• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. mája 2017 
@mucinkaa29 ....juj veru musíš sa hrozne cítiť :frowning2: .......tu sa nedá ani žiadno potešiť, len ti držať palce!!!!........
25. júl 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem ,no uvidime zajtra čo my povedia či nepovedia,budu my robit aj ultrazvuk,možno tam uvidia niečo,neviem....... som zufala len plačem a plačem...........och jooj
25. júl 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mucinkaa29 uff.......no dúfam len že dr. má pravdu že je zle vypočítaný termín.....ja som mala toto pri Maťkovi....ale na odber som nešla.....dobre som sa vtedy vyrevala..... :pensive: viem ako ti je....... :cry: :cry:

@leninka75 mylsíš že je to imutitou?..ved nikam nechodíme a stále sú chorí...............neviem či je normálne mať ráno 38,5.....Peťko to je ako radar....vždy sa zobudí ked vytiahnem päty z posteli :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........varím na prianie Maťka....paradajkovú polievku a cestoviny so syrovou om........ty čo varíš?
25. júl 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 neboj dobre bude..neplakaj......ubližuje maličkému......................uvidíš zajtra ...je predčasné sa stresovať..ozvi sa
25. júl 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ja neviem, ale uškodiť nemôžeš, keď podporíš imunitu.......to neva, že nikam nechodíte, však potvory sa šíria vzduchom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........už som sa zľakla, že aj Peťko teplotuje .........Maťko má fajné chúťky!! :dizzy_face: ....ja mám cesnačku a zapekané zemiačky s brokolicou :wink: .....a práve som si vytlačila tie kalerábové guľky čo si robila..asi zajtra ich skúsim :wink: .........
25. júl 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka No zajtra uvidim ako to bude,dam vam zajtra určite vediet :slight_smile:
25. júl 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....Lilku mi tak doštípal komár!!..chúďatko, ruky a tvár má spuchnuté, a už sa jej začali robiť pľuzgiere, strašne ju to svrbí, tak som jej dala fenystil....mám aj dithiadén, ale ten dám možno na noc.....
25. júl 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 máš pravdu.....vzduchom...........som to hodila na muža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že on je donášač :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................mnamku máte.............to už nové zemiačiky?.,....dala by som si........ :slight_smile: :slight_smile: ........tie gulky si aj Maťko pýtal....aby som ešte urobila....tak hádam ešte spravím v piatok..... :slight_smile:

@mucinkaa29drž sa.....ty to ako citiš?
25. júl 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no krásne....chudatko moje...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ............a len Lilku doštípal?
25. júl 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@leninka odlet máme o 10:35. Včera večer sme to s manželom ešte zredukovali...
@jacka mali by ste skúsiť ísť všetci na nejaké odbery alebo výtery, či si to nepodávate navzájom...hmmm???
@denisenko Niskovi prajeme všetko najlepšie k narodeninkám, veľa zdravíčka a nech sa mu darí v škole.
@mucinkaa29 aj ja som toto mala pri Viktorkovi. Som týždeň prerevala. Gynekológ ma poslal do Ružinova do rizikovej poradne. Tam mi urobili odbery ešte raz a zistili, že môj gynekológ my zle vypočítal týždne. Takže mi plodovú vodu ani nebrali. Tak nemysli na zlé :wink:. Držím päste!!!
25. júl 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka jaj utka dakujem,no budem sa snažit a dikes :slight_smile:
25. júl 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ach jo...začína ma chytať cestovná horúčka...
25. júl 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka už?....tešíte sa?....len nech vám vyjde počasie.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. júl 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko všetučko najlepšie...vela zdravíčka.-...a spokojných rodičov...posielame cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
paráda 39,8........len verím že ten posratý digitálny meria zle :frowning2: :frowning2:
25. júl 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem si ho vyliečiť.....zatial pa
25. júl 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka príjemnu dovolenku.....užite si ju naplno.......prajem vám šťastnú cestu........aby ste došli šťastlivo tam aj domov..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka digitálny nemeria presne...ale aj tak dosť :unamused: . A ďakujemeee...pozerala som počasie na nete, tak by malo byť pekne...
25. júl 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....vieš, že aj ja som to hneď hodila na tvojho muža? :grinning: :grinning: ...pekne si ho nazvala, že donášač :grinning: :grinning: :grinning: ................veru nové zemiačky, mňam..ty ešte nemáš?........Lilka má na štípance silnú alergickú reakciu :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........chúďtko malé, taká teplota!! :cry: ...nepôjdete k Dr.?

@utka......nestresuj sa a teškaj sa!!!.....šťastnú cestu a príjemný pobyt !!! :slight_smile:
25. júl 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 však ja sa teším...a zároveň bojím po minuloročnej skúsenosti...
25. júl 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 ...isto ta teraz nepoteší nič, čo by som ti napísala...tak aspon držím palčeky aby to vyšlo dobre..... :wink: viem si predstaviť ako sa cítiš....mne tie testy nerobili, jednoducho v taliansku nie sú povinné a tak som trpla celé tehotenstvo..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
25. júl 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka @leninka75 @utka maminky, dakujeme za Deniska..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tento rok som odflákla tortu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. júl 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Tak sa tu majte krásne...net asi mať nebudeme. Tak zatiaľ ahojteeee...
25. júl 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!.....prváááááá :slight_smile:

@denisenko...... veď hlavne, že chutila, nie?!!! :wink: :wink: :wink: ......ale tuším si spomínala nejakú maminu čo ti mala robiť tortu pre niska, to padlo?....čo dostal nisko?.....ako simonko?......

@jacka...ako sa máte? :fearful: ........mne zasa Lilka chytá nádchu :frowning2: ...Lolka už celkom dobre, klop, klop.....
26. júl 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..dievčatá ak sa tu utka poobede ukáže, tak zasa nemali pas :grinning:
26. júl 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..prečo sú tie detiská také nezdarené??? :frowning2: :angry: :angry: :confounded: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........zas ma tak vytočila papuľovaním,že rovno jednu cez ústa chytila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@leninka75 veru chutila....spokojný bol.... :wink: dostal kopu hračiek, knižky a veci do školy.... :dizzy_face: tortu som nedávala piecť, lebo nkoniec som zrušila oslavu u babky.... :unamused:
@utka držím palčeky, nech vám to konečne výjde.... :wink:

jáj, žienky moje, bez nálady som..... :pensive: :pensive: :pensive: tatinko bol na kontrolu u veterinárky...tak už je to len zápal plúc a 50% šanca, že prežije........ja sa na to nemožem dívať........ :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
26. júl 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 moj schytáva cez ústa pravidelne...a som rada, že nie je jediný, už som si myslela, že len ja mám doma takého nezdareného..... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
26. júl 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.......

@denisenko to vážne.......chudák.....ale hádam sa s toho dostane :confused: ......držím palce

@leninka75 u nás už obaja....... :angry: ...a nielen tam-----...........

a.....máme hnisavú angínu...kto chce....može nás prísť kuk :frowning2: :frowning2:
26. júl 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok