• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. októbra 2017 
tam malo byť množné číslo vieme....
22. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenika je taký tajný špicel :wink: ...bacha na nu :wink:
22. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje druhé povolanie....... :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj prve som prenasala 8dni :frowning2:
no najviac ma trapi ze moj drobec je na druhom konci sr u starkej uz vyse tyzdna a vobec sa nedokazeme zariadit kedy ist pre neho,lebo manzel chce byt teraz so mnou a potom maly aj tak pojde hned k druhej babke--nechcem ho moc stresovat---asi sa zblaaaaznim :confounded:
22. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni neviem o čo :unamused: porozmýšlam :slight_smile:
ivella a necheli si ta tam nechat? :confused:
ivella..teda nezávidím ti...aspon vieme s aninkou čo nás čaká..ale kedže aninka bude rodit Sabínku tak nebude mat starosti..dufam :wink:
22. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivell a nemohla prísť niektorá starká ku vám, prípadne sa striedať, aby si bola aj s malým??
22. jún 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella už vydržkaj :dizzy_face: ....babulo tam nemože byť večne :wink: ..............tie posledné dni sú najhoršie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, aj ty si matejka prenášala?
22. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja nechapenzy :confused: :wink:
22. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, no šak baby idú v termíne.........
22. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktorá prenášala????..ja sa jej nedivím...nervy k keli .... ja som prenášala vyše týždna....a mala som toho teiž plne zuby...a to somnebola otvorena ani ked som šla do porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s chlapmi to je ťažké od narodenia........už od malinka by boli najradšej stále tam , kde sú potom spokojní ako dospeláci.....
ahááááááááááááááááááááááááá :slight_smile: .................ale to nie je celkom pravda :wink: ............kámoška prenášala sovje dievčatko skoro dva týždne
leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobréééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie je aj sestra prenášala :wink:
22. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ..ako vieš....... :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja zas cítim, že pojdem skor :wink: ...........ja by som chcela rodiť ako pri Simke :wink: .....naplánovane,aby som mohla všetko okolo zariadiť,každému podať inštrukcie :grinning: ...a hlavne by som chcela rodiť v noci :slight_smile:
22. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, veď špiónim.......keby si vedela čo všetko sa človek dozvie v trolejbuse a vo vlaku!!!......občas sa až červenám :pensive:
aninka, ty organizátorka!!!.......prečo v noci?? :confused:
22. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matko..duša dobra mi tu niečo posltáčal teraz to tu možem čitat lupou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a simku ti ako naplánovali??......nemala si cisarák, či hej??
22. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani to som si mylsela aj pri Matkovi aj pri tomto druhom...ale skor ako po 2O.9 určite neporodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prečo v noci??.ja radšej cez den..aby som nemsela nikoho budit....
22. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule a máte aj dohodnutých nejakých doktorov???.......či vás odrodí ten čo tam práve bude???
22. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..nemám ...ani pri Matkovi som nemala...ved si musia tak či tak urobit svoju prácu.... :wink: ..ty si mala?
22. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemala som cisarák,ani nejak naplánovaný porod :wink: .......ale hospitalizovali ma dva dni pred porodom.a preto by som chcela aj teraz takto,aby som si mohla zariadiť všetko okolo Simonky :wink: aby som nezošalela :unamused: ..............a preto v noci,lebo všade je pohoda,kľud. :slight_smile: Ja som do nemocky na kontroly chodila už dva mesiace pred porodom,každý boží deň,ešte aj sobotu a nedeľu a cez deň tam to bolo o život,taký frmol všade
22. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.jacka stlac ctrl a alt spolu a koleckom na myske si to das nazad :grinning: aj ja som mala uz viac krat tento problem :wink:
22. jún 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu jacka!!!.......nie nemala som, ale lilka bola tak zakliesnená nízko v panve, že môj gyndoš rovno zavolal svojmu kámošovi Dr., aby ma pozrel a rozhodol či normál alebo cisár....... a ten rozhodol, že cisár a aj to rovno urobil a on je aj onkogynekológ, tak keď som bola taká fiknutá, mi rovno všetko pozrel, či je to OK a našiel z vonku maternice tukový nádor a rovno mi ho dal preč, takže som bola celkom spokojná........dokonca to bol Dr. ktorý rodil aj mňa aj môjho muža :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........ak by sa pri druhom dalo asi by som išla za ním, lebo aj rana sa mi krásne zahojila, žiadne zápaly.........
22. jún 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva dikes..si zlatá
22. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa mate tehulky,uz sa vam to krati teda.
22. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok