Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. aug 2012

@utka tak to je fakt smutné...pohreb v den narodenín..... 😔 😔 😔 😔 aj nám pod oknom práve kopú hrob..... 😔 😔 😔

jacka
9. aug 2012

@utka úprimnu sústrasť.....chudák....ešte nebol taký starý..... ☹ ☹ hrozné 😢 😢

jacka
9. aug 2012

@denisenko pre koho?....... 😕 😕 😕

jacka
9. aug 2012

@denisenko ako sa máš?......je to lepšie?.........................čo kocúr .......aj toho si vyliečila?.........ked si písala že kopu horb som sa zlakal že pre neho..brrr ☹ 😔 😔 😔

jacka
9. aug 2012

ja mám tak rozhádzaný rytmus ako Peťko prestal spať......že neviem čo skor..... 🙄 😝 .................muž sa rozhodol urobiť nový plot.....tak deti na obojok.......aby nezdrhli...... 😝 ...vraj to budu robiť 4-5 dní....hurá..... 😠 😠 😝 .........................ráno som ho poslala k dr.....chcela Peťkov moč......všetko o.k........mala podozrenie na zápal obličiek........ešte to tak..................neviem ako mám dať Peťkovi atb v noci... to vypluje........tak som mu včera dala znovu...lebo si nič nenechal v puse.......asi už len na chrbte.......a to sa bojím aby sa niečo nestalo.....hroza.......už aby sme skončili 😝

jacka
9. aug 2012

@utka ako sa má Viki?.......chodia niekam?......

denisenko
9. aug 2012

@jacka ...kocúr je doma...a hrob kopu tu....zomrela jedna pani, čo tu vlastnia reštiku, tak to zas bude ceremonia..... 😝 😝 😝 ....a neviem, ako sa má Diego, len som sa minulý týžden dozvedela, že doktorka bola prekvapená, ked hosvokra doniesla na injekciu....vraj mu nedávala šancu...a aha...7 mačacích životov.... 😀 😅 ...ja?..hm...bolí...ale nie tak strašne ako včera...tak hádam to bude ok.... 😎 ...Peťko nevypije?dávaš mu to tou striekačkou, že?...joj, ja tiež mám niekedy nočné mory, čo všetko by sa mohlo stať........radšej na to nemyslime..... 😠

denisenko
9. aug 2012

To sa niekomu spí....a potom že v noci straší.................

letty86
9. aug 2012

ahojte 😉
@denisenko krásny ako vždy 😵 ...držím palce, nech ti to rýchlo prejde, mne sa pri matkovi 2x upchal mliekovod 😖
@jacka vy ste zas choručkí ☹ ☹ ☹ ☹ už odstrelte tie choroby do inej galaxie
som myslela, že aj aninka už urobila na koníku kuk, ale asi prefrčala len fb

my sme už vikinke kúpili veci do školy a tasku...ešte je objednaný perečník a potrebujem ešte cvičky a prezuvky a pár drobností....cvičky som 100 rokov nevidela 😀

denisenko
9. aug 2012

@letty86 ahoooj...aj ja som na aninku myslela, ked som videla fotky na FB...škoda, že nemá čas.... 😔 😔 😔 ..cvičky....u čínaka kupiš isto..... 😀 😀 😀...veru, keby sa všetky bacily a choroby dali niekam odstreliť.... 😢

letty86
9. aug 2012

@denisenko no, myslíme rovnako 😀 😀 😀 😀 ale čo z toho, že 😀 😀 😀 😀
vy už máte? ja ani neviem, aké prezúvky, ale asi tie klasické papuče, že? my máme v tom zozname napísané, že nesmú robiť čierne šmuhy 😅

letty86
9. aug 2012

ideme k mamke, žienky....večer prídem, ked tu niekto bude 😉

denisenko
9. aug 2012

@letty86 ja som mu kúpila tenisky na TV...biele.....podrážka čierna...tak možem kúpiť nové..... 😝 ..ale prezuvky nesmú mať šlapky...tak tiež kupim tie klAsické...ale až po lete, ak mu narastie zas noha..... 😠

utka
9. aug 2012

Viki sa má fajn. A nechodia nikam, lebo manžel maká...stále niečo treba pomáhať, takže tak...

utka
9. aug 2012

To som tu zase sama??? ☹

jacka
9. aug 2012

@utka nie si sama....ja som tu.......som myslela že chlapi chodia po výletoch a tvoj maká.....nuž po dovolenku to nie je nič moc ☹

jacka
9. aug 2012

@letty86 😵 😵 😵 ........teba som tak potrebovala...som na teba tak myslela žesa ťa potrebujem niečo pýtať......rada ťa vidím...telepatia funguje..........dr. mi dala na kupanie.....OILATUM PLUS......nepoznáš to?.........ja mám pocit že to mlieko bolo lepšie.....zas sa začal šupať ako hadík........to je už na nervy...................................veru keby sa to dalo vystreliť .................... ☹ ....len aby nám to mimozemšania nevrátili 😀 😀 😀

jacka
9. aug 2012

@denisenko maličký je krásny.................aj ked spinká.......pokladík 😵 😵 😵 😵 .......škoda že ste tak daleko hend by som si ho vymojkala 😵 ...ak by ma chcel 😉 .........tebe je ako?.......čo chlapi robili?......poslúchali?........................no vidíš Diego šokuje.....a kolko tých životov ešte má 😉 😉

jacka
9. aug 2012

kedže tu nik nie je.....tak dobrú nocku....pekné sníčky.....pa zajtra 😵 😵

utka
10. aug 2012

Ahojteee...
@jacka veru manželík maká...čo už?

jacka
10. aug 2012

ahojte.....

utka
10. aug 2012

A ešte som zabudla...Hurááááá piatoooook!!!

denisenko
10. aug 2012

haloooo... 😉
@utka ešte že ťa máme, ani neviem, že je piatok..... 😀 😀 😀 😀
@jacka Oilatum sme mali aj my...a tiežnič moc...akurát včera som bola v lekárni po mlieko..telové...pre Niska...stojí 22,50...ale stojí za to...ked sme sa o tom bavili s tatinkom, tak vravím, že tolko penazí čo sme navrážali do Niskovej pokožky..od narodenia...des...ale zato Simčovi stačí čistá voda, nekrémujem ho vobec, má super pokožku...akurát tak normálny detsky sprcháčik, raz za čas..... 😵

denisenko
10. aug 2012

@jacka Peťkovi je už dobre???? 😕 ..ja som len zvedavá, že na čo prídu, ked jedného dna budú robiť nejaké odbery.... 😕
my sme spali dobre...stále ma to pobolieva...ale čoraz menej... 🙂 tak dúfam, že to prejde, aj ked sa mi zdá, že je asi menej mliečka...... 😖

utka
10. aug 2012

@denisenko no vidíš, ešte, že ma máte 😀

denisenko
10. aug 2012

@utka 😉 počuj, tak ma napadlo...nie si ty jediná pracujúca herečka?????????????????

utka
10. aug 2012

@denisenko noo, mám pocit, že už aj áno...Tak musí niekto na vás robiť, nie??? 😀 😀 😀

denisenko
10. aug 2012

@utka ..no podla toho, čo mi prišlo na účet......mala by si pridať..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. aug 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@utka to čo prišlo na moj účet ...tak makáš málo 😀 😀 😀 😀 😉
@denisenko ...................sa nezdáš 😀 😀 😀

jacka
10. aug 2012

@denisenko Peťulovi je už fajn...... 🙂 ...........dúfam že aj tebe.......................ten oilatum možem ho umyť tak ako mydlom či to treba len do vane....najradšej by som ho vyliala 😠 😠 má hroznú tú pokožku........ty si si to čo kupila?......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre