• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka presne som ti chcela napísať, že ti mohli rovno cinknút, že príd a porad si :confounded: ....sú tam na to, aby to zvládli samé...nás tiež rýchlo "vyhánali", nech sa to lúčenie nenatahuje, že to takto lepšie zvládajú

manza povedal, že to nevadí, že v poslednej, ale mne to vadí..sú to iba tri lavice, ale aj tak..a neviem, či ich presadí, dopredu dáva hlavne tých, čo najviac vyrušujú a vikus ma nakázané správať sa slušne :grinning:
4. sep 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
som dostla super darček včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: herpes na puse, tak potešil :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak trochu vyzerám ako tie baby, čo si dajú zväčšiť pery :sweat_smile: ale ja to mám nesymetrické :sweat_smile: no ako niektoré po nevydarenom zákroku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem, mozno večer kuku :wink: matulo už palce
4. sep 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ved ty si pekná to sa stratí... :dizzy_face: ..........veru vpredu sedávaju taký čo vyrušuju...............aby si nebola v šoku ked ju tam posadia :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:..........

však ja by som rada pre neho šla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

len prídi :slight_smile:
4. sep 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
U nás dnes už rodičia majú zákaz vstupu do školy. Učky čakali deti pre školou. Mali tam byť o 7:30.
4. sep 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!...

@letty86..dodatočne prajem všetko naj naj naj!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. sep 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....ako pozerám fotečky čo ste podávali tak tuším v každej škole majú iný šlabikár :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

...náš prvý deň: Lilka vstala o piatej, že už chce ísť do školy :grinning: ........dnes trošku neskôr, ale akoby jej pod riťou horelo, tak ma celé ráno naháňala :grinning: .....a teraz ma morí, aby sme už išli do družiny :grinning: :grinning: :grinning:..Lilka totiž chodí na obed domov a potom na 13:30 do družiny......a ozaj už dostali prvú domácu úlohu :slight_smile:....
4. sep 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
kuk...... :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 to vy už vo velkom......fíha... :dizzy_face:
4. sep 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
hurááááá pršííí....a konečne sa trošku ochladilo..... :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 :wink:
4. sep 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nejak to tu viazne :confused: :frowning2:
4. sep 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Viki je spokojný so školou. Som rada...Dnes dostal dve včeličky...Ale tie dostali skoro všetci :wink:.
4. sep 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka super..... :dizzy_face: a s kým sedí?....za čo dostal?...
4. sep 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku..... :slight_smile:
4. sep 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka sedí s Maťkom. To je kamoš od malička, ale je taký dosť pojašený...
V šlabikári mali nejaké obrázky zakrížikovať, ktoré tam nepatrili...a v matematike niečo vyfarbovali...
4. sep 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
4. sep 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Prvá???
5. sep 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!! :slight_smile: ..no tak mi sme dnes museli ísť o 10 min skôr, aby si slečna mohla pokecať s kamoškami :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.....ak to takto pôjde ďalej, tak budeme chodiť do školy na šiestu :grinning: :grinning:........

@utka...jej toto robili aj naši :slight_smile:....zdá sa že naša pani učiteľka je opatrná na rozdávanie včeličiek :confused:...zatiaľ rozdávala len hviezdičky za vyrušovanie :grinning: :grinning: :grinning:......kedy vám začína vyučko?......koško máte hodín?

@jacka ..ako na logo?......čo robievaš doobeda teraz keď si sama doma??
5. sep 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vyučovanie začína o 8:00. Včera mali 3 hodiny a dnes, zajtra a v piatok majú 4 hodiny.
5. sep 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..tak budú začínať vždy či len teraz 1. týždeň?......a aj počet hodín už máte definitívny?..viki chodí aj do družiny?
5. sep 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Začínať budú takto vždy, ale počet hodín ešte definitívny nie je. Viki chodí do družiny, jasné. Však s kým by bol doma?
5. sep 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..ráno ho vodíš na koľkú?...dáš ho aj na nejaké krúžky?
5. sep 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ráno ho vodí manžel. O 7:30 majú byť pred školou. Tam si ich berie triedna učiteľka. Určite ho dám na nejaké krúžky, ale ešte sa nevie, aké budú v škole. Aj na plávanie ide, ale nestihli sme od septembra, tak až od novembra. Dnes ideme na talentovky do ZUŠ na gitaru, ale neviem-neviem...a Viki by chcel strašne chodiť na Hip Hop.
5. sep 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..o toľkej už naši zarezávajú :slight_smile: ......fíha to bude teda Viki vyťažený :wink: ........prečo nevieš tie talentovky?.....myslíš, že neurobí?
5. sep 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....ozaj a také, že týždenník a triednické hodiny u vás dievčatá fungujú? :slight_smile:
5. sep 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 neviem-neviem, lebo nevie bohvie ako spievať. A hlási sa tam vraj veľmi veľa detí.
U nás som ešte nepočula, či majú týždenníka a triednické hodiny... To sa všetko asi podozvedáme na rodičku, a to by malo byť asi 12.9.
5. sep 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ......to on chce gitaru?.......a čo ten hip-hop, existuje krúžok pre malé deti?..
5. sep 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 on by chcel bubny :grinning: . A pozerala som Hip Hop pre deti, tak to je...len som nenašla v Petržalke. Ale dnes sa spýtam, lebo pri ZUČ je CVČ a tam to bolo, ale ako Klub Hip Hop, tak neviem, čo tým chceli povedať...
5. sep 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..podarený!!...som si predstavila ako doma cvičí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a susedia šalejú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......a tieto veci máš blízko školy, či by ste museli behať po meste?
5. sep 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ideme robiť DÚ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. sep 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 je to blízko domu...Len by to všetko muselo byť až po 16-tej hodine...
A čo majú na DÚ?
5. sep 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....vyfarbujú slnečnice a dokresľujú im semienka a majú porozprávať o prvom dni v škole :slight_smile:
5. sep 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok