• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@utka krásna izba... :wink:
30. aug 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja z toho Peťula odpadnem....zlatý je.... :wink:
30. aug 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 mi hovor o taxach u veterinára.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..keby to aspion pomohlo natrvalo.... :pensive:

idem, píšem,Simčo na ruke a rozkopáva klávesnnicu..... :angry:
30. aug 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@utka viki bude mat určite radost z izbičky :wink:
@jacka
@leninka75
@denisenko no realita plná povinností pre všetkých :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....a tie papučky by zaujímali aj mna :grinning: tiež rozmýšlam, že aké kúpiť...ale asi tie klasické kúpime...dnes ich ideme kúpit a aj cvičky ...ostatné veci už máme kúpené dávnejšie...potom hodím foto tašky
Matko je od konca júla bez plienky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taaaaak sa teším, som ani nečakala, že to tak zvládne...cez obed má nikedy suchú, nie vzdy a a večer má a ráno je plnááá :dizzy_face: .....včera sme boli u mamky a bol tam aj sesterkin ročný syn, matulo sa zas predviedol a vytahal ho za vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: to dieťa bolo také kludné, len ten moj matulo ako z lesa vypustený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka :slight_smile: janka :dizzy_face: , neskoro, ale predsa, všeeeetko naj k meninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som menila telefón a jasne, že čislo nebolo ulozené na sim karte :angry: ...ale som origos, s takým oneskorením ti hádam nikto neblahozelá :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko
@letty86 díky...izba je síce pekná, ale mne sa zdá preplnená...a to som už toľko toho vyhodila...
30. aug 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: ...veru si.... :slight_smile: .....ja sa držím hesla...lepšie neskoro ako nikdy :grinning: :wink:
30. aug 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 super že ste odplienkovaný........ :dizzy_face: :dizzy_face: ...Vikinka sa teší do školy?.........už ste načisto doma?....
30. aug 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko si mala vidieť mna .....som bola ako práve zobudená........ked som zistila že čo sa deje :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
paráda uhlie dnes nedorazí.....a pochybuje že aj balík............. :angry: :angry: :angry: .......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 špeci pre teba aj s prilbou....ktoru neskor hodil o zem.....zas :angry: :angry:
30. aug 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko vy kedy idete domov?.............a Denisko má všetko nakúpené?.....aj tam ste čosi kupovali?
30. aug 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 @jacka mamky, niektorá sa pýtala, ako dopadol koberec...tak žiadna sláva, dneska som vyťahovala Simča spod postele..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..idem baliť,kým je chvílka ticha..... niekto tu 2 hodiny ručal..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: nevykakal sa a teraz len plače :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
@letty86 vy ste si tiež tie nákupy nechali na poslednú chvílku???, ja som sa tešila, že asi nakúpim v sobotu, ak náhodou cestujeme zajtra....ale asi eeeee...je sviatok..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka preplnená??, ...ja tiež mám hlavu v smútku...pobalila som Niskovi hračky, čo mal tu...ale akože kam mu ich doma dám...asi zas dokúpim skrinu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka uhlie nedošlo???? aspon nemusíš spratovať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nám má zajtra prísť drevo, tak som zvedavá.... :rolling_eyes:
30. aug 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka domov ideme..mali sme v pláne skoro ráno v sobotu, ale ak bude zajtra celý den pršať a chlapi nebudú kvoli daždu robiť, tak pojdeme už zajtra... :slight_smile: ..ešte nemám papučky do školy ...a tu som nekupovala nič, lebo síce potrebujem pre Deniska väčšie veci, ale s nimi dvomi po obchodoch...a moj oblúbený Oviesse Kids je aj v žiline v Mirrage, tak nakúpim tam.... :wink:
30. aug 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka čertíci..zlatí sú...len tuším mamina s foťákom za nimi nestíhala.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tešíš sa domkov?.....a už ostane všetci doma?...........................vy ste už riadne nachystaný dom školy....... :slight_smile: ........
nie nedošlo.....aspon nebudem poobede nič robiť........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............stačí že som ten obrovský bazén sprchovala sama.......som ruky necitila......ani som netušila aký je ťažký.... :angry: .........

presne........nestíham za nimi....a nieto ešte fotiť......Maťko si flekovaním zodrel umu a urobil prásk....tak beží na kolobežke......ale nehrozí žeby som ho chytila.....

robím buchty na pare....dúfam že budu dobré... :wink:

deti mužovi rozobrali auto.......takže ked príde večer domov....ostanem spať s deťmi...:grinning:
30. aug 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kuk........ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. aug 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrúúúú-...........
30. aug 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dobrúúú...
30. aug 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu alebo je tu niekdo???
30. aug 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..........
31. aug 2012 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :wink:
akože od včera večera leje...a moj chlap šiel do práce..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ten ich šefko je.....chorý na hlavu..... :angry:
@jacka ako rozobrali auto????...... :confused:
31. aug 2012 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj tu by sa zišiel dážd :frowning2:

rozobrali....vyhodili sedačky......svoje......vyhodili všetko z kufra.....včetne kolesa........predné sedačky sklopili......a aj zadné.......čo je najhoršie............a to som si ani nevšimla...........Peťko prešiel okolo auta skalkou....si to ráno muž všimol tak máme pekný den
31. aug 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moje poklady sa pretekaju kto má viac bolaniek...... :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
31. aug 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@denisenko to sú asi všetci šéfovia na hlavu!
@jacka takže chalani sa nenudia...dobré "srandy" vymýšľajú...
A konečne piatóóóóók!!!
31. aug 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka idete aj na SLiač?................................to sú teda srandy...... moja chyba...... :pensive: :frowning2: ......sa na dobrom nezastaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..pojdeme trošku von......sa nejak nejdu vpratať do kože :angry: :angry:
31. aug 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky ...vy sa ako citite že budete mať doma od pondelka prváčika?.... :slight_smile:
31. aug 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nie, nejdeme na Sliač...ideme k našim. Máme oslavu a ešte nejakú robotu.
No ja sa cítim všelikajo...mám zmiešané pocity zo školy. A do konca sa mi už so školou aj sníva, ale ja som žiačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Začiatok máme o 8:00-prváčikovia a ostatní o 8:45. A bude to do 10:00. Ach jo... :frowning2:
31. aug 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...oooooo...to máte veselo..... :pensive: ...muž asi skákal dva metre od radosti, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....prší non stop už od včera večera.....pošlem ti všetko....chytáááj.... :wink: .....ja momentálne ešte nepociťujem pondelok.....mám iné starosti :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Simonka zapieklo, tak je veselo.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
@utka a šla si do prvej triedy??? :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Awojky kočulky ako sa tu mate?V pondelok idem na morfologicky ultrazvuk som velmy zvedava :slight_smile:)ako bude vizerat drobček :slight_smile:
31. aug 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok