• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

21. septembra 2017 
22. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..no super...a nádor bol asi nezhubný..nie?..teda si mala trápenie :sweat_smile:
22. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas Romanko ma teraz obdobie uplneho neposluchania a zabrdania,provokuje ako sa len da,Simonka je momentalne chora,tak je doma,no je to od rana hrozneee,uz som niekedy zufala.
tak to hej aninka, keď máš takú dobrú skúsenosť.......dúfam, že ti to víde!!! :wink: .......dá sa to zariadiť???
leva nekráti...teda aspon mne zastal čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..sa neviem dočkat...kedy to budem mat za sebou...a dufam že bez problemov...leninka ma teraz šokla
22. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano nezhubny........to vieš jacka, ten tuk sa mi nemá už kde ukladať, tak robí takéto psie kusy!!! :grinning: :grinning: :grinning: ......ale ja s ním zatočím!!! :wink:
ahoj leva!!!.......vydrž moja, bude aj lepšie......a simonke prajem rýchle uzdravenie veď idú prázdniny!!
22. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva no mne všetci hovoria že mna vobec neposlucha...a že druhe mam držat na krátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..zbožnujme takéto reči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...stále ta to drží... :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka prečo si chodila každy den ...niečo nebolo v poriadku? :confused: :sweat_smile:
22. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj leva :slight_smile:
22. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strašili ma, že mám malé bábo :unamused: .joj,veru každý deň som chodila na monitor a každý druhý deň mi kontrolovali prietoky...........od 30tt,bola Simka pripravená na porod,akurát, že som nebola otvorená :confounded: ...ale teraz mám to isté aj so Sabínkou :unamused: ..už sa neviem dočkať najbližšej poradne :dizzy_face: čo mi zase povie
22. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no drží a stupňuje sa to........keď si pomyslím, že dnes som mala na pláne všeličo porobiť a zatiaľ nič .......od rána len na konovi, tak sa rehocem, že mi snáď aj cvrkne........ :sunglasses:
22. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a furt mi pichali nejaké injekcie a dávali nejaké kvapky :unamused: .ja som už chorá bola z toho :unamused:
22. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ty máš dnes velmi dobrý deň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha...to som netušila......som zvedavá čo ti povie....to ideš až budúci týžden.....ale doteraz bolo všetko dobre..nie?? :sweat_smile:
22. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...aby si ešte dnes neplakala :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano budúci týždeň.............všetko bolo dobré až na tú placentu moju.....uvidím čo mi povie doktorka :unamused:
22. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a leva už zdrhla....fakt u boli dnes všetky....treba to oslávit :wink:
22. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj teraz naposledy,keď som bola na 3D na kontrole prietokov,tak bolo všetko ok až na to, že je bambulka ceeeeeeeeeeeelkom dole
22. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako všetky??? veď bubba tu bola včera,dnes sem ešte nezavítala :unamused: alebo som prehliadla?
22. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ju ešte nikam nepuštaj..aj ked sa ti to rýchlo kráti :wink: ...a to je dole pre tu placentu čo máš tiež dole?
22. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, neprorokuj zlé!!! :angry: .......ja sa ukľudním.......
aninka, aj si sa nejako zle cítila pri simke???.....
22. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaculik nezdrhla,len som sa tu s niecim mordovala,nie a nie odoslat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to bolo včera...tak soráč :wink:
22. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka nie :unamused:.... .pri Simonke som mala placentu ok,a aj tak bola úplne dole :unamused: ja neviem z čoho to je :frowning2:

leni necítila som sa zle pri Simke,akurát prvé tri mesiace som prevracala :slight_smile: a bola som stále unavená :rolling_eyes: inak pohodička
22. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babule,ja dufam ze ho to prejde,bo uz mu asi nalatam na zadok ale poriadne.Uz som mu pacla no nepomohlo,tak asi musim viacej.Simi este na 2 dni do skoly,potom pre vysvecko a prazdniny.
22. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva je spät.....ideš aj do práce :wink:
22. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka čo bolo včera? :slight_smile: nejak mi to nepáli dnes :grinning:
22. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka hlavne že je Simka zdrava.....nik ti nepovedal ked je chyba?
22. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bubba...nemám prehlad :sweat_smile:
22. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok