Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
5. aug 2012

@jacka ešteže vždy za grilovačku ocenia chlapov.... 😠 😠 😠 😠 😠 😀

utka
5. aug 2012

@denisenko to je fakt,ale u nás vzdy griluje tatinko...aj včera sme grilovali a varili drzkovy guláš...

jacka
5. aug 2012

@denisenko ešteže ich máme 😀 😀 😀

jacka
5. aug 2012

@denisenko chúda Simonko.......moje zlatinko si užije......... ☹ ☹ ale na rúčkach je aj tak najlepšie.....že? 😵 😵 .................čo robia mamičky?.......či chodia s nimi do vody?.......a boli ste v bazéne?.........

jacka
5. aug 2012

dobrú nocku.......

ozááj...moja hlava deravá..... 😠 😠 😠 debilníček..... 😠 😠 mi treba..... 😠 😠 😠 😠
pozdravuje vás leninka........všetko je tak ako má byť 😎 😎 😎 ..............závidím 😵 😵 😉,,,,v dobrom 🙂 🙂

utka
5. aug 2012

A som sama doma ☹...alebo 🙂

jacka
6. aug 2012

ahojte..........

@utka no čo bola si sama? 🙂

to ide byť zas hic....fúj....beriem také normálne teplo....nie toto 😝 😝

utka
6. aug 2012

Ahojte...
@jacka jasné, že sama...myslíš, že prišiel nejaký sused 😀 ???
@leninka užívaj si dovču...

jacka
6. aug 2012

@utka 😀 😀 ved ty si písala ....alebo.....tak som myslela že si si niekam vyšla 🙂 😉

denisenko
6. aug 2012

ahojte, bambule... 🙂 fuj, ani sme spať nemohli, čo tu bol taký hic..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
@utka ...mna tiež hned napadlo nejaké "povyrazenie" 😉
@leninka75 aj ja závidím....v dobrom....... 😉 😉 😉 😉 😉
@jacka boli sme včera na kupalisku, chlapov som musela o 18.15 vyhanáť z bazena...lebo o 18.30 zavierajú areál kupaliska.... 😠 😠 😠 😠 ale zas sa vyšantili....Deniskovi už ide plávanie pod vodou, skákanbie do bazena a s krídelkami prepláva celý velký bazén...takže technika je, už len odvahu dať dolu krídelka..... 😵 a my so Simčom...pod stromom ako vždy..... 😔 😔 😔 😔 ...nepojdem s ním do bazéna..... 😠 😠 😠 😠

idem, speváčik už spieva....len čo zasadnem k noteboooku tak už je hore a spieva.....zlaté moje, si tu užije.... 😖 😖 😖 😖

utka
6. aug 2012

@jacka
@denisenko nie, nie...nebola som nikde. Prišla som domov o 19:30, kým som sa vybalila. Však mám na to celý týždeň 😉.

@denisenko Vikimu tiež šlo plávanie pod vodou so šnorchlom. Vo veľkom bazéne s rukávnikmi. Skúšali sme aj s jedným, ale bez mu to ešte nešlo. Chcem ho prihlásiť zase na kurz plávania...

denisenko
6. aug 2012

@utka aj Denisko pláva niekedy len s jedným....tie kurzy sú predsa len k niečomu dobré....naučil sa techniku.... 🙂 ...a balenie....mi ani nehovor...v poslednej dobe len vybalujem a balím....už ma to nebaví....asi stááárnem... 😠

utka
6. aug 2012

@denisenko a do kedy ste v IT?

jacka
6. aug 2012

🙂 😎 😵

utka
6. aug 2012

@jacka vyhrievate sa? Ja sa parím v robote 😝

denisenko
6. aug 2012

@jacka 😕 😕 😕 ....tuším je vám dobre..... 😵
@utka neviem...uvidíme....ešte asi dva týždne....alebo viac.... 😠

utka
6. aug 2012

@denisenko a potom už aj manžel zostane na SK?
Neviete kde by som mohla zohnať party klobúčiky?

denisenko
6. aug 2012

@utka on ešte pojde naspať... 😎 party klobúčiky???,...u nás to mávajú v papierníctve.....ale to je papiernictvo s hračkárnou.....tak vyskúšaj....a aj v Tescu to mávajú.... 🙂

denisenko
6. aug 2012

balím na dnes..dobrú nocku... 😉

jacka
6. aug 2012

@denisenko aj ja balím........som úplne ko........vykúpaný...vyslniečkovany.............vysušený...a na čisto vykúpany....už dávno spinkajú...a viete čo...Peťko má 38.8.......tak parádička.....prečo nie,že 😠 😠

@utka to vieš ked sme doma a máme bazénisko....tak využívame ja slniečko.... 🙂 😎 .......ale už sme asi skončili......hlásia celkom chlad 😀 😀

dobrú nocku...

utka
6. aug 2012

@denisenko kúpila som v Ševte...
@jacka teraz zase Peťko ☹ ? Bože, už nech to skončí...
Dobrúúúúú...

utka
7. aug 2012

Ahojteee...

denisenko
7. aug 2012

ahojte.... 😉
@utka no tak super...čo idete oslavovať??? 😕
@jacka Peťko? ked tu nie si, tak dúfam, že ste není u MUDR......neprehrial sa len???

my sa dnes chystáme na kupalisko....stačí každý druhý den....to ochladenie vám závidím...nám ešte nehrozí do konca týždna a potom sa uvidí...... 😝 😝 😝 😝 😝 ...také hice.... 🙄 🙄 🙄 🙄

utka
7. aug 2012

@denisenko ideme u našich oslavovať Vikiho narodeniny a Zuzany...
Aj ja by som sa šla kúpať...hmmm...ale môžem sa akurát tak vo vlastnej šťave...

jacka
7. aug 2012

ahojte...

@denisenko neviem čo mu je ....v noci hrial ako piecka....ráno mal 38......boli sme u dr...ale robí len od 13...uvidím ešte ako mu bude........už som s toho na nervy 😠

@utka len riadne oslávte 😵 .......tu nie je tak teplo....vietor je dosť studený......dnes to na kúpanie nebude

denisenko
7. aug 2012

@jacka tak som si dobre tipla, že??? 🙄 🙄 🙄 🙄 ...hádam ho to čoskoro prejde.....aj kašle, sople, alebo niečo??? 😕
@utka ja chodím aj na kupalisko a tiež sa smažím akurát tak vo vlastnej šťave..... 😔 😔 😔

utka
7. aug 2012

@denisenko však nech je chvíľu so Simonkom manžel a ty sa choď ovlažiť. Či?
@jacka aj tu je trošku chladnejšie, ale poobede bude určite zase hicák. Už sa "teším" zase na jazdu busom domov
😝 .
V noci bol taký vetrisko...cez okno tu akurát pozerám na cirkus. Postavili nám pod oknami Circo Aquatico. A cez noc im pováľalo celý plot, čo majú okolo.

denisenko
7. aug 2012

@utka fúha..tak to vám poriadne fučalo....alebo ten plot odflákli.... 😀 😀 😀 😀 tatinko je v robote, ked my sme na kupku, takže chodím len ja s drobcami.... 😉 on može len v nedelu a to berie Deniska do velkého bazena, takže ja zas smola.... 😔 ale hlavne, že Denisko je spokojný, však? 😅 a Simonko tiež, lebo má mamu len pre seba...čo tam už po nás dospelákoch?? 😠 😠 😠

utka
7. aug 2012

@denisenko aha...tak tak...

mucinkaa29
7. aug 2012

Ahoooooooooooooooooj kočulky ako sa mi mate???Mne je dneska velmy dobre,štuplik nacvičuje olimpiadu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre