• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@denisenko :slight_smile: :slight_smile: ....to si teda užiješ......Denisko sa kedy rozbehol?..............

už som sa chcela aj aj opýtať či stresujete?......
24. aug 2012 o 07:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko moj nemá a zatial ani mať nebude...... :slight_smile:
24. aug 2012 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka stresujeme????...len ja...a poriadne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aj so školkou to tak bolo, tak dúfam, že sgtresujem zbytočne..... :pensive: ..ked ......kde je to moje dieťatko????..toto je drzé chlapčisko, čo bude čoskoro sám chodiť do školy, a ja sa bojím, že ...čo ak nepríde do školy ráno? alebo meisto toho aby prišiel domov, pojde niekam na ihrisko s kámošmi??? ved ja umriem od strachu....... :pensive: :pensive: :pensive: ..sorry, asi som na hlavu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka tak som myslela, potom neskor, ked už budú chodiť sami do školy a zo školy a zvyknú si na vyučovanie.....asi tiež spojazdním nejakú moju starú šunku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Viki bude mať krásne prekvapenie.... :slight_smile:
24. aug 2012 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 vidíííím ťa...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2012 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte!!!.....prežili sme a nakúpili čo sme chceli!!.....dokonca sa našlo aj pár ľudí čo mi pomohli s kočíkom z busa, do a z vlaku......a dozvedela som sa od sprievodkyne..vraj chodí poschodový osobák kam pohodlne nastúpim aj sama a s kočíkom...len z Považskej chodí o 12:30, takže zatiaľ nič pre nás :grinning: :grinning: :grinning: ........potúlali sme sa po Žiline, dokonca som sa náhodou stretla s bývalou kolegyňou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........

@utka.....no dúfam, že vašu snahu Viki ocení!!!..aj keď mám trošken obavu, že deti si ešte nevedia celkom dobre uvedomiť čo všetko je spojené s rekonštrukciou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a skôr z toho všetkého majú radosť rodičia :slight_smile: ...

@denisenko.....neboj zvládne školu v pohode!!!....nestresuj sa a spi aspoň trošku, však aj tak tomu spánku moc nedáš a ešte teraz aj toto........Lilka mať mobil určite ešte nebude...načo aj??!!!....školu máme 4 min od domu......keby voľačo učka by určite zavolala......mobil by som riešila až keď by Lilka sama chodila na nejaký krúžok do Považskej, ale tieto veci budem riešiť až bude treba :slight_smile: :slight_smile: ..............je to len frajerina aby také malé dieťa malo mobil!!!..my sme nemali a prežili sme!!!!!.......
24. aug 2012 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ...ale bež niekam!!...to čo máš za čierne myšlienky!!!! :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......na to ani nemysli, jasan??!!!
24. aug 2012 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...ty sa nebojíš???? :confused:
24. aug 2012 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru, my sme prežili bez všetkého...a jaké super mamy z nás vyrástli..... :dizzy_face:
24. aug 2012 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 ale aj tak sa teším na ten moment, keď príde domov a pojde do svojej izby...určite mu zažiaria očká.
@denisenko veru, nemysli na blbosti a horory... :wink:
24. aug 2012 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ..čoby nie, napadne ma všeličo, však to asi každého...ale vždy to radšej prepnem na iný kanál :wink: :wink: :wink: ......veru super mamy a ešte aj multifunkčné!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............s vami to ako bude na SK?....teda ako často sa ku vám dostane tatino? :frowning2:
24. aug 2012 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
...ideme dne sdo cirkusu je tu Aleš...berieme aj Lolku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....neviem to odhadnúť či sa jej bude páčiť, ale skôr som nachystaná na to, že sa budeme prechádzať po vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2012 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 Aleš je pekný cirkus...
24. aug 2012 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka ..áno?!! :dizzy_face: ..to som rada, tak sa hádam bude deťom páčiť,......berieme aj Lilkinu kamošku, tak aspoň budú mať zážitok!!! :slight_smile: .......náhodou si nepamätáš koľko to trvá?...
24. aug 2012 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ...veru som nešťastná z toho nášho psa :frowning2: ...Dr. nám povedal, že sú psi čo toto majú do roka života aj 5-6x :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a vraj mu stačí sa buchnúť alebo niečo zožrať a už to ide.......ozaj a váš diego ako?
24. aug 2012 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 Diego??,.....svokra vravela že už dobre....chodí ho pomojkať, vyvenčiť von, nažrať mu tiež dá..... :sweat_smile: ale zas ide zima, tak ho budem musieť začať dopovať C-čkom, kvoli močovým cestám..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zrejme zvykať, aby si našiel nejaké miestečko vnútri a zvykol si na Simonka, lebo on v zime nemože byť vonku..... :angry: a zima sa už blííííííííííííži :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ozaj, aké prezúvky si kúpila Lilke?????
@utka a vy? prezúvky ešte nemáme...tie klasické papuče???,
24. aug 2012 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 už si veľmi nepamätám, ale cirkus zvykne byť tak okolo 45min. potom prestávka a zase nejakých 45min.
@denisenko ja som Vikimu kúpila klasické papuče.
24. aug 2012 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahoj kočky,včera sme si boly pre vysledky,všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko je v poriatku,A na 100% to bude chlapček,juuuuj dlhe 3 tyždne čakania ale oplatilo sa) :grinning: všetko je ok :grinning: V utorok idem do poradne sa objednat na ten morfologicky ultrazvuk,som zvedava ako sa nam ukaže drobec.A dakujem kočky moje že ste ne mna mysleli. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2012 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@mucinkaa29no vidíš.........ved sme ti to vraveli.........zbytočne si stresovala.............blahoželámk chlapečkovi :slight_smile:
24. aug 2012 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko to mna čaká na rok.......už sa teším ako budem ja stresovať......... :frowning2: :frowning2:
24. aug 2012 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mucinkaa29 juj, gratulujem.....vitaj v pánskom klube :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sa teším aj za teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2012 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka aj ja sa chystám tú klasiku.....len tatinko na mna kukal, že papučky ako pre školkára????....chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2012 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný víkedník...užite si ešte slniečka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

predsa sme šli do bazéna.......aspon sa ochladili...... :grinning: :grinning: .......
24. aug 2012 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 tak super,to som rada!
Pekný víkend.
24. aug 2012 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte.... :sunglasses: :sunglasses:
25. aug 2012 o 06:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte!!.....

@jacka..u vás svieti?? ...u nás sú mrakýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:......

@mucinkaa29..teším sa s tebou a blahoželám!!.........aj dámsky klub začína byť v menšine :frowning2:......

@utka..bol to pekný cirkus!!.....taký ozajstný so zvieratkami, žonglérmi, šašami :dizzy_face: :dizzy_face:..som v šoku, Lolka vydržala celé predstavenie ..prvú polhodinu ani nedýchala a potom sa konečne nadýchla :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko ..ja som nechcela klasické papuče, však už je to slečna školáčka :grinning: ..tak sme kúpili také asi sa ten matroš volá filc alebo tak nejak..teda kúpili sme také filcové baleríny hallo kitty......
25. aug 2012 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ..a diego nie je so simonkom kamoš?? :confused: ..ja som myslela, že sú v pohode....

pekný víkend dievčatá!!!!! :slight_smile:
25. aug 2012 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
pekný víkend, mamuľky... :wink:
@leninka75 ...tak ale aj tak sú to ako papučky... :wink: Diego..je kámoš s *Niskom..ale nie je kámoš so Simonkom....zatial... :angry:
ozaj, čo máte mať na prvý den v škole??? a vy @utka????
@jacka....kdesi sa stratila??? :sweat_smile:
25. aug 2012 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahoj kočky dakujem pekne.Co porabate dneska? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2012 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak super,že sa cirkus páčil...
@denisenko ja ešte neviem o škole nič...
25. aug 2012 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@denisenko boli sme na oslavách...najprv pri sestre.....potom tu mal jeden Maťkov kamoš 7rokov...... :slight_smile:
26. aug 2012 o 07:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok