• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
@jacka nooo...tak asi MTB preteky dnes nestíhame...moje dve šípkové ruženky spinkajú.... :dizzy_face: :dizzy_face: Denisko od 12-tej a Simonko asi 10 minút dlhšie..... :dizzy_face: ...kde na motokros???..neboj, len nech sú v bezpečnej vzdialenosti od trate, ved si isto videla, čo sa stáva.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved práve preto ...........poznám aj lepšiu zábavu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................nevymeníš ruženky a mojich nespavcov?.........
http://www.autokrosmolca.sk/.....................

takže nie motokros....ale jeden čert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no...idem...ruženky už sú hore.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a to sú aké 4-kolesové "útvary" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mna trafí šlak....ideme robiť s Deniskom domáce úlohy a prídeme na to, že prišiel zo školy bez peračníka....... :angry: :angry: :angry: raz si zabudne aj hlavu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrú nocku....
8. sep 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko hej si si istá :grinning: :grinning: :grinning: ..............som ich ukecala by šli zajtra..........ale nemuseli by ísť........čo už.....aspon sa pobavia.....

deťurence búvaju........Peťko je ......srašný...šije s ním-......"puberta"....začal odvrávať........jááj mám to dvojmo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrú nocku..... :slight_smile:
8. sep 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak som rada, že mne papuluje a odvráva zatial len jeden.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...teda ak nerátam to mrnčanie....tiež možno už odvráva...po svojom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ja sa už na pubertu teším....to budem už isto niekde v blázninci.....lásky moje.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pekné sny
8. sep 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....tak to budeme asi sedieť niekde spolu..... :grinning: :grinning:
8. sep 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....zlatinko.... :slight_smile: ....ale to sa neráta....lebo sa nemožete hádať :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. sep 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jááák nemožeme??? ja sa s ním vždy povadím....si už videla dvoch Baranov, žeby jeden z nich cúvol??...je to ťažké,lebo obaja musíme mať posledné slovo...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko bež spinkať......žehliť budeš zajtra :slight_smile: :wink:
8. sep 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....si neviem predstaviť ked bude kecať....... :grinning: :grinning: :grinning: ....a kto vás bude dávať od seba... :wink:
8. sep 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ha ha...pri Deniskovi? to si ani nepípneme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. sep 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no chudák váš tatinko.....si užije.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....sa mu niekedy aj čudujem.... :grinning: :grinning: :grinning: ale on nás ľúbi aj tak..... :wink: ..idem, už vážne...lebo zas nič nespravím.... :confounded: detičky v posteliach, konečne ticho.....

dobrúúúúúú
8. sep 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko idem aj ja....... :slight_smile: ......................jasné že vás lubi ved ste jeho poklady.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............ty nič nerob a pekne chod spinkať......

dobrúúúú
8. sep 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :sunglasses: :sunglasses:
9. sep 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 všetko najlepšie........aby ťa detičky posluchali....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....poriadne osláv :slight_smile:
9. sep 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 všetko najlepšie.....hlavne zdravíčko a spopkojnú rodinku..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aha nie som tu sama..... :dizzy_face:
čo si varila....?
9. sep 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka som tu...jedným okom...Denisko dorába U...a Simčo sa jeduje na deke... :grinning: mali sme kuraciu polievočku zo včera a dnes som robila len zemiakový prívarok a fašírky.... :slight_smile: a vy????
9. sep 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poobedná siesta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko krásne.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

že U......som rozmýšlala čo dorába :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..........prečo ešte nespinkaju.....?

u nás kuracia polievka.......vyprážaný rezen a zem. kaša.....strašne to lubia....... :slight_smile: apon sa riadne najedia....mäsa :grinning: :grinning:
9. sep 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ako si zvykol na dudku.... :slight_smile: ...........veru bratská láska..... :slight_smile: ....
9. sep 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mi tam ušlo písmenko...malo byť DU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....nespia...Deniskovi vraj netreba..a Simonko spal od 10-tej do pol 12-tej....sme sa boli kočíkovať a potom ešte dospával v kočíku vonku v altánku.... :slight_smile: ....chlapi šli pozrieť tie čudá??,
9. sep 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hurráááá......spinkajú...obidvaja..... :wink:
9. sep 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ked len písmeno ušlo...... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..........................no tebe je dobre ked obaja zaspinkaju....................mne len teraz večer...... :slight_smile: ale aspon je už klud.........aj ked sa bojím čo bude zajtra.......juj.... :frowning2:
9. sep 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrúúúúú :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ach jáááj..myslíš, že Peťko bude zas plačkať???? :confused: :confused: :pensive: ....už spíme.....konečne.....tie dni sú nekonečne dlhé..... :confounded: ..zajtra majú v škole 1.krát 5 hodín...som zvedavá, ako to vydrží...... :cry: :cry: :cry: ...idem aj ja off....

dobrú nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok