• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@leninka75 SUPER....
5. sep 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mamky, zanedbávam vás...tak ja len v rýchlosti...ráno zanesiem Niska do školy, rýchlo navavrím , upracem, idem po neho, lebo majú vyučko len do 10.30..zatial.....dnes ešte k detskej so Simonkom, preočkovanie, poradna...potom nachystať veci do školy...DU sme mali včera aj my.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ešte ma aj seklo v krížoch...takže sa poriadne nevystriem, pri chodení vidím hviezdičky, Simonka nemožem zdvihnúť na ruky...ešteže prišla na pár dni moja mamina, tak aspon mi ho nosí na rukách ona..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dúfam, že mi to čoskoro prejde.....lebo zajtra už ide domov......pomooooc. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

dúfam, že všetci školáci sa stále tešia zo školy a školkári pekne chodia do školky... :slight_smile:
5. sep 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka na prvý školský den sme boli v škole všetci...ale už na obed nám tatinko odcestoval na 3 mesiace do IT...tak som zas na všetko sama....Denisko neposlúcha...v škole musí sedieť a potom sa doma nemože popratať do kože...a Simonko je jeho verný obraz....ach jáááj....už som zas na 50-tich kilách od stresu a budem sa musieť veľmi snažiť aby to neišlo ešte viac dolu....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peťulko ešte plačká? ....mne sa niekedy zdá, akoby tí mladší chlapci boli viac mamičkini ...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. sep 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 prečo za angličtinu??? naši majú 2 hodiny do týžna ale zatial sme neplatili nič....neviem, či neskor, alebo ako....my sme platili zatial len 3,3O za knižku: Prvák, prvák, vystrč rožky....... :grinning: a zošity dostali, a vraj ked sa minú, tak potom budeme kupovať.... :unamused:
5. sep 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka my možeme čakať deti vo vestibule...ale čaáme až na chodbe pred triedou..zatiaľ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...7,30...nie je to nejako skoro?? kedy vám začína vyučko?? :confused:
5. sep 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ako dopadla DU??? naši zatial použili len šlabikár...a zošit Prvé čiary a viac nič...dnes mali náboženstvo....a zajtra a v piatok majú tiež 4 hodiny a potom od pondelka sa ide podla rozvrhu....3x do týždna 5 hodín a jedna z toho je triednicka...... :rolling_eyes:
5. sep 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tak už viem, kedy vám začína to vyučovanie...poctivo som všetko dočítala.....šikulka Viki....Denisko doistal slniečko...oni majú hodnotenie....vyškerené slniečko=výborné, usmiate slniečko=dobré, smutné slniečko=nedostatočné..... :grinning: a červenou hviezdičkou im označujú len úlohy.....
5. sep 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Takže včera zase dve včielky, jedna sova a jedna žaba...ale vysvetlivky k tomu nám nedali :wink:...Majú to vraj nejako podelené podľa toho, čo je to za práca... A DÚ nemali...
6. sep 2012 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!! :slight_smile: ...

@denisenko...veru som sa chcela opýtať či máte ešte tatina doma, ale už si povedala...chúďatko si teda v riadnom strese :frowning2: :frowning2: :frowning2:......noci stále rovnako či sa simonkovi spinkanie doma zlepšilo?......ako po očkovaní, nemáte teplotu?......Nisko vydrží byť ticho v triede?? :grinning:..ako ho poznám asi trpí :grinning: :grinning: :grinning:......inak s tým rozvrhom je to aj u nás presne tak 3x 5 hodín, z toho jedna triednicka...u nás sa dodržiava rozvrh už od utorka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a pani učiteľka dáva deťom klasikuš známky, takže máme prvú jednotku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..a tiež sme dostali tú knižku :wink: ..zatiaľ sme neplatili nič....ale čaká nás poplatok do zrš a platenie družiny...Nisko nebude chodiť do družiny??
6. sep 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ...????????????????
6. sep 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 my sme platili obedy 21€, družinu 13,40€, pomôcky 6€, triedny fond 10€...takže už dosť od nás vytiahli :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Včera dostali žiacku knižku, tak som zvedavá, kedy ich začnú riadne známkovať. Prvý deň tiež dostávali knižky. Nejakú Domček, domček kto v tebe býva aj s podpisom petržalského starostu :zipper_mouth: ...
6. sep 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..ako počítam tak 50-tka zmizla ani nevieš ako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ja som zvedavá, ale u nás to nebude asi až tak moc..nechodíme na obedy a pomôcky sme už tuším platili pri zápise, vtedy sme dávali 20 eur..........tú knižku aby si vystavila doma na poličke a len kukať na ňu :grinning: :grinning: :grinning: ...

...čo dávate detičkám na desiatu??
6. sep 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nooo...tú knižku si dáme zarámovať... :grinning: :grinning: :grinning:
U nás robí desiatu tatino. Ja už vtedy zarezávam v robote. V utorok mal chlieb s paštiekov, ale nespapal. Včera mal hot dog a dnes ani neviem. A vždy ešte banán a nejaký kroisant...
6. sep 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....
@leninka75 tu som......

vidím že tu riadne rozoberáte školu :slight_smile:
@denisenko súhlasím s tebou....Peťko je väčší mamičkár...... :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ..to má teda mňamky :dizzy_face: ...tatino sa nezdá!! :slight_smile: .. a tebe desiatku nerobí? :wink:
6. sep 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..no ahoj!!! :slight_smile: :slight_smile: ...už si dovarila?...čo dobré?? :slight_smile: .....to vieš škola je teraz top téma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........ako bolo na logo?
6. sep 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ahojky...Veru škola. A vy ako?
@leninka75 tatino je šikovný a hlavne kreatívny...
6. sep 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ved ja to chápem....ja si to prežijem o rok....vy už to budte mať za sebou :wink: :wink: ..................ale aspon pozbieram od vás skúsenosti čoho sa vyvavrovať tak ostane verné..... :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 pečiem kuriatko s ryžou........a....párkovú polievku........obed ktorý zbožnuju :dizzy_face: :dizzy_face:

@utka veru ...kreatívny je na to že je to chlop :wink: :wink: .......................sa ani nepýtaj ako ...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......už aby bol muž doma a viezol ich do školky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka rada ti zodpoviem potom na každú otázku a ak budem vedieť aj poradím :wink:...
6. sep 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a kde máš muža???
6. sep 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to dúfam..... :dizzy_face: :dizzy_face: ....
muž je v Tn......dnes alebo zajtra príde........dúfam že dnes...hlavne kvoli školke..... :wink:
6. sep 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vidím ťa.... :slight_smile:
6. sep 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...neverííím :grinning: :grinning: :grinning: .......čo mám oblečené??? :grinning: :grinning: :grinning: ...dobrotku si detičkám nachystala :dizzy_face: ........ako sa ti jazdí?

@utka..tvoj muž občas aj varí?
6. sep 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no to ver...... :grinning: :grinning: :grinning: .....máš tričko...tepláky....... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
6. sep 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 dopredu to ide :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
6. sep 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a čo tam robí??? Do predu áno...a cúvanie? Nemusíš??? :grinning:
@leninka75 občas. On skôr také špeciality...minulý týždeň robil zapekané paradajky a cukety. Mňaaaam...
6. sep 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ....veru cúvanie nemusím :grinning: :grinning: :grinning: ........vyhýbam sa pokial možem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................dúfam že robí...... :wink: .....šli tam robiť jeden dom.....a bolo to zle zamerané tak mali radosť :grinning: :grinning: :angry: :grinning: :grinning:
6. sep 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka pošli ho aj ku nám občas navariť :wink: :wink:

sme boli na leteckom....ale šli sme len ku kupelom hore nakopec...sme videli všetko......a ušetrili sme 25e....:wink:
6. sep 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka aha...a od kedy je preč? Tak to sa teda museli tešiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak ste to super vymysleli s tým leteckým :grinning:
6. sep 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok