Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
7. sep 2012
@utka ..si ma predbehla 😉 ....babina 😃 😃 😃
leninka75
7. sep 2012
@utka...gitaru máte či idete kupovať?........aspoň sa zabavíš a pokecáš so spolužiakmi 🙂
jacka
7. sep 2012
@utka nie nie....,.nebrala som ich.......vzal ich muž............ale asi to velmi nepomohlo..... :-p

@denisenko neboj raz s určite vyspinkáš.......... 🙂 .....jemu sa ako páči v škole?..........................ja som si bola v záhrda ena trahť...nech sa trošku poteším........čo si si kupila?.... 🙂

@leninka75 chalani sú viac na čísla....... 😉 😃 .....a počítanie.........
jacka
7. sep 2012
@utka kde ju máte?.........
leninka75
7. sep 2012
..dievčatá ja cikám od smiechu 😃 😃 😃 .....Lolka prišla stonajúc, že " bolí chlebat, natleť"....potom sa zabalila do dečky a prišla šťastná "už neboli".. 😃 😃 ..to na 100% počula svokru 😃 😃 😃 😃
leninka75
7. sep 2012
@jacka ...veru tá matika, ja som ju nikdy nemala rada :-p :-p :-p
leninka75
7. sep 2012
@jacka ..čo ti kvitne v záhrade?..gladioly, astry???
leninka75
7. sep 2012
..ideme von a potom rovno pre Lilku, majú dnes 4 hodiny do 10:55...ak by som už nestihla, tak pekný víkend!! 🙂
jacka
7. sep 2012
@leninka75 zlatá je x-) x-) x-) x-) ...škoda že sme ju nevideli 🙂

tak tak......potešili aj man kvietky.... x-) x-)

aj tebe pekný víkendík.........ale mohla by si stihnúť 🙂 😉
denisenko
7. sep 2012
@utka stará???? to si kde zobrala?? 😃 😃 😃 😃 my sme večne mladé..... 😉
@leninka75 Simonko je síce od včera bez teploty ale je velmi mrzutý..... :-p :-p :-p :-p dávaš Lilku aj na nejaké krúžky??? =-)
utka
7. sep 2012
@leninka75 gitaru máme starú, ale určite mu budeme kupovať. Ešte máme čas, lebo pol roka bude mať len teóriu.
@jacka máme ju v Krupine. Veľmi sa neteším, lebo tie, na ktoré som sa tešila nedojdu, ale však trochu pokeciame...
@denisenko pekná kvetinka...nooo, veru večne mladé...hahaha. Však za chvíľu 40-tka na krku. A to sa už potom nemôžeme hrať na schovávačkyx, lebo by nás už nikto nehľadal 😃 😃 😃
denisenko
7. sep 2012
@utka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
7. sep 2012
@utka tak sa budeme hrať na piesočku.... 😃 😃 😃 😃
denisenko
7. sep 2012
@jacka ak som dobre pochopila...Peťko plačkal aj tatinkovi????
jacka
7. sep 2012
@utka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja umriem........ 😃 😃 😃 😃 😃 .....pri tej mojej depke mi toto dobre padlo 😃 😃 😃 😃 😃 😉
jacka
7. sep 2012
@denisenko krásny kvietok.................ako sa volá....nejaký mi je povedomý.... 🙂

veru plakal..........a nech ma učky v pondelok neželaju ak mu daju stoličku k oknu a on a bude kuk ako odchádzam.........uvidia ten prievan ]-( ]-( ]-( .........idem volať mužovi či ide pre nich.... x-)
jacka
7. sep 2012
@utka no ....s tou 4Otkou sa velmi neponáhlaj .....ešte je tu niekto pred tebou...... 😃 😃 😃 😃 :-x 😉
jacka
7. sep 2012
ha....už je s nimi.......o chvílu su tu....pánečku......ako rýchlo mi to ubehlo :-N
utka
7. sep 2012
@jacka kto je predo mnou? Nebodaj ty???
utka
7. sep 2012
@jacka to mu vážne dajú stoličku, aby videl ako odchádzaš? To nemyslíš vážne? Čo sú tie učiteľky???
denisenko
7. sep 2012
@jacka to mu dali stoličku k oknu???? =-) =-) =-) už načisto blbé??? =-) =-) =-) ..kvetinka je antúria...známa 🙂 🙂 🙂

no nič, bežím ja...ešte chcem zohnať iný kvetináč a potom do školy....majú vyučko do 11.25... 🙂 a Simčo aj tak nespí.... ]-( ]-( ]-(
jacka
7. sep 2012
@utka ja mám pocit že ja som tu druhá najstaršie....a ty tretia..... 🙂
utka
7. sep 2012
Všetky zdrháte???
Tak pekný víkendík. Ale ja tu ešte budem kuk...
jacka
7. sep 2012
@utka
@denisenko vážne má stoličku pri okne ......verte.....keby som mala odvahu tak ho odfotím .....nech to všetci vidia....ako velmi plačká
utka
7. sep 2012
@jacka no vidíš...sa ani nespamätáme a pôjdeme do dôchodku 😃
utka
7. sep 2012
@jacka tu sú ale kravy tie učky ]-(
jacka
7. sep 2012
@utka ja zachvílu padám.......idem si pomojkať plačka..... 🙂 ..................aj ty si uži stretávku a tešíme sa na fotos.... 🙂 ...aj tebe pekný víkendík.......tiež tu ešte prídem....pokial ma Maťko nevyhodí od pc
jacka
7. sep 2012
@utka ved im nelichoť by som ich inak nazvala........ ]-( ]-( ]-( ]-(
denisenko
7. sep 2012
@utka si to dobre napísala....ale @jacka má asi pravdu...lichotíš im.... :-p :-p :-p

tak....Denisko doma.....už sú presadený, som to chcela učke navrhnúť, ale jej to došlo...vlastne Denisko sedí sám....a je to super 🙂 🙂 🙂 tak dúfam, že už bude dobre, ked ho nebude mať kto rozptylovať..... :-N a majú sa naučiť naspamäť básničku.....
utka
7. sep 2012
@jacka len si ho pomojkaj 😉
@denisenko aj ja by som bola rada, keby Viki nesedel s Maťkom...Však učka na to dojde. Maťko je taký "pokušiteľ". Ale Viki mi hovoril, že Maťko plače v škole, lebo sa mu tam nechce sedieť a čo ja viem čo ešte...
Fotky zo stretávky snáď budú 😉...