Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. aug 2012

@denisenko 🙂 🙂 ....to si teda užiješ......Denisko sa kedy rozbehol?..............

už som sa chcela aj aj opýtať či stresujete?......

jacka
24. aug 2012

@denisenko moj nemá a zatial ani mať nebude...... 🙂

denisenko
24. aug 2012

@jacka stresujeme????...len ja...a poriadne.... 😝 😝 😝 😝 😝 ale aj so školkou to tak bolo, tak dúfam, že sgtresujem zbytočne..... 😔 ..ked ......kde je to moje dieťatko????..toto je drzé chlapčisko, čo bude čoskoro sám chodiť do školy, a ja sa bojím, že ...čo ak nepríde do školy ráno? alebo meisto toho aby prišiel domov, pojde niekam na ihrisko s kámošmi??? ved ja umriem od strachu....... 😔 😔 😔 ..sorry, asi som na hlavu...... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka tak som myslela, potom neskor, ked už budú chodiť sami do školy a zo školy a zvyknú si na vyučovanie.....asi tiež spojazdním nejakú moju starú šunku..... 😀 😀 😀 😀 ...Viki bude mať krásne prekvapenie.... 🙂

denisenko
24. aug 2012

@leninka75 vidíííím ťa...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. aug 2012

ahojte!!!.....prežili sme a nakúpili čo sme chceli!!.....dokonca sa našlo aj pár ľudí čo mi pomohli s kočíkom z busa, do a z vlaku......a dozvedela som sa od sprievodkyne..vraj chodí poschodový osobák kam pohodlne nastúpim aj sama a s kočíkom...len z Považskej chodí o 12:30, takže zatiaľ nič pre nás 😀 😀 😀 ........potúlali sme sa po Žiline, dokonca som sa náhodou stretla s bývalou kolegyňou 😵 😵 😵 ........

@utka.....no dúfam, že vašu snahu Viki ocení!!!..aj keď mám trošken obavu, že deti si ešte nevedia celkom dobre uvedomiť čo všetko je spojené s rekonštrukciou 😝 😝 😝 ....a skôr z toho všetkého majú radosť rodičia 🙂 ...

@denisenko.....neboj zvládne školu v pohode!!!....nestresuj sa a spi aspoň trošku, však aj tak tomu spánku moc nedáš a ešte teraz aj toto........Lilka mať mobil určite ešte nebude...načo aj??!!!....školu máme 4 min od domu......keby voľačo učka by určite zavolala......mobil by som riešila až keď by Lilka sama chodila na nejaký krúžok do Považskej, ale tieto veci budem riešiť až bude treba 🙂 🙂 ..............je to len frajerina aby také malé dieťa malo mobil!!!..my sme nemali a prežili sme!!!!!.......

leninka75
24. aug 2012

@denisenko ...ale bež niekam!!...to čo máš za čierne myšlienky!!!! 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ......na to ani nemysli, jasan??!!!

denisenko
24. aug 2012

@leninka75 ...ty sa nebojíš???? 😕

denisenko
24. aug 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 veru, my sme prežili bez všetkého...a jaké super mamy z nás vyrástli..... 😵

utka
24. aug 2012

@leninka75 ale aj tak sa teším na ten moment, keď príde domov a pojde do svojej izby...určite mu zažiaria očká.
@denisenko veru, nemysli na blbosti a horory... 😉

leninka75
24. aug 2012

@denisenko ..čoby nie, napadne ma všeličo, však to asi každého...ale vždy to radšej prepnem na iný kanál 😉 😉 😉 ......veru super mamy a ešte aj multifunkčné!!! 😀 😀 😀 😀 😀 .............s vami to ako bude na SK?....teda ako často sa ku vám dostane tatino? ☹

leninka75
24. aug 2012

...ideme dne sdo cirkusu je tu Aleš...berieme aj Lolku 😅 😅 😅 .....neviem to odhadnúť či sa jej bude páčiť, ale skôr som nachystaná na to, že sa budeme prechádzať po vonku 😝 😝 😝

utka
24. aug 2012

@leninka75 Aleš je pekný cirkus...

leninka75
24. aug 2012

@utka ..áno?!! 😵 ..to som rada, tak sa hádam bude deťom páčiť,......berieme aj Lilkinu kamošku, tak aspoň budú mať zážitok!!! 🙂 .......náhodou si nepamätáš koľko to trvá?...

leninka75
24. aug 2012

@denisenko ...veru som nešťastná z toho nášho psa ☹ ...Dr. nám povedal, že sú psi čo toto majú do roka života aj 5-6x 😝 😝 ....a vraj mu stačí sa buchnúť alebo niečo zožrať a už to ide.......ozaj a váš diego ako?

denisenko
24. aug 2012

@leninka75 Diego??,.....svokra vravela že už dobre....chodí ho pomojkať, vyvenčiť von, nažrať mu tiež dá..... 😅 ale zas ide zima, tak ho budem musieť začať dopovať C-čkom, kvoli močovým cestám..... 😝 😝 😝 😝 a zrejme zvykať, aby si našiel nejaké miestečko vnútri a zvykol si na Simonka, lebo on v zime nemože byť vonku..... 😠 a zima sa už blííííííííííííži 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..ozaj, aké prezúvky si kúpila Lilke?????
@utka a vy? prezúvky ešte nemáme...tie klasické papuče???,

utka
24. aug 2012

@leninka75 už si veľmi nepamätám, ale cirkus zvykne byť tak okolo 45min. potom prestávka a zase nejakých 45min.
@denisenko ja som Vikimu kúpila klasické papuče.

mucinkaa29
24. aug 2012

Ahoj kočky,včera sme si boly pre vysledky,všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko je v poriatku,A na 100% to bude chlapček,juuuuj dlhe 3 tyždne čakania ale oplatilo sa) 😀 všetko je ok 😀 V utorok idem do poradne sa objednat na ten morfologicky ultrazvuk,som zvedava ako sa nam ukaže drobec.A dakujem kočky moje že ste ne mna mysleli. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. aug 2012

@mucinkaa29no vidíš.........ved sme ti to vraveli.........zbytočne si stresovala.............blahoželámk chlapečkovi 🙂

jacka
24. aug 2012

@denisenko to mna čaká na rok.......už sa teším ako budem ja stresovať......... ☹ ☹

denisenko
24. aug 2012

@mucinkaa29 juj, gratulujem.....vitaj v pánskom klube 🙂 🙂 🙂 sa teším aj za teba 😵 😵 😵

denisenko
24. aug 2012

@utka aj ja sa chystám tú klasiku.....len tatinko na mna kukal, že papučky ako pre školkára????....chlapi 😝 😝 😝 😝

jacka
24. aug 2012

pekný víkedník...užite si ešte slniečka 😎 😎 😎 😎

predsa sme šli do bazéna.......aspon sa ochladili...... 😀 😀 .......

utka
24. aug 2012

@mucinkaa29 tak super,to som rada!
Pekný víkend.

jacka
25. aug 2012

ahojte.... 😎 😎

leninka75
25. aug 2012

ahojte!!.....

@jacka..u vás svieti?? ...u nás sú mrakýýýý 😝......

@mucinkaa29..teším sa s tebou a blahoželám!!.........aj dámsky klub začína byť v menšine ☹......

@utka..bol to pekný cirkus!!.....taký ozajstný so zvieratkami, žonglérmi, šašami 😵 😵..som v šoku, Lolka vydržala celé predstavenie ..prvú polhodinu ani nedýchala a potom sa konečne nadýchla 😀 😀 😀

@denisenko ..ja som nechcela klasické papuče, však už je to slečna školáčka 😀 ..tak sme kúpili také asi sa ten matroš volá filc alebo tak nejak..teda kúpili sme také filcové baleríny hallo kitty......

leninka75
25. aug 2012

@denisenko ..a diego nie je so simonkom kamoš?? 😕 ..ja som myslela, že sú v pohode....

pekný víkend dievčatá!!!!! 🙂

denisenko
25. aug 2012

pekný víkend, mamuľky... 😉
@leninka75 ...tak ale aj tak sú to ako papučky... 😉 Diego..je kámoš s *Niskom..ale nie je kámoš so Simonkom....zatial... 😠
ozaj, čo máte mať na prvý den v škole??? a vy @utka????
@jacka....kdesi sa stratila??? 😅

mucinkaa29
25. aug 2012

Ahoj kočky dakujem pekne.Co porabate dneska? 😀 😀 😀 😀

utka
25. aug 2012

@leninka75 tak super,že sa cirkus páčil...
@denisenko ja ešte neviem o škole nič...

jacka
26. aug 2012

ahojte.....

@denisenko boli sme na oslavách...najprv pri sestre.....potom tu mal jeden Maťkov kamoš 7rokov...... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre