• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
ahojte !!...prváááááááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...to čo má znamenať herečky?? :confused: ...jáááj vy ste mi chceli urobiť radosť a nechali ste ma byť prvú :grinning: :grinning: :grinning:..........a opovážte sa mi niektorá pokaziť radosť :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:....
12. sep 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka......ako robíte tie zapekané rajčiny???....aká bola oslava?.. :dizzy_face:
12. sep 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko..som sa chcela ešte včera opýtať na ten peračník, našli ste ho v škole?....
12. sep 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka..ako pokračujete so škôlkou?.....aj vy máte zajtra zatvorenú škôlku?
12. sep 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ráno som sa od inej maminy dozvedela vraj naše deti musia sedieť cez hodinu s rukami na kolenách :angry: :angry: ....musím sa na to opýtať Lilky a ak je to tak hodím reč s učkou :confounded:

....dnes majú z družiny super akcošku..idú opekať do prírody :dizzy_face: :dizzy_face: ...dúfam len, že im vydrží počasie....
12. sep 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..tak som si pokecala, môžem ísť.... :wink:
12. sep 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
A kde ste zase všetky???
12. sep 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. sep 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte........

ja som tu..... :dizzy_face: :dizzy_face:

@leninka75 s plačom...zajtra školka zavretá.......a v piatok ostanu doma....začal sopliť aj MAťko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka VITAJ...
Tak už aj Maťko??? Skoré uzdravenie. Aj učky v škôlke štrajkujú???
12. sep 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky...nešiel mi net ...3 dni.....to boli absťáky..... :grinning: :grinning: ale už to ide..za pomoci mojho nenahraditelného IT brata a malej pomoci T-comu....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 peračník....čakal v škole.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka...vidíííím ťa...aj v tejto búrke.... :slight_smile:
12. sep 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako chalani? soplíky? Peťko stále plačká????moje malé..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
12. sep 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka dakujem....milé ako si ma privítala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........jasné že štrajkujú....ved aj tie sú učky :wink:
už aj Maťko..........učky si nič nevšimli....zato Peťkovi diagnostikovali zelený soplík...... :angry: :angry: :angry: ....tie by som za dr. nechcela.... :angry: :angry: ..........ale bola som u dr. predpísať múky.....tak mi dala hned pamycon....aj dva...vraj si mám druhý rozriediť na bud. týžden.....no zlatá je :slight_smile:

@denisenko si nám tu chýbala..........tak hovor ako sa máte..... :slight_smile:

detičky búvaju........idem si to s nimi užiť.........ak bude hnus von tak sa ani nepohneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko stále.....hroza ...moja psychika :frowning2: :frowning2: ....a drobec ked počuje slovo škollka tak hned reve....tak to ani nepoužívame.........a ma nahneval...tak som mu povedla že idem preč..........a to som netušila čo to s ním urobí..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......

ved dáávno sme neboli chorí :angry: :angry: ...asi tak pred dvoma týždnami :frowning2:
12. sep 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vy máte búúúrku......pošli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. sep 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....tak si to viem predstaviť....no, ak ostanú doma so soplíkmi takl ho zas do školky nedostaneš.....jedno kolo.... :confounded: :confounded: :confounded: ...my....sa ani nepýtaj...Simonko je ....radšej ani nenapíšem...jediné, kde ako tam dokáže byť ticho, je u mamy na rukách....le to nesmiem anis edieť, len chodiť a kolísať ho....a ešte cicík... :confounded: :confounded: tak si vieš predstaviť, ako celý den plače...lebo ja musím aj variť, sem tam upratať, aby som sa mohla dostať z izby do izby a to nehovorím o tom, že WC, kúpanie a podobne...katastrofa...neviem, či pojdu zuby, zmena počasia, prechod z IT na Sk, alebo odchod tatinka....asi všetko dokopy...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
12. sep 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka máme...hrmí už asi hodinu...ale ....veľa toho nenapršalo.lepšie trochu ako nič.... :sweat_smile: sme boli u svokry ...je Mária....Denisko sa zas nemohol vpratať do kože.....svokra mi zobrala na chvílku malého, že nech si aspon vodu vypijem...tak sa hned vtrepal na kolená, aby som hojdala jeho..... :angry: :angry: :angry: ...škola ho nebaví, ale celkom to ide....
12. sep 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko mne múdre učky povedali vraj to nebude také zle....že to už má v hlave že čo by som robila keby mal teplotu.......začínaju mi liezť pekne na nervy........ :angry: :angry: :angry: :angry: .....

viem o čom hovoríš........a neskúšala si ho odstaviť?.....ked takto závisláči?.....ved to nemožeš fungovať....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....ja by som už bola na práškoch......................Denisko ako v škole?....chodí do družiny?..
12. sep 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no pekne ty si riadne užiješ :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......a pokial ja niečo napíšem tak ty ma predbehneš :frowning2: :unamused: .....nebaví ho?....nechce sa mu písať dú?....
12. sep 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....a to sú fakt nejaké múúúdre..... :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....sa minuli povolaniu.... :grinning: :grinning: :grinning: Denisko ešte do družiny nechodí...uvidím...možno o pár mesiacov, kým si zvykne....a hlavne pochopí, že škola a školka je rozdiel....tam neplatí "ja nemusím, lebo sa mi nechce""" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vieš, že aj mna napadlo že asi najlepšie bude Simonka predsa len dať na UM?...potom bude musieť mať aspon aký taký režim......
12. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako...ulohy si urobí.,...ale čo sa ja na neho nakričím...stále si chce tvrdohlavo po svojom.... :grinning: :grinning: :grinning: ...ešte je to skoro, aspon si myslím, že to preto..... :confused: ..ops, ako krásne nás fotia..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak nech aj nás pridú pofotiť :slight_smile: :grinning: :grinning: ..tu zatial len fúka hádam aj poprší ma bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veru minuli sa.....ale kto by ku nim chodil :grinning: :grinning: :grinning: ............ved zas zo zelenými by som ho určite nadala nikam....kozy.... :angry: :angry: ......................len to odstavenie bude asi dosť ťažké :frowning2: :frowning2: .....ja som si svoje užila pri Maťkovi......to bola nočná mora.....
12. sep 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko určite si Denisko zvykne na školu..........len potrebue čas.......aj sa mu vyhrážaš.....lebo u nás toto funguje......tedy myslím že mu niečo zakážeš alebo čosi podobné
12. sep 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
juj vraj Brzobohatý zomrel..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. sep 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....noo....pošlem ho do postele....alebo mu zakážem net..... :grinning: ....a teplotu nemajú, že? len soplíky? to môže byť aj zmena, nie? :confused: ....ťažké..verím tomu, že to bude ťažké, ale takto to dlho nepojde.....nervy, stresy, nevyspatosť....hazardujem so zdravím....už som sa dostala na 49kg...a ide to stále dolu... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
12. sep 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj ja som to videla v telke...škoda ho.....mala som ho rada..... :frowning2: :frowning2:
12. sep 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...ešte chvílku popočúvam Enriqa a idem do hajan......pekné sny a dobrú nocku :dizzy_face:
12. sep 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru.....nestojí to za to......a Simonko potrebuje šťastnu a veselu mamičku......a hlavne kludnu bez stresov.......ved uvidíš ako ti to pojde :slight_smile: vždy ho kožeš priložiť.....ja som ešte rok mala mlieko ako sa Peťko odstavil :wink:

aj ja som ho mala rada.....to bol šok ked som to zistila :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: .....len tak z ničoho nič......juj

len popočúvaj a šup do hajan aby si sa riadne vyspinkala...dobrú nocku....... :slight_smile: :slight_smile:
dobrú nocku :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok