Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. aug 2012

@utka ?????no ako?....

denisenko
3. aug 2012

dobré ránko.... 🙂

denisenko
3. aug 2012

@jacka včera sme neboli na kupalisku, lebo poobede bola burka..... 😖 ...a dnes je tu nejako zatiahnuté....ale to asi do poobedia prejde.... 😉 ....Simčo je dnes ako mrnčadlo..... 😝 ...Denisko včera stretol pár známych....a vobec nechcel rozprávať po nemecky...dorka moja, hádam ho to prejde..... 😀

utka
3. aug 2012

Ahojteeee...Tak sme včera prišli šťastne domov...lietadlo meškalo vyše hodiny, ale nejako sme to vydržali a zvládli. Kým som všetko vybalila a zase pobalila chlapov, ospršila sa, tak bolo pol jednej, keď som konečne líhala do postele.
Ale už sme aj radi, že sme doma. Dnes ideme do ZV, chlapi tam zostávajú. Ja už idem v pondelok do roboty, ale budem doma sama, tak budem mať veget 😉.

denisenko
3. aug 2012

@utka vitáááj....ako bolo?

jacka
3. aug 2012

@denisenko búrka to je moje.... 🙂 .........................hádam sa chytí kecať nemecky........ 🙂 nebude ho baviť že mu nerozumenjú 🙂 ....Simonko si zvykol?....

@utka vy ste riadny cestovatelia.......aspon si oddýchneš ked budeš sama....poriadiš poperieš a tak 😉 .......to teda riadny oddych 😝 ....budu aj foto?...

jacka
3. aug 2012

kuk.....

hádam pojdeme do bazéna........kedže Peťko zas nespal.....večer ho už odvalí.......

denisenko
3. aug 2012

@jacka mojich odvalilo teraz...na chvílku..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....hádam sa už dnes konečnedotrepeme do toho bazéna aj my.....aj ked....mrakov je tam viac než dosť......

jacka
3. aug 2012

@denisenko 🙂 .....................apson na chvílu,,,,,,ja si tu s nimi pílim nervy do večera............a Maťko je protina na druhú.......drzý ako komár......a neviem čo ešte 😠asi mu v tom bazéne niečo urobím 😀 😀 😀 😀 😀

už mizíme......

denisenko
3. aug 2012

@jacka ....stav sa, že presne viem, ako je to byť protivný ako komár....mám to doma..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. aug 2012

@denisenko tak vieš o čom hovorím 😀 😀 😀 ....................
čo ste dnes porábali?......

jacka
3. aug 2012

dobrú,........zajtra víkend.....kto tu bude?... 😎 😎

utka
3. aug 2012

Ahojte...bolo super.Budú aj fotky,jasné...

utka
4. aug 2012

🙂

denisenko
4. aug 2012

dobré ránko.... 🙂 obed sa varí, práčka perie.....slniečko svieti.... 🙂
@utka aká stručná.... 😀
@jacka kdeee si???? my sme včera boli poobede na kupku, doobeda mi užierali nervy a cez obed všetci traja chlapi pospali....tak v skratke..... 😀 😀 😀 😀 ...máte krásne letné fotky..a tá voda v bazéne je vždy taká super čistá?? 😕 čo tam dávaš? a aký je vysoký???

mucinkaa29
4. aug 2012

Awoj kočky moje ,dakujem že ste namna mysleli,no prežila som,strašne to bolelo och ale čo tie ženy nevidržia??včera ma trošku bolelo brušinko ale už je všetko fajn a len na vysledky treba počkat,23.8 by maly byt hotove.............to je daaaaleko 😠 🙂

denisenko
4. aug 2012

@mucinkaa29 statočná maminka.... 😉

jacka
4. aug 2012

ahojte......

@denisenko tu som........ale boli sme na poli 😀 😀 😀 .......vytrhať burinu a cibulu......pozbierať paradajčičky...mnam...papriky.......aj brokoličku dám do mrazáku.....a vonku hic.............neskor pojdeme zas do vody.... 😎 😎 ,,..............nič len chlor je tam.....ale včera dal niečo na prejasnenie vody.....ešte som nevidela ako vyzerá.....ale pojdem odokriť.....takže tiež asi tak v skratke..... 😀 😀

super že ti spia.....mne Peťko zas zliezol s posteli že ide za Maťkom.... 😢 😢 😢 ......škoda ☹ ☹ a celkom by som si aj schrupla 😉 .... ☹

vieš ako fajn je bazéne........len naša voda.......chápeš...a ušetríme na kupku 😀 😀 😀 .......ale chcela by som aj tam ísť....len musím kúpiť aj dosť doležite..plavky.....tie staré sú už ako gajdy 😀 😀 😀 😀 😝

jacka
4. aug 2012

@denisenko čože si varila?... 🙂 a ako bolo na kupku?.....Simonko sa tiež močil 😵 😵

kúpili sme melon a je ako tekvica 😠 😠 😠

denisenko
4. aug 2012

@jacka som ešte chcela vedieť, že aký vysoký máte ten bazén???...na kupku..nooo...celkom to ušlo, boli tam aj mamičky s takými detičkami ako je Simonko a namočili ich do bazena...ale ja nemám odvahu... 😠 Denisko po hodine a pol skákania a ponárania sa bol KO.... 😀 a kým som večer vytlačila kočík s mokrými uterákmi do tohoto kopca tak som bola KO aj ja.... 😀 😀 😀 😀 ...plavky sú veru najdoležitejšie...... 😀 😀 😀 😀 ..varila som guláš a vyprážaný patizon so zemiakmi......Denisko mal od včera šošovicu.... 😉 melon ako tekvica????? 😕

letty86
4. aug 2012

ahojte 😉
@denisenko
@jacka neviem z čoho mám zlé pečenové testy...vraj je viac faktorvo, ktoré to ovplyvnujú...okrem alkoholu a liekov aj stres 😔 , ale aj problémy s pankreasom tuším...uvidím, čo zistia, teraz my zobrali krv a idem zaciatkom septembra na vyšetrenie......minule mi brali krv, či som neprekonala zltačku, lebo človek o tom ani nemusí vediet, ale výsledky boli dobré...tak uvidím 😕

letty86
4. aug 2012

@denisenko ani ja by som také malé mimčo nedalo do vody na kupku...tak sa ti vôbe nečudujem 😉
@jacka vám je v tom vasom bazéniku fajnovo 😵 😵veru, lepšie ako na kupku 😵 😵 moj manza príliš nemusí tie kupká...vzdy mi povie, ktovie, čo za ludia s akými moznými koznými a inými chorobami sa tam močia 😝

denisenko
4. aug 2012

@letty86 aj kopa liekov ničí pečen, že? to ti nezávidím...ale asi aj mna už konečne v septembri niečo dokope ísť k doktorom...stále to len odkladám..... 😔 😔 😔 ...kožné choroby, nacikané, a podobne.... 😝 😝 😝 😝 radšej...eeee...aj ked...my sme sa máčali v kdejakých kalužiach, potokoch s pijavicami a všetci žijeme, že? 😀 😀 😀 😀

jacka
4. aug 2012

@denisenko bazén má asi 76 cm.....ale dali sme vodu len okolo 6O.......ale zniesli by aj viac 😀 😀 😀 .........večer ste odpadli všetci.....?... 🙂 tatino už zarezáva?

@letty86 veru fajn je tam......toto vedieť tak ho máme už dlhšie...........a súhlas s mužom ..tvojím..ja tiež nerda chodím na kupko..a už vobec nie do termálnej....fúúúúj 😝 😝 blééé 😝

prišla som len na skok.........idem 🙂 🙂

jacka
4. aug 2012

@letty86 som zvedavá na výsledky....potom rýchlo sem......aby sme vedli..... 😉
@denisenko vy ste čo dnes porábali?.......................vieč čo.....boli sme v Kremnici.....dospelácky bazén a tam mater asi s trojtýždnovým bábom.....úplne bolo maličké........som nešla z nej oči spustiť......aj ona na mna kuk čo sa deje......som si pripadala ako cvok...............ja by som veru nešla ani čoby...doma pekne v bazéniku......člup člup 🙂 ............................melon ako tekvica...bez chuti.......bez farby........

zajtra grilujeme....využijem pokila sa dá....mäsko už nachystané....muž sa može chváliť aku fajnotku urobil 😀 😀 😀 😉

idem ja do hajan.....nejaká som unavená
dobrú nocku....

utka
4. aug 2012

Stručná...Dala som foto na FB.

jacka
5. aug 2012

ahojte........ 🙂

utka
5. aug 2012

@jacka Ahoooj.

jacka
5. aug 2012

@utka čau......idem kuk foto.... 🙂

denisenko
5. aug 2012

ahojte... 🙂
@utka ste si užívali, pekné fotky máte..... 😉 som rada, že vám to konečne vyšlo.... 😵
@jacka ja tu mám pohromu...Simonko naučený na svoju tichu ulicu a tu hlavná cesta, kostol čo v kuse vyzvána rvno oproti...chudatko moje...zaspáva len na rukách..... 😔 😔 😔 dnes sa chystáme do bazena..teda Denisko s tatikom, my zas niekde pekne pod strom.... 🙂 ....akože na niektoré mamičky nemám slov.... 😔 😔 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre