• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@jacka ešteže vždy za grilovačku ocenia chlapov.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
5. aug 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to je fakt,ale u nás vzdy griluje tatinko...aj včera sme grilovali a varili drzkovy guláš...
5. aug 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ešteže ich máme :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko chúda Simonko.......moje zlatinko si užije......... :frowning2: :frowning2: ale na rúčkach je aj tak najlepšie.....že? :dizzy_face: :dizzy_face: .................čo robia mamičky?.......či chodia s nimi do vody?.......a boli ste v bazéne?.........
5. aug 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú nocku.......

ozááj...moja hlava deravá..... :angry: :angry: :angry: debilníček..... :angry: :angry: mi treba..... :angry: :angry: :angry: :angry:
pozdravuje vás leninka........všetko je tak ako má byť :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..............závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:,,,,v dobrom :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A som sama doma :frowning2:...alebo :slight_smile:
5. aug 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..........

@utka no čo bola si sama? :slight_smile:

to ide byť zas hic....fúj....beriem také normálne teplo....nie toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2012 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@jacka jasné, že sama...myslíš, že prišiel nejaký sused :grinning: ???
@leninka užívaj si dovču...
6. aug 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka :grinning: :grinning: ved ty si písala ....alebo.....tak som myslela že si si niekam vyšla :slight_smile: :wink:
6. aug 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, bambule... :slight_smile: fuj, ani sme spať nemohli, čo tu bol taký hic..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka ...mna tiež hned napadlo nejaké "povyrazenie" :wink:
@leninka75 aj ja závidím....v dobrom....... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@jacka boli sme včera na kupalisku, chlapov som musela o 18.15 vyhanáť z bazena...lebo o 18.30 zavierajú areál kupaliska.... :angry: :angry: :angry: :angry: ale zas sa vyšantili....Deniskovi už ide plávanie pod vodou, skákanbie do bazena a s krídelkami prepláva celý velký bazén...takže technika je, už len odvahu dať dolu krídelka..... :dizzy_face: a my so Simčom...pod stromom ako vždy..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...nepojdem s ním do bazéna..... :angry: :angry: :angry: :angry:

idem, speváčik už spieva....len čo zasadnem k noteboooku tak už je hore a spieva.....zlaté moje, si tu užije.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
6. aug 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@denisenko nie, nie...nebola som nikde. Prišla som domov o 19:30, kým som sa vybalila. Však mám na to celý týždeň :wink:.

@denisenko Vikimu tiež šlo plávanie pod vodou so šnorchlom. Vo veľkom bazéne s rukávnikmi. Skúšali sme aj s jedným, ale bez mu to ešte nešlo. Chcem ho prihlásiť zase na kurz plávania...
6. aug 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj Denisko pláva niekedy len s jedným....tie kurzy sú predsa len k niečomu dobré....naučil sa techniku.... :slight_smile: ...a balenie....mi ani nehovor...v poslednej dobe len vybalujem a balím....už ma to nebaví....asi stááárnem... :angry:
6. aug 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a do kedy ste v IT?
6. aug 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. aug 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vyhrievate sa? Ja sa parím v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :confused: :confused: :confused: ....tuším je vám dobre..... :dizzy_face:
@utka neviem...uvidíme....ešte asi dva týždne....alebo viac.... :angry:
6. aug 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a potom už aj manžel zostane na SK?
Neviete kde by som mohla zohnať party klobúčiky?
6. aug 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka on ešte pojde naspať... :sunglasses: party klobúčiky???,...u nás to mávajú v papierníctve.....ale to je papiernictvo s hračkárnou.....tak vyskúšaj....a aj v Tescu to mávajú.... :slight_smile:
6. aug 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balím na dnes..dobrú nocku... :wink:
6. aug 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj ja balím........som úplne ko........vykúpaný...vyslniečkovany.............vysušený...a na čisto vykúpany....už dávno spinkajú...a viete čo...Peťko má 38.8.......tak parádička.....prečo nie,že :angry: :angry:

@utka to vieš ked sme doma a máme bazénisko....tak využívame ja slniečko.... :slight_smile: :sunglasses: .......ale už sme asi skončili......hlásia celkom chlad :grinning: :grinning:

dobrú nocku...
6. aug 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kúpila som v Ševte...
@jacka teraz zase Peťko :frowning2: ? Bože, už nech to skončí...
Dobrúúúúú...
6. aug 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee...
7. aug 2012 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink:
@utka no tak super...čo idete oslavovať??? :confused:
@jacka Peťko? ked tu nie si, tak dúfam, že ste není u MUDR......neprehrial sa len???

my sa dnes chystáme na kupalisko....stačí každý druhý den....to ochladenie vám závidím...nám ešte nehrozí do konca týždna a potom sa uvidí...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...také hice.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. aug 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ideme u našich oslavovať Vikiho narodeniny a Zuzany...
Aj ja by som sa šla kúpať...hmmm...ale môžem sa akurát tak vo vlastnej šťave...
7. aug 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...

@denisenko neviem čo mu je ....v noci hrial ako piecka....ráno mal 38......boli sme u dr...ale robí len od 13...uvidím ešte ako mu bude........už som s toho na nervy :angry:

@utka len riadne oslávte :dizzy_face: .......tu nie je tak teplo....vietor je dosť studený......dnes to na kúpanie nebude
7. aug 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak som si dobre tipla, že??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...hádam ho to čoskoro prejde.....aj kašle, sople, alebo niečo??? :confused:
@utka ja chodím aj na kupalisko a tiež sa smažím akurát tak vo vlastnej šťave..... :pensive: :pensive: :pensive:
7. aug 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko však nech je chvíľu so Simonkom manžel a ty sa choď ovlažiť. Či?
@jacka aj tu je trošku chladnejšie, ale poobede bude určite zase hicák. Už sa "teším" zase na jazdu busom domov
:stuck_out_tongue_closed_eyes: .
V noci bol taký vetrisko...cez okno tu akurát pozerám na cirkus. Postavili nám pod oknami Circo Aquatico. A cez noc im pováľalo celý plot, čo majú okolo.
7. aug 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka fúha..tak to vám poriadne fučalo....alebo ten plot odflákli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tatinko je v robote, ked my sme na kupku, takže chodím len ja s drobcami.... :wink: on može len v nedelu a to berie Deniska do velkého bazena, takže ja zas smola.... :pensive: ale hlavne, že Denisko je spokojný, však? :sweat_smile: a Simonko tiež, lebo má mamu len pre seba...čo tam už po nás dospelákoch?? :angry: :angry: :angry:
7. aug 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aha...tak tak...
7. aug 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooooooooj kočulky ako sa mi mate???Mne je dneska velmy dobre,štuplik nacvičuje olimpiadu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. aug 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok