• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@denisenko .....no podala som vám infošky, ak by ste niekedy niektorá chceli ísť :slight_smile: ...tak tipoviem, že ja som väčšinu času strávila všade inde, len nie pri vode :frowning2: ....Lolka vydržala pri vode vždy tak max hodinku aj to bol rekord.......hádam na budúci rok to už bude zasa o niečo lepšie......

@denisenko...Simonkovi je teplo či si nevie stále zvyknúť na nové prostredie?:......rada by som videla ako do neho dostávaš tie zeleninové fajnoty :grinning: :grinning: :grinning:...........to už akože ideš baliť veci domov?
14. aug 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved ja som to myslela v dobrom.... :wink: @utka bola taká stručná..... :sweat_smile: ...no...ešte uvidíme..s tým balením.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 náhodou..aj hodinu pri vode je super.... :wink: ...chystáte sa aj budúci rok???
14. aug 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka....paráda, že sa tvoje doštičky aspon trochu umúdrili.... :wink: to sedenie v čakárni....nezáááávidím.... :pensive:
14. aug 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka..dúfam, že tie tvoje doštičky už natrvalo dostali rozum :slight_smile: :slight_smile: .......veru bála,lebo Lolka je čistý apríl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nikdy neviem ako zareaguje :angry: .......ja by som tam vydržala aj celé leto,a le pre baby to bolo tak akurát :wink: .......

@denisenko..však som sa už išla uraziť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........lepšia hoďka ako nič :grinning: :grinning: :grinning: .........to máš pravdu.....len som si tam uhnala nádchu, keď som bola chvíľku von chvíľku dnu kde bolo chladno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ak nám výdu peniažky určite by sme išli zasa aj na budúci rok :dizzy_face: :dizzy_face: ........zdá sa ti, že doma Simko lepšie spával??......
14. aug 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....tak už len dúfať, že peniažkov bude dosť.... :wink: Simčo...nekomentujem...že apríl....tak toto je apríl na miliontú.....celú noc buntošil a teraz zas piští, stále sa mu nič nepáči, všetko mu vadí.....ja neviem, či fakt nepojde zub..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
14. aug 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..idem hádam umyť okná!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......som myslela, že sa cez dovču umyjú samé a oni potvory si ma počkali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..... mali by nám teraz vrátiť viac daní tak uvidíme :slight_smile: ..........žeby už zub?..a Niskovi išiel kedy prvý?.......musíš mať fajnové dni aj noci, nezávidím...permanentne nevyspatá, nervy na dranc.......jaj moja vydrž, bude ja lepšie :slight_smile: ..idem ja .....tak zatiaľ....
14. aug 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Veru, aj ja dúfam, že sa umúdrili. Na kožnom katastrofa!!! Doktor prišiel o 9:30 a mal začať o 8:30. Dal mi nejaký krém na ruky. Hrozne ma svrbia a podľa neho je to dobreee...Potom ma 7x popálil-odpálil mi také mini "bradavičky", vypýtal si 15€ a išla som preč.
14. aug 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Oslavičky...
14. aug 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.....
15. aug 2012 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nezávidím ti tie noci.......už musíš byť aj ty pekne nervozna.....to kvoli Simkovi chcete íst skor?
15. aug 2012 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aspon dobrá správa že doštičky dostali rozum.....prečo chodíš na kožné?
15. aug 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 bazén máme...čakám na teplo...ešte tam chceme ísť..........a výtery mu nebrali......atb dala len tak z brucha.... :angry: :angry: ...............................nedošlo mi nič....žiadne more :angry: :frowning2: :wink:
15. aug 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!!!..........

@jacka......tak dúfam, že sa tepla dočkáš a ešte sa počľapkáte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.........žeby sa to more niekde po ceste rozlialo? :confused:........

@utka.....jej ten melón kto robil ???
15. aug 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
žienky, dneska zas den o nefrvy..je tu štátnocirkevný sviatok...takže ten j..... zvon vyzvána celý den už od včera večera.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som zrelá k psychiatrovi..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a to teplo...jááááj.....hic...ked si predstavím že cez víkend bude vyše 36..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
15. aug 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no..chcela som kvoli Simčovi skor....a pre moje duševné zdravie...ale zrejme na 99% ideme 1.9..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten úrad, kde som bola a ešte musím ísť, má týžden dovbolenku na všetkých pobočkách...takže veci vybavím až budúci týžden a to zas začína zber prvých jablk a to nášho tatika šefko nepustí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tranzitom s dvomi deťmi isto nejdem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka more ti isto niekto po ceste ukradol..... :grinning: :grinning: :grinning: ..mne včera sestra posielala koláč a tiež mi nedošiel...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ježkova nohga....zas bijú......mna trafí....... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
15. aug 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 okná? zastav sa aj o 30 km dalej a možeš umyť aj naše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ja už som to s nimi vzdala...umyjem a vždy príde búrka..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mamky, Denisko sa hrá...cestujeme do Londýna....cez Čínu a Japonsko..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
@jacka na kožné lebo mám na rukách nejaký ekzém alebo čo...svrbia ma prsty.
@denisenko tak to máte ozaj na nervy tie zvony :frowning2:
@leninka ten melón robil môj manžel. Šikovný, čo? :grinning:
15. aug 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...juj to poteší také zvony :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....budeš ich mať v ušiach aj po týždni :angry: ......deti to neruší?.............takže vy prídete domkov a rovno do školy :wink: .......Nisko je od malička trénovaný na prudké zmeny :grinning: :grinning: .......však ty umývaš okná stále určite ich máš aj teraz čistučké :slight_smile: .........ja som už pomaly nevidela, stále sa mi zdalo, že je vonku hmla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka...noooo sa nezdá chalanisko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:......veru šikovníček je to!.....a to teraz 1x, či už niekedy niečo také vytvoril? :slight_smile:
15. aug 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..inak dievčence..mám raj na zemi..Lilku som naučila robiť mi kávu zo stroja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........ešte jej sem-tam prelepím pusinku páskou a je to dokonalé :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 potom pošli tú dobrú lepiacu pásku aj mne...... :grinning: ja sa stále vyhrážam, že zalepím kobercovou... :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka a čo ti na to dali??? viem, že dávajú Lipobase..... :confounded: ....šikovný váš tatinko, sa nezdá.... :sweat_smile:

fuj, sme sa vrátili z ihriska...bola som decká vyvenčiť...ten pek...že 30 a večer bude hádam aj 100... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru šikovný...ešte také nerobil...
@denisenko to mi aj dal Lipobase...predtým takú kortikoidnú masť,a le tú vraj netreba...
15. aug 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky nestíham.......konečne ako tak dorobili plot...........ešte drobnosti.............ale aké deti protivné mám........neviem čo sa stalo,..................a Peťko má strašný ekzém pod pazuchou......tak neviem či zajtra neskočím k dr.......mohol by to mať aj z penicilínu?......tak enskoro.....síce dnes dobral poslednu dávku ale aj tak.......som už s toho na nervy......verte mi...........
@denisenko ju nezávidím ti-......aleže vobec........a ako spal Simonko?........ten si tiež chudatko užije svoje...... :frowning2: :frowning2:

@leninka75 Lilka aká šikovnica.......ešte ju nauč variť a beriem ju za nevestu :dizzy_face:
@utka ako v práci?.......ako Viky?.......
15. aug 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú nocku......
15. aug 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka v práci pohoda, aj keď sme už len dve...A Viki sa má dobre. Každý večer skypujeme...
15. aug 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.........prváááá

predbehla som ťa :dizzy_face: :dizzy_face:
16. aug 2012 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok