• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka sú jak čerti hned, ked sa im len trošku polepší,že?...potvorky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru...trošku skromnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: ..........zavarené už mám......teraz len do bruška schovať....škoda len že sú ťažké :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale mne to neva :grinning: :grinning: :grinning: až do popuku :grinning: :grinning:

@denisenko len nech sú ako čerti.........ale boli...teraz obaja ležia........Maťko má zas červené oči.........ale aj to prejde.....čo si im dala do žaludka..gule? :grinning: :wink: .............ani tu nič....fakt netuším kde to leje.......škoda a tááák som sa tešila :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. júl 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
konečne večer...aj s teplotou....to som nechcela......tak sa na dnes lúčim........idem dať Maťula do hajan..........
26. júl 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..veru sa napchali guľami..... :grinning: :grinning: :grinning: ..Denisko si dal aj na večeru...som zírala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...joj, chudák Maťko...má moc?... :fearful: ...ja tiež som radšej ked je ako papuľnatý čert, než by mal zas mať choroby a tichučko ležkať...... :pensive: :pensive: :pensive:
26. júl 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú nocku... :wink:
26. júl 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

@denisenko súhlasím..radšej nch sú čertíkovia :frowning2: ......................večer ked šiel spinkať mal 39,5.....dnes už bude lešpie..musí....... :slight_smile: :slight_smile: .............................ako chutili gule? :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

idem robiť dukátky Maťko si nakázal :slight_smile: pre neho vsio :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2012 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 kedy ste vstávali?......a Lilka je už úplne fit?.........vám sa tiež kráti ten pobyt na Sk........Lilka sa teší? :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2012 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!....navarené!! :slight_smile: ....fazuľová polievka a kalerábové gule s kašou :wink: .......včera sa tu zišlo detí ako už dávno nie :grinning: :grinning: :grinning: .....Lilka bola v 7-mom nebi :grinning: :grinning: :grinning: ........

@jacka @denisenko...súhlasím s vami, radšej nech čertujú ako by mali byť chorí :wink: :frowning2:

@denisenko..ako sa má kocúr? :confused:.....bude sa teda maľovať či nie? :slight_smile:..no mikinu potrebujem tak všeobecne na nosenie, keď je trošku chladnejšie ale nie moc....takže na dovču určite a aj na doma.......len ja chcem bez kapucky a väčšinou sú s :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......

@jacka.......veru už musí byť lepšie!!! :slight_smile: :slight_smile:......ako sa teraz má Maťko?.....a spapká tie buchtičky, keď ho bolí hrdielko?.........veru sa to kráti :dizzy_face:.....Lilka má nádchu a udiera jej an mozog :angry: :angry: :angry:...ale inak je OK........teší sa veru :wink:....vstávali sme okolo siedmej, len ZA sa asi nekoná, lebo príde sesternicina dcéra Vika........
27. júl 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 .........neviem či spapá...aj robila som aj rizoto.....ved uvidím..aspon polievku zje..... :wink: .......akurát som mu merala 38,6.....tak zas čapík.....a leží....raz sa to skončí.....ešteže nejdeme na D tak ako utka......by sme boli doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................tak budete mať veselo....super.....dokedy budu?.........pekne pospala :dizzy_face: :dizzy_face:
27. júl 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 len nádchu má?........a tie štipance su už úplne fuč?
27. júl 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám predlžený rodičovskú do roku 2015 :grinning: :grinning: -......može mi šibnuť :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nenechávajte ma tu samú..... :confused: :wink: :wink:
27. júl 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
halooo....
ja som jedným okom tuuu... :wink:
27. júl 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 krb je už omaľovaný...jedna vrstva....len chlapi zas zmizli na kombajny.....vraj pokým to uschne.... :angry: :angry: len zrejme bude treba ešte jednu farbu dokúpiť, lebo nevýjde aj na stenu...aj ked píšu, že namaluješ koooopu.... :angry: :angry: :angry: :angry:
@jacka 2015 ? super....budeme dovolenkovať spolu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Maťko je už dobre? 39,5.....to dosť.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jáááj, varíííííím...... kurací paprikáš, či ako sa to volá....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj kočky ,v utorok nastupujem do nemocnice a v stredu ma robia :frowning2:
27. júl 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...veru spolu budeme dovolenkovať :grinning: :grinning: ............ale by som som chcela len na rok....uvidím ako bude dalej.........najskor treba vyriešiť Maťkovu školu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................stále ležká......potí sa.....zapla som mu tv.......aspon sa nenudí :wink: ...........................................jéééj tak tvojim chlapom je hej..... :dizzy_face: :dizzy_face: pošlem im Peťka.......chuda ...to zas nemože von kvoli Maťkovi :pensive:
aj to budeš jesť.......čo varíš? :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 držím palce..uvidíš že všetko dobre dopadne....potom sa ozvi :slight_smile:
27. júl 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no dufam ale ja si myslim že anook ozvem sa :slight_smile:
27. júl 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ide ma poraziť...ja uspávam Simonka a zakaždým mi ho zobudia vodári, čo pod nami opravujú potrubie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mucinkaa29 držím všetky palčeky...určite to bude v poriadku...treba si veriť..... :wink:
27. júl 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka pošli, pošli....isto by mu oči vypadli..... :grinning: :grinning: :grinning: ...už som jedla....dobručké som si navarila.... :wink:
27. júl 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak to hej :slight_smile:
27. júl 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko super to poteší........... :angry: .....dobré na nervy.......a vodárov niekam pošli :angry: .........................si bud istá že by vypadli :dizzy_face: :dizzy_face: ...ani mna by nechcel :grinning: :grinning: .......................dobrá si ty kuchárka.....a chlapov už máš doma?...ako ti je fajn že Denisko je s tatinkom :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka...vodári zmizli...asi na obed.....Simonko si pospinká.... :dizzy_face: a Denisko tiež, už prišli, naobedovali sa a šiel si ľažkať aj on.....že: mami, ja som z tých kombajnov taký uťahaný...... :grinning: :grinning: :grinning: ..ešteže sa vozí vnútri a nie za nimo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...veru dobrá som kuchárka...dneska sa ma aj moj manžel pýtal, že kde som sa naučila taký dobrý paprikáš...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...neostalo nič....som varila len obed, zajtra chceme ísť k našim,tak nech to neostáva.....a zrovna dneska by si dali duplu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka dukáty vyšli???
27. júl 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru len si oddýche po takej namáhavej práci :grinning: :slight_smile: .......................vylízali hrnce.....musely byť poriadne hladný.... :slight_smile: :slight_smile: ...dokedy tam budete..............

dukátky........ino nuno.....mnamka riadna........dobrá múka.....tak som aj ja dobrá kuchárka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
asi prídem na zrádcu s nimi.........a vonku tak fajn..... :frowning2: :frowning2:
27. júl 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jasné že si dobrá kuchárka..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...z akej si robila????? :confused:
27. júl 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predtým.....
27. júl 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teraz..............
27. júl 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok