• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
@jacka a to obaja??? ješkove oči....potecha...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: držkajte sa.... :slight_smile:
26. júl 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie........zatial len Maťko....ale dala som kuk aj jeho ....tak tak čudne na mna pozrela.......že zatial nemá...ale ked pojdeme na kontrolu tak ho pozrie znovu

čo kocúrik ako sa má? :frowning2:
26. júl 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak super, že len jeden...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: moji chlapi šli na kombajny...... :sunglasses: a kocúr....nalievam do neho striekačkou čaj...repík s podbelom.....viac pre neho nemožem urobiť nič......ATB dostal..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
26. júl 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dúfam že to aj tak ostane :wink:
no to budu celý šťastný..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........my sme boli v utorok .....a Peťko z nich oči nepustil............a boli dva :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko len sa pekne o neho postaraj.....a to kde schytaj ten zápal?....chodí sa tárať? :confused: :confused:
26. júl 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak...treba dúúúfať....ved angína tuším nieje chytľavá.... :slight_smile: tatinko má kamaráta, čoo vlastní pár kombajnov a chodí kosiť po celej SR a teraz sú tu niekde na okolí...tak mu slúbili, že ho povozia.......si mala vidieť tie oči..... :grinning: :grinning: :grinning: niekedy im aj závidím...predsa len tí chlapi majú o pár zálub viac..... :angry: ..tárať, tárať...bna noc chodieva vždy von...ale vraj zrejme prechodil pár chrípok, takže z toho...... :confounded:
26. júl 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem variť....polievka je od včera...a dnes budú slivkové gulky..... :slight_smile: ..zas nebudem obedovať...fazuľu si nedám a slivkové gule nemusím..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...no si viem predstaviť....ako zasvietili očká :dizzy_face: :dizzy_face: ...................závidím................no mne dr. povedala že je chytavá...vraj aj uterák má mať zvlšť...tak ja neviem...či to neprhánaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chudáčisko kocúr.......hádam sa s toho dostane......ved si šikula...vyliečiš ho :wink: ...dúfam :pensive:

mnam gule..........ty budeš čo jesť.....melon :wink:
26. júl 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka melon?..nemožem, Simča z neho bolí bruško....... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ja som si spravila nudle s tým, čo poostávalo v chladničke po včerajšej oslave...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to vážne?....ved to je voda......fíha .... :frowning2: ..........................nudle čo dom dal... :wink: ...............ja idem zajtra variť neviem čo aby to aj Maťko zjedol :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nič neje :angry:
26. júl 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..to dobre poznám...na bolavé hrdielko...najlepšie nič..... :pensive: :pensive: :pensive: dávaš mu tantum verde? ja som mu vždy pred jedlom nasprejovala a potom zjedol takmer všetko..... :slight_smile:
26. júl 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. júl 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no fajn....to som nekúpila.... :angry: :angry: ....................
Simonko spinká?...a chlapov už máš doma?.....ako im závidím :wink: :wink: ......my pojdeme na výstavu do NR .... :slight_smile: ako každý rok...... :slight_smile:
26. júl 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kde je?.....dnes má mena....
26. júl 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka zas mi nezobralo príspevok...toto som mala pre @aninka29
26. júl 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka inak u nás to tantum zaberá....aspon ho to potom až tak nebolí.....chlapi sú už dávno doma....volala som ich k obedu a prišli o hodinu...lebo Denisko kosil..... :grinning: :grinning: :grinning: pred chvílkou odišiel revizák na kotol, tak som rada, lebo niečo tam sem tam škripotalo..... :angry: a Simonko....tuším práve číta šušťavú knižku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potvorka....vynašiel vyzliekanie ponožiek a strkanie hlavy pod vankúš, alebo paplon,alebo plienku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko zlatúšik..... :dizzy_face: :dizzy_face: moj..........aspon máš kino :slight_smile: :dizzy_face: ....................to sa chytro vrátili...... :slight_smile: ,,,,,,,,,,.....nám keby prišiel tak ani nedovolí kúriť :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................................zajtra pošlem muža kúpiť.........

z každej strany tma.....hrmí a tu svieti :angry: :angry: :angry:
26. júl 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj u nás je tak.... :angry: ...nemám odvahu výjsť s kočíkom.....ale mala by som sa ísť prevetrať .... :angry: ...kino..mám poriadne..len škoda, že sa nedá vypnúť, ked potrebujem...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...o tých servisákoch...ani mi nehovor, ale nám končí teraz o mesiac záruka, tak sme to ešte chceli stihnúť...... :slight_smile: :slight_smile: vraj o rok uvidí, či treba kždý rok preventívku, alebo stačí každé dva.....no, hlavne nech je to ok, lebo máme kotol vnútri v byte...... :sweat_smile:
26. júl 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no tak paráda...Denisko spí a Simonko zhadzuje hračky z gauča....leží na brušku, jednou rukou sa podopiera a druhou zhadzuje hračky, čo má poukladané na operadle.....ved treba byť hlučný, ked brat spí, že áno???, :angry: :angry: :angry:
26. júl 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko hlavne že v zime bude teplo :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .........................aj ja by som potrebovala.......len s Maťko nemožem von.....ešteže sa pekne hraju......
myslíš že ho zobudí? :slight_smile: ...tatino čo robí.....stráži Deniska? :wink:
26. júl 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ale ste sa rozpísali potvorky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........u nás práve skončila brúrka s takou lejavicou ako už dávno nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka..no super, že angína :frowning2: :frowning2: :frowning2:........dúfam, že Peťko to ustojí :slight_smile:........veru daj mu tantum a prípadne aj šalviový čajík :wink:......teraz budeš asi zbytočne vyvárať nejaké Maťkove maškrty, keď mu nechutí :frowning2:......na nakú výstavu do NR idete?...

@denisenko..chudák kocúr! :frowning2:..no bolo mu to treba, načo tulákoval :angry:........a čo chlapi aj za vrecko pšenice doniesli?? :grinning: :grinning: :grinning:..........zaujímavé, že krpčeka bolí bruško z melóna :confused:........aby nehvizdol aj krpček z gauča namiesto hračky :frowning2:......
26. júl 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no vidíš a ja čakám a čakám an búrku a nikde.....som si bola aspon uhorky natrhať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................šalviou nemám...vraj harmanček je dobrý.......ten tiež nemám zajtra bude :wink: .......................výstava polnohosp. strojov........tá býva až koncom augusta.....

tvoje detúrence čo porábaju?.....
26. júl 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...zaváraš či chrimkáš? :slight_smile: .......aha, čiže si zasa užiješ motorov!! :grinning: :grinning: .........detičky?....Lolka práve vstala a Lilke prišla kamoška Alžbetka, tak sa hrajú monopoly.........hádam bude do večera kľud :wink: ..........zajtra by som chcela ísť s nimi do ZA, len keď Lolka dlho spáva......však uvidím kedy sa mi ráno zobudí.....potrebovala by som nejakú tenku mikinu, všetky mám len hrubé.....
26. júl 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..inak ja keď mám angínu, tak zásadne v lete :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......ty si už dobre?..oči a hlas?..
26. júl 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 chrumkám......chrumkám ako zajko mrkvu :slight_smile: :slight_smile: .......................to si teda užijem zábavu :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .....................možno ťa prekvapí a vstane o 5h :wink: ............................aspon máš o zábavku postarané.......................angínu tú som nemala ani nepamätám :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................musí byť dobre........ :slight_smile: ked som volala s maminou tak bola celá rada že ma počuje :grinning: :grinning: :slight_smile:
26. júl 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
super....Maťko má už len 38 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........vidno na nom :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
už aby bol večer.........sa to vlečie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....jaj moja tak zo dva dni potrvá kým zaberú atb :frowning2: ....a čo už maťko čertuje? :grinning: ......a vieš, že by som to teraz brala keby ráno vstala o piatej :grinning: :grinning: :grinning: ......veru vlečie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....pomoc!!....niekedy celé dni sme samé a teraz pred chvíľou volala sestrenica, že dobehne aj s dcérou či je Lilka doma :unamused: .......tiež sa mohli s Alžbet dohodnúť :grinning: :grinning: :grinning: .........som náročná, čo??!! :grinning: :grinning:
26. júl 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..len chrumkaj, a rob zásoby vitamínov na zimu, aby si bola zdravá :slight_smile: ....tento rok nezaváraš?
26. júl 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 potrebuješ mikinu na dovču? :confused: .....a u nás sa to len točí a točí, mračná čierne z každej strany a zatial stále nič......už aj v Tescu som bola , pršiplášť, dáždnik so sebou a ....nič..... :grinning: :grinning: :grinning: ...chlapi doniesli....vyhladované prázdne žalúdky.... :grinning: :grinning: :grinning: Denisko sa vyspal a už šli zas......hlavne, že mi tatík sľubil, že dnes premaľuje.... :angry: :angry: :angry: :angry:
26. júl 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok