Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. júl 2012

@mucinkaa29 ....juj veru musíš sa hrozne cítiť ☹ .......tu sa nedá ani žiadno potešiť, len ti držať palce!!!!........

mucinkaa29
25. júl 2012

Ja viem ,no uvidime zajtra čo my povedia či nepovedia,budu my robit aj ultrazvuk,možno tam uvidia niečo,neviem....... som zufala len plačem a plačem...........och jooj

jacka
25. júl 2012

@mucinkaa29 uff.......no dúfam len že dr. má pravdu že je zle vypočítaný termín.....ja som mala toto pri Maťkovi....ale na odber som nešla.....dobre som sa vtedy vyrevala..... 😔 viem ako ti je....... 😢 😢

@leninka75 mylsíš že je to imutitou?..ved nikam nechodíme a stále sú chorí...............neviem či je normálne mať ráno 38,5.....Peťko to je ako radar....vždy sa zobudí ked vytiahnem päty z posteli 😠 😠 😝 .........varím na prianie Maťka....paradajkovú polievku a cestoviny so syrovou om........ty čo varíš?

jacka
25. júl 2012

@mucinkaa29 neboj dobre bude..neplakaj......ubližuje maličkému......................uvidíš zajtra ...je predčasné sa stresovať..ozvi sa

leninka75
25. júl 2012

@jacka ..ja neviem, ale uškodiť nemôžeš, keď podporíš imunitu.......to neva, že nikam nechodíte, však potvory sa šíria vzduchom 😝 😝 😝 😝 ...........už som sa zľakla, že aj Peťko teplotuje .........Maťko má fajné chúťky!! 😵 ....ja mám cesnačku a zapekané zemiačky s brokolicou 😉 .....a práve som si vytlačila tie kalerábové guľky čo si robila..asi zajtra ich skúsim 😉 .........

mucinkaa29
25. júl 2012

@jacka No zajtra uvidim ako to bude,dam vam zajtra určite vediet 🙂

leninka75
25. júl 2012

....Lilku mi tak doštípal komár!!..chúďatko, ruky a tvár má spuchnuté, a už sa jej začali robiť pľuzgiere, strašne ju to svrbí, tak som jej dala fenystil....mám aj dithiadén, ale ten dám možno na noc.....

jacka
25. júl 2012

@leninka75 máš pravdu.....vzduchom...........som to hodila na muža 😀 😀 😀 😀 že on je donášač 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................mnamku máte.............to už nové zemiačiky?.,....dala by som si........ 🙂 🙂 ........tie gulky si aj Maťko pýtal....aby som ešte urobila....tak hádam ešte spravím v piatok..... 🙂

@mucinkaa29drž sa.....ty to ako citiš?

jacka
25. júl 2012

@leninka75 no krásne....chudatko moje...... ☹ ☹ ☹ ☹ ............a len Lilku doštípal?

utka
25. júl 2012

Ahojte...
@leninka odlet máme o 10:35. Včera večer sme to s manželom ešte zredukovali...
@jacka mali by ste skúsiť ísť všetci na nejaké odbery alebo výtery, či si to nepodávate navzájom...hmmm???
@denisenko Niskovi prajeme všetko najlepšie k narodeninkám, veľa zdravíčka a nech sa mu darí v škole.
@mucinkaa29 aj ja som toto mala pri Viktorkovi. Som týždeň prerevala. Gynekológ ma poslal do Ružinova do rizikovej poradne. Tam mi urobili odbery ešte raz a zistili, že môj gynekológ my zle vypočítal týždne. Takže mi plodovú vodu ani nebrali. Tak nemysli na zlé 😉. Držím päste!!!

mucinkaa29
25. júl 2012

@utka jaj utka dakujem,no budem sa snažit a dikes 🙂

utka
25. júl 2012

Ach jo...začína ma chytať cestovná horúčka...

jacka
25. júl 2012

@utka už?....tešíte sa?....len nech vám vyjde počasie.... 😎 😎 😎

jacka
25. júl 2012

@denisenko všetučko najlepšie...vela zdravíčka.-...a spokojných rodičov...posielame cmuk 😵 😵 😵

jacka
25. júl 2012

paráda 39,8........len verím že ten posratý digitálny meria zle ☹ ☹

jacka
25. júl 2012

idem si ho vyliečiť.....zatial pa

jacka
25. júl 2012

@utka príjemnu dovolenku.....užite si ju naplno.......prajem vám šťastnú cestu........aby ste došli šťastlivo tam aj domov..... 😵 😵 😵 😵

utka
25. júl 2012

@jacka digitálny nemeria presne...ale aj tak dosť 😒 . A ďakujemeee...pozerala som počasie na nete, tak by malo byť pekne...

leninka75
25. júl 2012

@jacka .....vieš, že aj ja som to hneď hodila na tvojho muža? 😀 😀 ...pekne si ho nazvala, že donášač 😀 😀 😀 ................veru nové zemiačky, mňam..ty ešte nemáš?........Lilka má na štípance silnú alergickú reakciu ☹ ☹ ☹ ..........chúďtko malé, taká teplota!! 😢 ...nepôjdete k Dr.?

@utka......nestresuj sa a teškaj sa!!!.....šťastnú cestu a príjemný pobyt !!! 🙂

utka
25. júl 2012

@leninka75 však ja sa teším...a zároveň bojím po minuloročnej skúsenosti...

denisenko
25. júl 2012

@mucinkaa29 ...isto ta teraz nepoteší nič, čo by som ti napísala...tak aspon držím palčeky aby to vyšlo dobre..... 😉 viem si predstaviť ako sa cítiš....mne tie testy nerobili, jednoducho v taliansku nie sú povinné a tak som trpla celé tehotenstvo..... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
25. júl 2012

@jacka @leninka75 @utka maminky, dakujeme za Deniska..... 🙂 🙂 🙂 tento rok som odflákla tortu..... 😝 😝 😝

denisenko
25. júl 2012
utka
25. júl 2012

Tak sa tu majte krásne...net asi mať nebudeme. Tak zatiaľ ahojteeee...

leninka75
26. júl 2012

ránečko!!.....prváááááá 🙂

@denisenko...... veď hlavne, že chutila, nie?!!! 😉 😉 😉 ......ale tuším si spomínala nejakú maminu čo ti mala robiť tortu pre niska, to padlo?....čo dostal nisko?.....ako simonko?......

@jacka...ako sa máte? 😨 ........mne zasa Lilka chytá nádchu ☹ ...Lolka už celkom dobre, klop, klop.....

leninka75
26. júl 2012

..dievčatá ak sa tu utka poobede ukáže, tak zasa nemali pas 😀

leninka75
26. júl 2012

..prečo sú tie detiská také nezdarené??? ☹ 😠 😠 😖 😢 😝 😝 ........zas ma tak vytočila papuľovaním,že rovno jednu cez ústa chytila 😝

denisenko
26. júl 2012

ahojte....

@leninka75 veru chutila....spokojný bol.... 😉 dostal kopu hračiek, knižky a veci do školy.... 😵 tortu som nedávala piecť, lebo nkoniec som zrušila oslavu u babky.... 😒
@utka držím palčeky, nech vám to konečne výjde.... 😉

jáj, žienky moje, bez nálady som..... 😔 😔 😔 tatinko bol na kontrolu u veterinárky...tak už je to len zápal plúc a 50% šanca, že prežije........ja sa na to nemožem dívať........ 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
26. júl 2012

@leninka75 moj schytáva cez ústa pravidelne...a som rada, že nie je jediný, už som si myslela, že len ja mám doma takého nezdareného..... 😲 😲 😲 😲

jacka
26. júl 2012

ahojte.......

@denisenko to vážne.......chudák.....ale hádam sa s toho dostane 😕 ......držím palce

@leninka75 u nás už obaja....... 😠 ...a nielen tam-----...........

a.....máme hnisavú angínu...kto chce....može nás prísť kuk ☹ ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre