• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
Ahojte...na stretávke bolo super.
Aj Viki má zajtra už 5 hodín...
Dobrúúúúúúúú
9. sep 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte!
Prvá :wink:
10. sep 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......
druhá....

@denisenko plačkal už doma....... :frowning2: ....ako ste sa vyspinkali?...
10. sep 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!......tiež máme 5 hodín :wink: ,,Liluša včera frfotala lebo majú prvé náboženstvo, že sa bude nudiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .........inak naši majú aj taký predmet, že sociálna výchova :fearful: ....

@jacka..kto s nimi išiel muž?.....

@denisenko...na fotečkách sú zlatučkí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.. :slight_smile:
@jacka ...plačkal???,išiel s ním muž???? :confused: ...si pamätám, ako Denisko preplakal 3 týždne prvý krát v nemeckej školke...celé dni....a potom to prešlo....tak pevné nervy..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...vyspali????nooo....bolo aj horšie..... :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 sociálna výchova?? to čo je??? naši také nemajú.... :sunglasses:
10. sep 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Simonko robí diskotéku....do nemoty si púšťa ten hrací pultík na bežke...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...to som aj ja zvedavá čo to je ten predmet ...žeby premenovaná občianská náuka? :confused: ......ja neviem ale teraz tie školy chcú byť strašne trendy, tak dávajú také divoké názvy predmetom a potom to majú duplovane..tak napr. naši majú klasickú telesnú a ešte plus pohybovú prípravu, čo je vlastne tiež telesná, len sa tam vraj hrajú nejaké hry.........potom majú klasický slovenský jazyk a plus maľovanú abecedu čo je tiež slovenčina :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......aj si trošku skočíš pri muzičke?? :grinning: ....pultík na bežke? :fearful: ..to je čo tá bežka?...Nisko ako ráno chcelo sa mu?...chodíte ráno všetci traja?..
10. sep 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko..Lolka momentálne závisláči na spievankove :grinning: ......už by som ju rada aj von vyhnala :unamused:
10. sep 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..uf..tak to máte pestré...naši majú len klasiku..slovenčinu, matematiku, TV,VV,HV,náboženstvo, angličtinu a prírodovedu ...a ešte raz do týždna triednicku hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jasné, že si trsnem...pri hrncoch.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bežka=chodítko.... :slight_smile: ..ráno pekne všetci traja...ešteže Simčo vstáva o čosi skor, ako zvoní budík...a potom...ranná prechádzka mu prospeje :slight_smile: ....haha...závisláčka malá.....ved je vonku krásne.... :dizzy_face:
10. sep 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja vôbec ešte neviem, aký majú rozvrh...V stredu máme rodičko. Ešte neviem nič ani za 13. či budú štrajkovať, či nie.
@denisenko on je už v chodítku?
10. sep 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....však my tiež pekne všetky tri :wink:..to máš také rozkladacie chodítko-bežku, že? :wink:....juj moja ty si takto celé dni krepčíš, tak bodaj by si nezjedla 6 fašírok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka....to máte nejaké divné :unamused: :confused: ....my sme dnes dostali papierik na podpis, že 13-teho je celá škola zatvorená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 už máme od dnes aj rozvrh hodín...A 13-teho vraj na 90% nejdú do školy...
10. sep 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vraj Peťulo plakal LEN 5min....a aj ked bol s Maťkom na ihrisku a potom ho Maťko šiel vrátiť :sweat_smile:...tak podla Maťkových slov nevypustil ani kvapku slzy :dizzy_face: :dizzy_face:......len škoda že tie rána sú také.......smutné :frowning2:.............a ráno ho berie muž....ja na obed...

detičkám sa chce do školy?...... :slight_smile: :slight_smile:páči sa im? :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrú nocku.... :slight_smile: :slight_smile:
10. sep 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no vidíš, tak sa to už zlepšuje...
Viki je zatiaľ v pohode. Spokojný. A dnes dostal prvú jednotku.
@leninka tiež majú aj triednickú hodinu.
Dobrú noc.
10. sep 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Kde ste???
11. sep 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@utka vy už známkujete?..... :confused: ..... :dizzy_face: .......ako v robote?........čo si si dala na obed? :slight_smile:že som zvedavá :wink:
dúfam :frowning2: ....
11. sep 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!.......jaj tie naše deťúrence sa majú, aj ja chcem chodiť do školy :slight_smile: ..včera na náboženstve im farár rozdal obrázky a cukríky :dizzy_face: ..už vidím, že to bude ich najobľúbenejší predmet :grinning: :grinning: :grinning: ......

@utka..blahoželám k jednotke! :slight_smile: ....ako budeš riešiť ten štvrtok? :confused:

@jacka..inak včera som ti to zabudla napísať, ......som urazenááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...moc sa teším, že sa Peťko "zlepšuje" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....možno o chvíľku pôjde s úsmevom :slight_smile: .........ako soplíky?.....ešte má?...a čo ten futbal?....
11. sep 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: hlavne že sa so mnou rozprávaš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..................................soplíky má....ale už nie žlté.......také biele......zato Maťko behal že ho bolí hrdlo......musím do lekárni...len neviem čo kúpiť.....porad.... :slight_smile:
11. sep 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 futbal.....do stratena :frowning2: :frowning2:

čo varíš?......ja robím francuzke...som vykopávali tak mááááme :grinning: :grinning: :grinning: ......a polievku kyslu fazulovú z udeným rebrom....
11. sep 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....nooooo porozmýšľam, či sa budem rozprávať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............aj si mu niečo dávala do nosíka?......Maťkovi na hrdlo?.....buď tantum verde alebo na cumlanie preventan quatro..tuším je to ten preventan lebo ich je viac..........škoda, ale možno tomu príde na chuť neskôr :wink: ...čakaj ma balím seba a Lolku a prídeme na obed, si mi trafila do chute..aj keď by som teraz asi len ňuchala vône :frowning2: .......ja chcem robiť francuzáky zajtra a rajčinkovú :dizzy_face: .......sebe asi udusím cukinu s rajčinami a paprikou :slight_smile: ...........
11. sep 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ďakujem. Vo štvrtok budem s ním doma. Beriem si akože "P"-lekára.
@jacka veru, aj my sa už známkujeme...V robote celkom dobre. Dá sa. Dnes máme o 12:30 oslavu. Kolegyňa má 50-tku. A na obed budem mať: Šalát.tanier s kuracím mäsom "Gyros" dresing, pizza štangľa :wink:.
11. sep 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...pomóc Lolka by stále chodila holatá a nedá si povedať, že už je chladno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......

...u nás v škole je to trošken bieda s krúžkami :frowning2: ..včera nám dali papier a vzdelávací poukaz...máme: šikovné ruky (pre 1. stupeň), english club (pre 1. stupeň), mladý zdravotník (3-5 ročník) :sweat_smile:, literárno-dramatický, nemecký jazyk, športový (pre 1. stupeň), varím - variš - varíme - chutnáme, turistický (3-7 ročník)........
11. sep 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..tak si užijete domácu pohodu :dizzy_face: ........aké robievaš večere?...lebo predpokladám, že všetci máte teplý obed, tak teda či varíš teplé jedlo, či len niečo na studeno.....
11. sep 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ideme sa trošku pohrať :wink:
11. sep 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. sep 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru užijeme. Ešte len začala škola a už majú voľno :dizzy_face: . Večere nevarím, len keď občas robíme nejakú špecialitu-zapekané paradajky a tak. Ja jem väčšinou zeleninové šaláty a chlapi čo chladnička dá...
Ja som zvedavá na naše krúžky. Zajtra máme rodičko, tak nám to všetko predostrú...
11. sep 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dvere máš otvorené...čakám ťa..... :slight_smile: :slight_smile: ............si prehovorila Lolku aby sa poobliekala? :slight_smile:

@utka tak príjemnu oslavu..... :slight_smile: to budete oslavovať v robote?....či niekam idete?...
11. sep 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka díky. Budeme v robote, však to bude chvíľu a potom šup makať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som tu dnes sama, či čo???
11. sep 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok