• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@denisenko neviem, do ktorej triedy som šla...
U nás je tak pod mrakom a mňa z toho bolí už dva dni hlava :frowning2:...
Dnes sa kolegynke narodila dcérka...taká malinkatá-na fotke. Krásna.
31. aug 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počuli ste, že 13.9. idú učitelia štrajkovať? Ešte bude len začiatok šk. roka a už budú prázdniny...
31. aug 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to vieš že skáka...len dúfam že to nie je moc hlboké a bude sa to dať urobiť...............čože Simonka zapieklo?....moje zlatko :frowning2: :frowning2: :frowning2: viem že je dobrá mrkva....len neviem či surová alebo varená :frowning2: :frowning2: .....................škoda že tu neprší....... :frowning2: ..........adivne je vonku......ked slnko tak pečie......ked mraky tak chladno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka počula som aj ja....nejak mi je to jedno :wink: :wink: ................čo idete oslavovať?
31. aug 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný víkedník......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. aug 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!......skôr som nestíhala....zemiaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......

@letty86....super, že ste zrušili plienky!! :dizzy_face: :dizzy_face: .......budete pokračovať v krúžkoch??...tuším ste chodili tancovať :slight_smile:

@denisenko......ja som dávala strúhané jablko a kamilkový čaj keď sa Lolka nemohla vykakať.......a čože Simčo vytieral prach pod posteľouc :grinning: :grinning: :grinning: ...........veď ešte stihneš dokúpiť veci pre Niska......prvý týždeň hádam bude ešte taký pohodový.......

@jacka..dík za foto!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.....teda ale rýchlosť majú dobrú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:...........máš šikovných chlapcov, už od malička si vedia dať rady s autom :grinning: :grinning: :grinning:.......ani neviem ako sa cítim keď nám začína škola..nejako to zatiaľ nevnímam.....asi to príde až v pondelok......... :wink:..........dnes sme zaklincovali školské nákupy kvietkom pre učiteľku :slight_smile:........aké boli buchty???

@utka .....počula som o tom štrajku, ale nevidím to nejako tragicky.......neverím, že sa zapoja komplet všetky školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
31. aug 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....vlastne dnes sme ešte kúpili fóliu na obaľovanie kníh atypického rozmeru.........celkom šikovná vecička :slight_smile:
31. aug 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....tak pekný víkend!!:.... :slight_smile:
31. aug 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čoby som pre teba neurobila.....že :slight_smile: .........................ešte mi krídla chýbaju a bude zo mna anjel :slight_smile: :wink: ....................buchty....ino numo........dnes ostala len jedna :wink: ................................pošlem aj ku vám chalanov....trošku vyriadiť :wink: :wink: :wink:

dobrúúú nocku.... :slight_smile:
31. aug 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka narodeninky...
@leninka75 no ja si myslím, že v BA sa zapoja...nieje mi to jedno, lebo pracujem. Keby som bola doma, tak je to iné.
Dobrú nôcku a pekný víkend.
31. aug 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........
1. sep 2012 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: mamky, hlásim sa z SK....prišli sme nadránom domov, pár hodín pospali a hned nás čakal ujo so žalúziami...tak už je to konečne hotové....ešte teraz vybaliť...ale ja príííídem,..... :wink:
1. sep 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vitaj doma....doma......povybaluj a pekne príd :dizzy_face: :dizzy_face: ......aká bola cesta?....ako Simonko?.............
1. sep 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takkkkkk......................Denisko je 1.B...... :slight_smile:
1. sep 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka cesta....zápchy ....všetci sa teperia z dovoleniek.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Simonko cestoval fajn...spinkal, len vždy ked sme zastavili, sa zobudil...za 11,5 hodiny, čo sme šli sme stali 4x...takže super...... :grinning: :grinning: :grinning: len horšie bolo doma, už bol vyspatý....takže ja som spala necelé dve hodiny... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... :dizzy_face: :dizzy_face:

to ste pekne dlho cestovali.....a Denisko tiež spinkal?.............sa teší do školy?......ty si si riadne pospala.....dúfam že túto noc to doženieš.....som zvedavá ako sa bude spinkať Simonkovi..... :slight_smile:

dobru nocku.... :slight_smile:
1. sep 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........ :sunglasses: :sunglasses:
2. sep 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ešte knedlík a je to udeláno..... :wink:
2. sep 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :wink:
@jacka ....spať.....ja sa vyspím až v hrobe ...... :grinning: ...ale už som si zvykla že spávam minimum..... :angry: .....robíš bezlepkový knedlík???? :confused: ...my máme rajčinovú polievočku.....kuracie prsia so šampinonovou omáčkou a ryža..... :slight_smile: ...ionak...Denisko nespal v aute...teda...potiahol dva krát po polhodine....prišli sme o pol tretej...šiel spinkať a spal do pol šiestej ráno....akože úplne normálka...... :grinning: :grinning: :grinning: ....škola....neviem, či sa teší...povedal že áno, ale takým tonom: akože je mi to jedno.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. sep 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko neboj nič raz sa vyspíš... :slight_smile: :slight_smile: ............................fajnotku...polievku by si Maťko dal.....jedol ju 4 dni a stále málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................ja už inu múku ani nemám len pre náš chleba.............takže bezlepkový........fajný je z tej mix b...... :wink: ......................a poobede si Denisko schrupol?......už si všetko vybalila?..................som zvedavá ako dopadnete v škole :slight_smile:
Peťko bude mať tie učky čo mal Maťko.....tak sa celkom teším.......a Maťko vyzerá to tak že bude tá učka čo mala rozrobené s tou valaškou..........dúfam že to tak nebude :pensive:
2. sep 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vidím ťa..... :dizzy_face: :dizzy_face:
som si myslela že tu dnes budem viesť monolog.. :slight_smile: ....
2. sep 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som jedným okom tu......mi brat musel zas niečo opraviť, nešlo nám spušťať hry.... :angry: ešteže ho máme.... :dizzy_face: tatinko sa šiel na chvílku povoziť ,tak sme tu... :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
šťastné vykročenie do nového školského roku.....aby sa vašim prváčikom zapáčilo..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Tak konečne máme Vikiho doma. Izbička sa mu páčila. Vedel o nej...aspoň teda o posteli, ale bol riadne prekvapený.
A ako narástol a pribral. Meria 126cm a váži 26,4kg. Je z neho chlap!
Tak teda prajem aj ja veľa šťastia školákom /školáčkam a škôlkárom...
2. sep 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Dobré ránko... :slight_smile: školáčikom velké úspechy v škole prajeme a školkárikom radosť zo školky.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak a máme doma školáka...... :wink: :wink: :wink: :wink:
3. sep 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
3. sep 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte, no všetkým prváčikom veľa šťastia...my si trocšku počkáme , moja júlovka ma anginu, tak prevý deň v škole sa nekoná :unamused: ...
3. sep 2012 o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte............
@denisenko perfektná fotka :dizzy_face: :dizzy_face: ............Deniskovi sa ako páčilo :slight_smile: :slight_smile:

moji sú už tiež tam.......Peťko bez slzičky....uvidíme čo dalej...hádam mu to vydrží.....
3. sep 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aj ste s prváčikmi šli niekde do cukráni?...
3. sep 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka joooj, Peťulko prvý krát bez mamy..... :frowning2: ...nie je spolu s Maťkom??? :confused: ...do cukrárne??? ma ani nenapadlo...ale pojdeme kúpiť papuče, tak skočíme na zmrzku... :slight_smile: Denisko a okolo neho sú kamaráti zo školky...samé kvietka..... :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok