sme včera čo to kúpili do školy :wink: ...kukám, že ty si kupovala aj zošity, tie som ja na zozname nemala :confused: ...........chlapom sa popdaril úlovok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......aj ju potom zjedli? :wink: .......ja v podstate "diétujem" od apríla a zatiaľ som schudla 10 kg..len teraz jem veľa ovocia a to je cukor tak to ide pomalšie, ale zasa vitamíny sú dôležitejšie :slight_smile: :slight_smile: .........ozaj už pomaly balíš? :slight_smile:
24. júl 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..včera som vás už nestihla kuk, moc sa ospravedlňujem :pensive: ......ale kurírujem Lolku....začala sopliť a kašlať :frowning2: :frowning2: ......tak ju dopujem vitamínmi a bylinkovými čajíkmi...dúfam, že bude OK...
24. júl 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@leninka75 tak to si dobraaa...dúfam, že aj ja taká budem :wink:. Ja som zatiaľ za 6 týždňov 3kg. Ide to pomaly, ale to je lepšie...Ešte nebalím, ale dnes už musím začať, aby som vedela ešte zajtra dokúpiť, čo pochybí...
24. júl 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko chudák kocúrik..............................a jasné že aj tvoj muž...to si viem predstaviť takého pacienta :grinning: :grinning: :wink: ...............tak ich pekne vylieč....... :slight_smile: ....................dúfam že nie rovnaké kašičky :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak sa vyzúril na zube........ :grinning: :grinning: :grinning: .............dnes nie je celkom teplo..........vám sa zohriala voda..naša je ako lad....to ich tam nemožem hodiť :frowning2:
24. júl 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to vy už vo velkom kupujte.............vychytajte mucha na rok mi potom poradíte :slight_smile: :slight_smile: ...............to ste kde boli na rybačke?...........nebola zima?.....Vikiho to baví?....
24. júl 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kukám že som tu dnes ešte nebola...............tak ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. júl 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vonku sa oteplilo tak vás to vytiahlo von?..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ideme sa najesť...som nejaká hladná..... :grinning: :grinning: :grinning: ....deti sa von hraju v blate...... ale čo už....... :wink: sú tam potichu....to je hlavné :slight_smile: :slight_smile:
24. júl 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:confused: :confused: :confused:

žienky ....Maťko má teplotu....spinká........asi ma klepne Pepka :frowning2: :frowning2:
24. júl 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a to čo zase tá teplot??? Nech je rýchlo fit!!! Veru, nakupujeme vo veľkom. jasné, že potom poradíme :wink:. Na rybačke sme boli vo ZV na priehrade. Zima nebola a Viki tam vydržal, ale po čase sa už nudil a hlavne ho svokor a švagor stále napomínali, že má byť ticho a to je pre neho problém :grinning:
24. júl 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....poznáš to, že pomaly ďalej zájdeš :wink: ......hlavne, že sa to pohlo dolu,nie? :slight_smile:.........len pekne chystaj a na nič nezabudni :wink:.......

@jacka...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:..zasa??? :cry: :cry: :cry:.........čo sa to u vás deje?......nejako sa vás to drží :frowning2:...a inak je OK?..a koľko vlastne má?......
24. júl 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....už som s toho na nervy.....ver..........38....nie vela.....ale stále spinká a je spotený........len nech si oddýchne......hrdielko...ked prehlta..........tak dobre je vonku a my sme tu zavretý....a čakáme čo bude ked sa vyspinká........

@utka dakujem......hádam len prechodne sme chorý :angry:
24. júl 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už je zobudený...celý červený....rozpálený......idem mu ešte zmerať teplotu.......a vraj mu je dobre....... :wink:
24. júl 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :slight_smile: mrtvá som.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: boli sme v BA v ZOO.....Denisko bol ako čert...ešte šťastie že Simonko prespinkal celý den..... :slight_smile:
@utka aj my máme foto z rybačky...len sa nepýtaj, čo ulovili... :grinning:
@jacka....ten moj mužský je už úplne ok....bolelo ho to asi hodinu....potom ho to prešlo....chcel sa ísť voziť..... :grinning: :grinning: :grinning:
ako je Maťkovi???...nie je len prehriaty????
@leninka75 hej, bolo to na vstupné..ani mi nehovor, lebo vstupné platilo aj na koncert, bez ohladu na to, či si ich cchela alebo nie...ale Peťo prepašoval Niska zdarma, lebo do 5 rokov sa neplatilo......tak mu jeden ubral..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 juj, a čo je s Lolkou? baby, nestrašte už s tými bacilmi..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
24. júl 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..a nechytil niečo od teba??? :frowning2: .......zabudla som, máme vbazéne vodu 23 st. muž sa dnes čľapkal :slight_smile:

@denisenko..a ako sa ti páčila ZOO?....my sme tam minulý rok vychytali zrovna milióny komárov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........to ja robím s Lilkou keď ideme busom, pýtam si lístok pre dieťa do 5 :grinning: :grinning: :grinning: ....a Liluša sa na to hnevá, že veď už má 6!! :slight_smile: ..aké je to pekné keď ešte nevedia klamať :grinning: ....ja dúfam, že u Lolky je to len také prechladnutie...kúpila som imunoglukán, tak dúfam, že bude dobre :slight_smile:
24. júl 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 v ZOO bolo super...teplúčko, ale žiaden hmyz...okrem toho upišťaného, čo mi stále pišťal za uchom... :angry: :angry: :angry: ......ja som tiež minule v lekárni obzerala ten Imunoglukán...máš s ním skúsenosti? :confused:
24. júl 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ten nákup do školy...aj my taký máme....len zošity sme nekupovali...vraj dostanú..... :sweat_smile:
24. júl 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....tatino je ten upišaný? :grinning: :grinning: :grinning: ......mám s ním dobré skusenosti :wink: ..Lilke som ho začala dávať ako 2-ročnej keď začala chodiť do jaslí...v tom roku bola chorá len raz ....a potom som jej ho vždy začala dávať tak niekedy v septembri tri mesiace v kuse, potom pauza a zasa som začala niekedy v marci, zasa tri mesiace :slight_smile: ........

..idem to pošupať do postelí a žehliť, dobrú noc :pensive:
24. júl 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 moji spia už dávno...hurá..... :slight_smile: ...vyskúšam teda.....Imunoglukán..... :wink: ...dobrú nocku.... :dizzy_face:
24. júl 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Aj ja mám dobré skúsenosti s Imunoglukánom...len škoda, že som na to zabudla tento školský rok...
@jacka ako je Maťkovi?
@denisenko, škoda, že si sa neozvala, že ste v BA...
@leninka som rada, že to ide dolu, aj keď pomaly. Vôbec neviem, čo mám zbaliť. Mám toho akosi veľa a ťažké kufre. Musím to asi preriediť...
Dobrúúúú...
24. júl 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aj som na Teba myslela..len chlapi to naisto povedali až dnes a už rovno, že ideme...tak si vieš predstaviť...zbaliť 3 deti na celý den..... :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte....

noc strašná.....obe deti behali od 2 do 4.....Maťko s teplotou.......uvarila som mu čajík a ešte spinká :frowning2: ....a už je zas horúci :pensive:

no dnes to nevyzerá pekne vonku........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aj by sme nešli nikam.... :wink:
25. júl 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka neboj ...ideš do civilizácii.....tam dokúpiš.... :slight_smile: :slight_smile:
@leninka75 aj ja som večer žehlila.... :slight_smile: :slight_smile: .........idem variť :slight_smile:
25. júl 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!! ....ale leje!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...včera horúco a teraz toto :angry: .......

@utka.....ja som sa rozhodla, že idem baliť takto, každý si nachystá čo chce a ja to potom zredukujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.......Lilka sa rozhodla, že si berie toľko vecí, aby mohla chodiť každý deň v inom :grinning: :grinning: :grinning:...ha-ha-ha....ako to máte ten odlet?....

@jacka ..Maťko to mi je jasné, že behal s teplotou a Peťko? :confused: .....neskúsiš aj ty deťom kúpiť niečo na podporu imunity?.....čaká ťa krásny deň, že ?! :frowning2: ........možno sa ti bude dať cez obed pospať.........žehlila si?!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.........hm-hm-hm........čo varíš?

@denisenko ......ešte ma napadlo, že celkom dobré súsenosti mám aj s Preventanom..to sú rôzne, na podporu imunity, pri bolení hrdla, dospelácky, detský...skús vygooogliť :wink:
25. júl 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooj kočky,zajra myslite na mna ,idem na odber plodovej vody do Ba,višiel my zly vysledok tak pre istoru ma poslaly na odber :frowning2:( straaaaaaaaaaašne sa bojim
25. júl 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..Niskovi k 6 rôčikom prajem hlavne zdravíčko nech poslúcha, úspešný štart v škole, poslušných rodičov a bratčeka!!.....cmuuuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. júl 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 ..ahoj!.....fuch až ma zamrazilo!! :frowning2: ...vyšli ti zlé krvné testy?......drž sa!......ako rýchlo budeš mať výsledky?
25. júl 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :frowning2:Ano na dawnou syndrom ale doktorka hovory že asi bude zle vypočitany datum porobu,lebo nesedi velkost babetka a tyždna v ktorom som :frowning2:((.Straaaaaaaašne sa bojim ako to zajtra bude :frowning2:,Vysledky?????pcheeeeee o 3 tyždne :frowning2:( bože,je to otrasny pocit !!!!
25. júl 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok