Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. aug 2012

@utka krásna izba... 😉

denisenko
30. aug 2012

@jacka ja z toho Peťula odpadnem....zlatý je.... 😉

denisenko
30. aug 2012

@leninka75 mi hovor o taxach u veterinára.... 😝 😝 😝 😝 😝 ..keby to aspion pomohlo natrvalo.... 😔

idem, píšem,Simčo na ruke a rozkopáva klávesnnicu..... 😠

letty86
30. aug 2012

ahojte
@utka viki bude mat určite radost z izbičky 😉
@jacka
@leninka75
@denisenko no realita plná povinností pre všetkých 😉 😝.....a tie papučky by zaujímali aj mna 😀 tiež rozmýšlam, že aké kúpiť...ale asi tie klasické kúpime...dnes ich ideme kúpit a aj cvičky ...ostatné veci už máme kúpené dávnejšie...potom hodím foto tašky
Matko je od konca júla bez plienky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 taaaaak sa teším, som ani nečakala, že to tak zvládne...cez obed má nikedy suchú, nie vzdy a a večer má a ráno je plnááá 😵 .....včera sme boli u mamky a bol tam aj sesterkin ročný syn, matulo sa zas predviedol a vytahal ho za vlasy 😝 😝 😖 to dieťa bolo také kludné, len ten moj matulo ako z lesa vypustený 😝

letty86
30. aug 2012

@jacka 🙂 janka 😵 , neskoro, ale predsa, všeeeetko naj k meninám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som menila telefón a jasne, že čislo nebolo ulozené na sim karte 😠 ...ale som origos, s takým oneskorením ti hádam nikto neblahozelá 😀 😀 😀

utka
30. aug 2012

@denisenko
@letty86 díky...izba je síce pekná, ale mne sa zdá preplnená...a to som už toľko toho vyhodila...

jacka
30. aug 2012

@letty86 dakujem 😵 😵 ...veru si.... 🙂 .....ja sa držím hesla...lepšie neskoro ako nikdy 😀 😉

jacka
30. aug 2012

@letty86 super že ste odplienkovaný........ 😵 😵 ...Vikinka sa teší do školy?.........už ste načisto doma?....

jacka
30. aug 2012

@denisenko si mala vidieť mna .....som bola ako práve zobudená........ked som zistila že čo sa deje 😀 😀 😀

jacka
30. aug 2012

paráda uhlie dnes nedorazí.....a pochybuje že aj balík............. 😠 😠 😠 .......... 😝

jacka
30. aug 2012

@leninka75 špeci pre teba aj s prilbou....ktoru neskor hodil o zem.....zas 😠 😠

jacka
30. aug 2012

@denisenko vy kedy idete domov?.............a Denisko má všetko nakúpené?.....aj tam ste čosi kupovali?

denisenko
30. aug 2012

@leninka75 @jacka mamky, niektorá sa pýtala, ako dopadol koberec...tak žiadna sláva, dneska som vyťahovala Simča spod postele..... 😝 😝 😝 😝 ..idem baliť,kým je chvílka ticha..... niekto tu 2 hodiny ručal..... 😔 😔 😔 😔 😔 nevykakal sa a teraz len plače 😔 😔 😔 😔
@letty86 vy ste si tiež tie nákupy nechali na poslednú chvílku???, ja som sa tešila, že asi nakúpim v sobotu, ak náhodou cestujeme zajtra....ale asi eeeee...je sviatok..... 😝
@utka preplnená??, ...ja tiež mám hlavu v smútku...pobalila som Niskovi hračky, čo mal tu...ale akože kam mu ich doma dám...asi zas dokúpim skrinu.... 😝
@jacka uhlie nedošlo???? aspon nemusíš spratovať.... 😀 😀 😀 😀 nám má zajtra prísť drevo, tak som zvedavá.... 🙄

denisenko
30. aug 2012

@jacka domov ideme..mali sme v pláne skoro ráno v sobotu, ale ak bude zajtra celý den pršať a chlapi nebudú kvoli daždu robiť, tak pojdeme už zajtra... 🙂 ..ešte nemám papučky do školy ...a tu som nekupovala nič, lebo síce potrebujem pre Deniska väčšie veci, ale s nimi dvomi po obchodoch...a moj oblúbený Oviesse Kids je aj v žiline v Mirrage, tak nakúpim tam.... 😉

denisenko
30. aug 2012

@jacka čertíci..zlatí sú...len tuším mamina s foťákom za nimi nestíhala.... 😅 😅 😅 😅

jacka
30. aug 2012

@denisenko tešíš sa domkov?.....a už ostane všetci doma?...........................vy ste už riadne nachystaný dom školy....... 🙂 ........
nie nedošlo.....aspon nebudem poobede nič robiť........ 😀 😀 😀 😀 ...............stačí že som ten obrovský bazén sprchovala sama.......som ruky necitila......ani som netušila aký je ťažký.... 😠 .........

presne........nestíham za nimi....a nieto ešte fotiť......Maťko si flekovaním zodrel umu a urobil prásk....tak beží na kolobežke......ale nehrozí žeby som ho chytila.....

robím buchty na pare....dúfam že budu dobré... 😉

deti mužovi rozobrali auto.......takže ked príde večer domov....ostanem spať s deťmi...😀

jacka
30. aug 2012

kuk........ 😎 😎 😎

jacka
30. aug 2012

dobrúúúú-...........

utka
30. aug 2012

@jacka dobrúúú...

mucinkaa29
30. aug 2012

bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu alebo je tu niekdo???

jacka
31. aug 2012

ahojte..........

denisenko
31. aug 2012

dobré ránko.... 😉
akože od včera večera leje...a moj chlap šiel do práce..... 😝 😝 😝 ...ten ich šefko je.....chorý na hlavu..... 😠
@jacka ako rozobrali auto????...... 😕

jacka
31. aug 2012

@denisenko aj tu by sa zišiel dážd ☹

rozobrali....vyhodili sedačky......svoje......vyhodili všetko z kufra.....včetne kolesa........predné sedačky sklopili......a aj zadné.......čo je najhoršie............a to som si ani nevšimla...........Peťko prešiel okolo auta skalkou....si to ráno muž všimol tak máme pekný den

jacka
31. aug 2012

moje poklady sa pretekaju kto má viac bolaniek...... 😀 😀 😀 🙂

utka
31. aug 2012

Ahojte...
@denisenko to sú asi všetci šéfovia na hlavu!
@jacka takže chalani sa nenudia...dobré "srandy" vymýšľajú...
A konečne piatóóóóók!!!

jacka
31. aug 2012

@utka idete aj na SLiač?................................to sú teda srandy...... moja chyba...... 😔 ☹ ......sa na dobrom nezastaví 😝 ..pojdeme trošku von......sa nejak nejdu vpratať do kože 😠 😠

jacka
31. aug 2012

mamky ...vy sa ako citite že budete mať doma od pondelka prváčika?.... 🙂

utka
31. aug 2012

@jacka nie, nejdeme na Sliač...ideme k našim. Máme oslavu a ešte nejakú robotu.
No ja sa cítim všelikajo...mám zmiešané pocity zo školy. A do konca sa mi už so školou aj sníva, ale ja som žiačka 😝 .
Začiatok máme o 8:00-prváčikovia a ostatní o 8:45. A bude to do 10:00. Ach jo... ☹

denisenko
31. aug 2012

@jacka ...oooooo...to máte veselo..... 😔 ...muž asi skákal dva metre od radosti, že? 😝 😝 ....prší non stop už od včera večera.....pošlem ti všetko....chytáááj.... 😉 .....ja momentálne ešte nepociťujem pondelok.....mám iné starosti 😔 😔 😔 😔 Simonka zapieklo, tak je veselo.... 😔 😔 😔 😔 😔
@utka a šla si do prvej triedy??? 😀 😀 😀

mucinkaa29
31. aug 2012

Awojky kočulky ako sa tu mate?V pondelok idem na morfologicky ultrazvuk som velmy zvedava 🙂)ako bude vizerat drobček 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre