Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
28. júl 2012

ahojte 😵 😵 😵 😵 😵
konečne som tu 😵 boli sme skoro dva týzdne u svokry a predtým sme všetci maródili 😝 začal matko, o dva dni mala teplotu vikinka a skončila na atb a pridala som sa aj ja, ved solidárna budem, že 😝 😅 tiež som mala atb, ani nepamatám, kedy som v lete mala atb a č vobec 😕 ja zvyknem ustát zimu a na jar som chorá...teraz sa to posunulo
@denisenko deniskovi dodatočne všeeetko najkrajšie k narodeninám, nech je šťastný a zdravý 😵

letty86
28. júl 2012

@utka Viktorkovi prajeme všeetko naj k narodeninkám 😵 😵 😵

letty86
28. júl 2012

kto sa podujme a zhrnie mi, čo máte nové? 😉

jacka
28. júl 2012

@letty86 ahoj......nič nové.......stále keciame.........ja som po x rokoch tiež brala atb.....teraz berie Maťko........a predtým bral Peťko...........takže jedine zdravý je tu stálene mocný moj muž.............

jacka
28. júl 2012

@denisenko škoda že ste nešli nikam..... ☹ ..................ale som rada že kocurovi sa polepšilo......máš na tom svoj podiel 😵 😵 šikovnica si 🙂 🙂 ................čože auto neposlúcha............... 😕 😕

jacka
28. júl 2012

@leninka75 bola som s MAťkom von.....a teraz večer zas horí.....ešte aj kašlať začal..neviem či mi do tých atb možem dať liek od kašla........musím sa ísť opýtať do lekárni.........kdeže ste to šli?...........a ako bolo?.......

jacka
28. júl 2012

keby som vedela že ste tu tak závisláčim s vami 😉 😉
tak predsa posledná.... 😀 😀 😀

dobrú nocku........ja ešte nemožem....Maťko berie lieky 😝

jacka
29. júl 2012

ahojte......

pozdravuje vás utka........zo slnečného BG........závidím 😉 🙂 😵 😎 😉

mucinkaa29
29. júl 2012

@jacka ako vidim ty sa tu zabaviš aj sama ,heheheheheeheh 😀 😀 😀 No utka aj ja zavidim,nech maju dobre počasie 🙂) No zajtra je už pondelok,bliži sa rychle ale ten utorok 😒 ☹

denisenko
29. júl 2012

@jacka jééj, @utka sa ozvala...?...super..aj ja závidím..... 🙂 🙂 🙂 auto veru štrajkuje...včera nešlo, potom u mechanika isšlo a dnes ráno zas nejde...... 😀 😀 😀 asi je na heslo..... 😀 😀 😀 😀... ako Maťko???? 😕
@leninka75 a to sme dnes tiež chceli ísť do Vychylovky...ale smola...... 😠 😠 😠 😠

denisenko
29. júl 2012

@mucinkaa29 sa ti to vlečie, že? neboj, bude to isti ok.... 😉

jacka
29. júl 2012

@denisenko pekné od nej.... 😵 😵 🙂
auto sa bojí opraviť......ale toto dobre poznám...v servise sa na nás kukali ako na hypochondrov 😀 😀 😝 ...............................Maťko konečne je bez teploty......len miernučko je zvýšená......ale aj mne je lepšie 🙂 🙂 ........................čo kocúrik?.......a ako sa maju detičky?..........................akurát tu bola búrka.......to som chcela s Peťkom do bazéna..........hlavne že svieti.....dobre že je blato 😝 😝

@mucinkaa29 neboj dobre bude.........musíš myslieť pozitívne....... 🙂

denisenko
29. júl 2012

@jacka aj my máme dneska také anglické počasie.... 😠 ...ale isto nie na bazén.... 😝 😝 😝 😝 Denisko ten tu vymetá na ulici po susedoch, každý den..... 😀 😀 😀 😀 😀 večer chodím od domu k domu a zhánam ho..... 😀 😀
...tak fajn, že lieky zaberajú...obom.... 😵 😵 ešte vám ostane polovička leta..... 😵 😵 😵

jacka
29. júl 2012

@denisenko tu bolo fajn teplúčko....tak som ich tam na chvilu strčila...... 😎 spokojnosť na oboch stranách... 😉 ........ja som nemyslela...seba že som bola chorá...ale to že mi je dobre ked je aj Maťkovi lepšie.....už čertuje o dušu... 🙂 🙂 🙂 ....taká som rada..... 😵 😵 ........len nech tá polovička leta je teplá.....a bez chorob 🙂
a ty vieš vobec že máš aj staršieho syna 😀 😀 😀 😉 ......................no vidíš aspon máš prechádzku....večere je aj tak najlepšie počasie 🙂

utka
29. júl 2012

Ahojte.Ďakujem za Vikiho.A nezavidte mi.Paaaa

jacka
30. júl 2012

ahojte.....

@utka mi len v dobrom 😉 🙂

jacka
30. júl 2012

som pozerala ráno Ilka.....no tak nás čaká horúčosť 😝 😝 ....ufff 😠 😠

dievčatá..budíček 😉 🙂

jacka
30. júl 2012

tak ja mizím ked tu nikto nie je 😎 😎 😎

denisenko
30. júl 2012

ahojte.. 🙂
@jacka tak šup šup do bazéna.... 😀 😀 😀 ...ja od rána makám, nejako mi nedochádza, že v stredu cestujeme...treba aj niečo chystať.... 😝 😝 😝
@utka závidííííme, ale len v dobrom...a hlavne..doprajeme....ja len dúfam, že more pomože aj Vikimu a bude menej často choručký..... 😅
@letty86 skoré uzdravenie celej rodinke..... 🙂

jacka
30. júl 2012

@denisenko tak tak ide sa do bazéna.................vieš čo...ja ťa obdivuje že ideš aj s maličkým........dúfam že cestu aspon prespinká....... 😵 .......takže tu asi ostanem sama....utka pri mori.......leninka už akoby tam bola.....aspon tam budeš ma net?........... neznášam horúčavy 😠 😠

čo je s leninkou.....ešte žeby víkendovala?..... 🙂 ...alebo sa špliechaju v bazéne.... 🙂 🙂

utka
30. júl 2012

Ok.Keď v dobrom...Dúfam aj ja,že Vikimu more pomôže...

mucinkaa29
30. júl 2012

Awojky kočky moje prišla som sa rozlučit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ zajtra už nestupujem do nemocnice 😒 😠 ☹ ☹ ☹ ,držte my palce........................ ahojky v štvrtok sa večer ozvem

jacka
31. júl 2012

ahojte.....

@mucinkaa29 myslíme na teba......a uvidíš že všetko bude o.k....

@utka hádam si si nemyslela že naozaj.....ved mi len v dobrom 😵 😵 😵 ......ako sa máte?....... 😎 😎

jacka
31. júl 2012

🙂 😉 😵

dnes to na kúpanie asi nebude........slniečko nie je...........a asi ani tu dnes nikto nebude...........všetky sa balia...... 🙂

letty86
31. júl 2012

ahojte 😉
@jacka ja som tu , ja sa zatial nikde nebalím 😉

jacka
31. júl 2012

@letty86 no vidíš........si ma potešila...........aj sa ešte niekam chystáte?....

leninka75
31. júl 2012

ahojte!!!....ospravedlňujem sa za absenciu, ale muž má neskutočnú potrebu nás vláčiť kde kade 😝 .....na vychylovke ma to neočarilo, kopec ľudí, každý sa tlačil do jediného vagónika čo bol k dispozícii a potom sme všetci boli samá sadza 😝 😝 😝 .....no a včera sme boli v Lešnej, celkom fajn počasie, zasa kopa ľudí, unudená Lilka a unavená Lolka, ale spokojný tatino 😅 😅 😅 😅...

@jacka..som rada, že vám je lepšie!!! 🙂....ako si to vyriešila s tým kašľom? 😕

@denisenko ..takže kocúrik sa z toho vylíže?!! 😵 😵..jupííí!! 🙂..pekne si to vymyslela s tými farbami 😉...

@mucinkaa29 ..drž sa!!

@letty86 ..takže ani vás tie chorobiská neminuli?!! ☹ 😠 ....teraz budete doma?

@utka ..a ty okamžite dovolenkuj!! 😀 😀 😀

letty86
31. júl 2012

@jacka
@leninka75 od 13teho má manža dovolenku dva týzdne, tak ideme k svokruške a odbehneme si aj do Madarska na kupko a na tú chatu..ked bude pekne

letty86
31. júl 2012

@leninka75 tatinko je akčný 😉
@jacka budeme tu kecat my dve 😉 len neviem, akou intenzitou...ale samu ta nenecahám 😵

jacka
31. júl 2012

@letty86 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 ......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre