• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
len tá farba je taká cyklamenovejšia :slight_smile:
27. júl 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pekne....snažili sa......ale mne sa viac páčila tá oranžová :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dukátky som robila z mixB....inú už nemám ..len uni na varenie.....................Denisko ešte spinká?
27. júl 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...aj táto je super....len studená...... :sweat_smile: kdeže...Denisko spinkal hodinku a dosť...zato Simčo ťahal 3 hodiny.... :grinning: :grinning: :grinning:

jááj.... @utka sa ešte neozvala? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
27. júl 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka @denisenko ..juj vy kuchárečky samochválivé!! :grinning: :grinning: ......ale páčite sa mi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......hlavne, že všetkým chutilo a nemusíte umývať hrnce :grinning: :grinning: :grinning: ......

@jacka..pánabeka od 2006 do 2015...však to by bolo 9 rokov :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:...to potom radšej neísť medzi ľudí :grinning: :grinning: :grinning:........ešte vydržkaj, zajtra už by nemal mať teplotu :slight_smile:......jaj Lilkine štípance, to je na dlho..ruky odpuchli, ale hrče a pľuzgiere ešte zostali :frowning2: .....tie gule sú fajné :dizzy_face: ..ešte som tam šupla aj tvrdý syr :dizzy_face:
27. júl 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..mne sa páči tá cyklámenová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......len ku kuchynským dvierkam si asi mala lepšiu tú oranžovú.....utka sa z BG určite neozve, nebude na nás míňať prašue :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 ....drž sa!!..všetko dobre dopadne, len ver!!! :slight_smile: .......
27. júl 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
......dievčatá krááásny letný slnečný víkend prajem!!! :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 kuchynu budem meniť budúci rok...teda len dvierka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...že samochválivé......ved je to pravda..... :wink: keby nebolo, dodnes sme slobodné...ved to poznáš, pokým nevieš variť, nemožeš sa vydať........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...fúha, to Lilka je taká alergická na štípance???......ja len dúfam, že z toho čoskoro vyrastie.... :wink: ..a som rada, že sa @utka neozve...aspon vieme, že odcestovali..... :wink: :wink: :wink:
27. júl 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nikde nik???.. :confused:
27. júl 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som,,.,...
@denisenko :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 však sa musíme pochváliť ked nás nikto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................tak tak nič netrvá večne...ani teploty :slight_smile: ..........chudatko Lilka..... :frowning2: ......Lolka nemá alergiu?...........moje zlatinko tak nech ju to čo najskor prejde........ozaj a ked ju štipne osa?.....aj tebe pekný víkedník.....užite si slniečko :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj vám pekný víkendík...čo idete robiť?..........nevieš že či ked bude Maťko bez teploty,či možem von....aj na slniečko? :sweat_smile: berie penicilín?...... :sweat_smile:
27. júl 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 som rada že gule chutili.........dobre ti držali po kope?.....to si do tej zmesi dala syr?.....
27. júl 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
fajne som si pokecala.......možem v klude hajinakť :grinning: :grinning:

dobrú-----....
27. júl 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..nechooood...... :grinning:
27. júl 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka my ideme zajtra k našim...bude sa variť guláš..... :slight_smile: .....a v nedelu zas naspäť. lebo ak sa nič nestane a nezmení, v stredu už cestujeme....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...s ATB na slnko by nemal...ale zas na chvílku von by hádam mohol, ked nebude svietiť......len ked ja viem aké je to pre nich ťažké nebehať a byť v klude...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nooo mnam.......idete niečo oslavovať?...........takže zajtra si tu budem písť sama....no pekne :frowning2: :wink: ...............ked sa mi zdá dlho 10 dní neísť von..............vy už idete preč?....a kedy sa vrátite....som prekvapená....všetci štyria?....
27. júl 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už fakt idem....
27. júl 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..nie, nejdeme oslavovať...ale bude tam nejaká súťaž vo varení gulášu..tak si ideme pomaškrtiť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....10 dní....dlllllho...hlavne v lete a cez prázdniny..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: .......všetci štyria...asi do konca prázdnin..... :pensive: :pensive: :pensive:
27. júl 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka dobrú nocku :dizzy_face:
27. júl 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

takže prvá a posledná :slight_smile: :slight_smile:
28. júl 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko pomaškrtte.............všetko zjedzte......šťastnú cestu..........
28. júl 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Vikimi všetučko najlepšie......vela zdravíčka...lásky..........posielame pusinky..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko.... :slight_smile:
@jacka nie si posledná.....ešte som tuuu..... :grinning: a neviem, či niekam pojdeme....tatinko nemože naštartovať auto...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka všetúčko najlepšie Viki a veľa úspechov v škole a pevné zdravíčko.....cmúúúúúúúúúúúúúk :dizzy_face:
28. júl 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahooooj!!... :slight_smile:

@jacka....tak na to zabudni, že posledná :grinning: :grinning: :grinning:.......ak nebude mať Maťko teplotu, ja by som trošku von išla, ale do tieňa :wink:........veru chutili gule :dizzy_face:......len tá zmes bola stále nejaká riedka a nechcela som to premúkovať, tak som robila fašírky :grinning: :grinning: :grinning: ..........zatiaľ neviem či aj Lolka je taká alergická na štípance, ešte ju nič neštiplo :wink: .........Lilka to asi podedila po mužovi a svokre lebo aj oni sú celí hrčatí po poštípaní :frowning2: ......a osa ju zatiaľ neštipla, raz včela, ale to mala tuším slabšiu reakciu ako na komára :fearful: ........

@denisenko ...jaj bodaj by z toho vyrástla, ale nedávam tomu veľkú šancu :frowning2: .....a aké chceš dvierka na kuchyňu?.....aj tvoj Peťo bude súťažiť vo varení gulášu?.......takže cestujete?....som zvedavá ako drobček :confused:

@utka..pripájam sa k prianiu všetkého dobrého Vikinkovi!!!..cmuk!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. júl 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..heeej nepredbiehaj sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ideme na Vychylovku...pa :wink:
28. júl 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 moja mamina tam bola cez víkend....super bolo, videla som fotky...aj my by sme šli, je tam tá železnička... :wink: ale už asi nevydá..... :pensive: ..tak pekný výletík.... :slight_smile:
28. júl 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no, asi necestujeme.....tatinko mal len asistovať....bude variť priatel mojej mamy.... :slight_smile: ....a nakoniec to bude takto...kuchyna sa meniť nebude, lebo krb je náááádherný, ale ak tú farbu dám aj oproti, tak to bude tmavé a dosť zmenšovať priestor...takže som sa rozhodla,krb necháme cyklaménový, kuchynu oranžovú a tú oranžovú stenu oproti krbu dáme na bielo....a hotovo.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
juj, tatinko sa práve vrátil od veterinárky...zas bol na injekciu...a vraj sa to pomaličky zlepšuje....teším sa.... :sweat_smile:
28. júl 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok