Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. jún 2009

tam malo byť množné číslo vieme....

jacka
22. jún 2009

lenika je taký tajný špicel 😉 ...bacha na nu 😉

leninka75
22. jún 2009

moje druhé povolanie....... 😀 😀

ivella
22. jún 2009

aj prve som prenasala 8dni ☹
no najviac ma trapi ze moj drobec je na druhom konci sr u starkej uz vyse tyzdna a vobec sa nedokazeme zariadit kedy ist pre neho,lebo manzel chce byt teraz so mnou a potom maly aj tak pojde hned k druhej babke--nechcem ho moc stresovat---asi sa zblaaaaznim 😖

aninka29
22. jún 2009

leni neviem o čo 😒 porozmýšlam 🙂

jacka
22. jún 2009

ivella a necheli si ta tam nechat? 😕

jacka
22. jún 2009

ivella..teda nezávidím ti...aspon vieme s aninkou čo nás čaká..ale kedže aninka bude rodit Sabínku tak nebude mat starosti..dufam 😉

leninka75
22. jún 2009

ivell a nemohla prísť niektorá starká ku vám, prípadne sa striedať, aby si bola aj s malým??

aninka29
22. jún 2009

ivella už vydržkaj 😵 ....babulo tam nemože byť večne 😉 ..............tie posledné dni sú najhoršie 😝

leninka75
22. jún 2009

jacka, aj ty si matejka prenášala?

aninka29
22. jún 2009

jacka ja nechapenzy 😕 😉

leninka75
22. jún 2009

aninka, no šak baby idú v termíne.........

jacka
22. jún 2009

ktorá prenášala????..ja sa jej nedivím...nervy k keli .... ja som prenášala vyše týždna....a mala som toho teiž plne zuby...a to somnebola otvorena ani ked som šla do porodnice 😝

leninka75
22. jún 2009

s chlapmi to je ťažké od narodenia........už od malinka by boli najradšej stále tam , kde sú potom spokojní ako dospeláci.....

aninka29
22. jún 2009

ahááááááááááááááááááááááááá 🙂 .................ale to nie je celkom pravda 😉 ............kámoška prenášala sovje dievčatko skoro dva týždne

aninka29
22. jún 2009

leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobréééééééééééééééééé 😀 😀 😀

jacka
22. jún 2009

no nie je aj sestra prenášala 😉

jacka
22. jún 2009

leni ..ako vieš....... 😀 😀

aninka29
22. jún 2009

a ja zas cítim, že pojdem skor 😉 ...........ja by som chcela rodiť ako pri Simke 😉 .....naplánovane,aby som mohla všetko okolo zariadiť,každému podať inštrukcie 😀 ...a hlavne by som chcela rodiť v noci 🙂

leninka75
22. jún 2009

jacka, veď špiónim.......keby si vedela čo všetko sa človek dozvie v trolejbuse a vo vlaku!!!......občas sa až červenám 😔
aninka, ty organizátorka!!!.......prečo v noci?? 😕

jacka
22. jún 2009

Matko..duša dobra mi tu niečo posltáčal teraz to tu možem čitat lupou 😝

leninka75
22. jún 2009

a simku ti ako naplánovali??......nemala si cisarák, či hej??

jacka
22. jún 2009

ani to som si mylsela aj pri Matkovi aj pri tomto druhom...ale skor ako po 2O.9 určite neporodím 😝
prečo v noci??.ja radšej cez den..aby som nemsela nikoho budit....

leninka75
22. jún 2009

babule a máte aj dohodnutých nejakých doktorov???.......či vás odrodí ten čo tam práve bude???

jacka
22. jún 2009

leni..nemám ...ani pri Matkovi som nemala...ved si musia tak či tak urobit svoju prácu.... 😉 ..ty si mala?

aninka29
22. jún 2009

nemala som cisarák,ani nejak naplánovaný porod 😉 .......ale hospitalizovali ma dva dni pred porodom.a preto by som chcela aj teraz takto,aby som si mohla zariadiť všetko okolo Simonky 😉 aby som nezošalela 😒 ..............a preto v noci,lebo všade je pohoda,kľud. 🙂 Ja som do nemocky na kontroly chodila už dva mesiace pred porodom,každý boží deň,ešte aj sobotu a nedeľu a cez deň tam to bolo o život,taký frmol všade

leva
22. jún 2009

Ahojte.jacka stlac ctrl a alt spolu a koleckom na myske si to das nazad 😀 aj ja som mala uz viac krat tento problem 😉

leninka75
22. jún 2009

máš pravdu jacka!!!.......nie nemala som, ale lilka bola tak zakliesnená nízko v panve, že môj gyndoš rovno zavolal svojmu kámošovi Dr., aby ma pozrel a rozhodol či normál alebo cisár....... a ten rozhodol, že cisár a aj to rovno urobil a on je aj onkogynekológ, tak keď som bola taká fiknutá, mi rovno všetko pozrel, či je to OK a našiel z vonku maternice tukový nádor a rovno mi ho dal preč, takže som bola celkom spokojná........dokonca to bol Dr. ktorý rodil aj mňa aj môjho muža 🙂 🙂 🙂 ........ak by sa pri druhom dalo asi by som išla za ním, lebo aj rana sa mi krásne zahojila, žiadne zápaly.........

jacka
22. jún 2009

leva dikes..si zlatá

leva
22. jún 2009

Ako sa mate tehulky,uz sa vam to krati teda.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre