• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
no zlatí doktori, že ťa tak stresovali........ale zasa to riadne sledovali, keby niečo :slight_smile: .....je to zaujímavé ako sa to všetko samo v tom tele poukladá.......
22. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial nie,odtial som odisla,akurat som pisala vypoved,kvoli prac.dobe.Od septembra budem hladat,dufam ze najdem coskoro,zatial sa musi muzik snazit zarabat,bo ja nedosztanem ani cent :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy dve čo nie ste tehošky...idete niekam na dovolenku?
22. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len dufam že to u mna bude ako pri Matkovi...žiadne stresy starosti.....len pridem vytlačim a pojdem domenkov... :wink:
22. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nikto mi nič nepovedal :unamused: a ja som sa už potom nepýtala.bola som šťastná, že mám krásnu zdravú babulku :dizzy_face:

dnes nemám prehlad ani ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
22. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva ani nejaka socka by ti nevyšla??
jacka, ja sa potrebujem ísť niekde vyhriať ak to leto bude fakt také naprd!!! :angry: .......ale budeme riešiť až v auguste......
22. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre mamky.....idem niečo porobkať :wink: ...neskor prídem :slight_smile: ..papapapapapapapapapapa :dizzy_face:
22. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som mala na teba jacka napísanú otázku, ale som ju zmazala, už nejdem pokúšať, už budem seriožka :grinning: :grinning: :grinning: ..............tak to je super, že si z tých šťastných čo nemajú problémoš, neboj aj pri davidkovi to tak bude!!! :slight_smile:....koľko ti trval pôrod jacka ?........a vám aninka a leva??
22. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa aninka!!! :slight_smile:
22. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..ja by som tiež šla von..ale dnes sme už boli v daždi...tak si počkám pokial to prejde
22. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,socialka,nie,to sa rata na plate kolko muz zarobi,ak presiahne nieje narok.Neviem kolko je to presne,no nedavno sme to pozerali a viem ze nam plat manzela presiahol narok na davku.Ale ja som nevedela ze si treba cez matersku,respekt.rodic.dovolenku platit PvN.
22. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne trval necelých 10 hodín :wink: od začiatku kontrakcií.........už fakt idem.pa :slight_smile:
22. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, a čo je PvN???
leni...mne voda odtiekla ráno okolo 4hodky....a o 18.58 bol MAtko na svete....teraz pridem len tesne pred porodom pokila neodtečie zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leva čo je tp PvN :confused:
Simonku som mala sekciou,uplna narkoza.Romanko bol na 3 tlacenia vonku,aj lekar vravel ze to bol ukazkovy porod.
22. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac jacka,som uz mudra...je to poistenie v nezamestnanosti.
22. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poistenie v nezamestnanosti???????????? :wink:
leva si ma predbehla :grinning:
22. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dosť trvalo jacka!!!..a moc ťa matejko potrápil? ....no veru zvyčajne druhorodičky už vedia čo a ako, tak sa do nemocky nehrnú!!!....jedna známa druhorodička čo mala podobne termín ako ja prišla do nemocky tesne pred tlačením kompletne nalíčená, že aby nejako pri tom vyzerala!!! :grinning: :grinning: :grinning:
leva o tom neviem ani ja :confused:
musím pozisťovať :unamused:
22. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela, že to všetko platí štát........teda, nikdy som sa o to nejako nezaujímala :unamused: ........leva a doktori ti v pohode dovolili spontánny pôrod po cisaráku???........u nás to funguje tak, že keď prvý cisár, tak aj všetky ostatné......
aninka - závisláčka!!! :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
U nás prší. Konečne som uspala krpca a dovarila...
Mne museli pôrod vyvolávať a narodil sa týždeň po termíne. Celý ten týždeň som bola už v nemocnici :frowning2:.
Ani ja si neplatím PvN a tiež budem mať taký istý problém ako leva :frowning2:.
22. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ja som to tiez netusila a teraz si nezasluzim,mala som si setrit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stat ti zadarmo neda ani cent,nieje to ale fer.Vraj to plati zamestnavatel pokial si zamestnana,no akonahle nastupis na matersku si to mas platit sama,vobec som o tom nevedela,nik mi nepovedal,ked nelietas po internete a nezistujes si hlavne infosky tak ti nik nepovie nic.
22. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj utka,tak vitaj v klube.
22. jún 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aninka pozistuj... :confounded: ...som nevedela...tak už viem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni..no nebola som otvorena ani centi....tak mi museli pichut aj tak som sa pomaličky...ale isto...otvárala...ale kontrakcie boli ...len Matko sa nemal ako dostat von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
žeby som sa nalíčila aj ja?????... :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka! :slight_smile:
leva máš pravdu, že je to nespravodlivé..........podľa mňa by mohli v nemocke každej strčiť do ruky papier so základnými infoškami o úradoch čo kde treba zaniesť.....človek niečo prešvihne a už sa s tebou nebavia....veď si mala vedieť!!! :angry:
22. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som myslela ze pol roka mi daju niaku tu korunu a potom uz nie,reku ved dovtedy si najdem pracu,ale toto ked som zistila som mala dva dni naladu v tahu.
to je inak riadna hovadina :angry: :angry: to si to mám akože z tej ubohej materskej platiť???????????????to je v riti :angry: :angry:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok