Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
14. sep 2012

@denisenko ... 🙂 🙂 🙂 😉 😉 ....to koho si tak dobre postáčala, fusak či simka?? 😀

denisenko
14. sep 2012

@leninka75 naši majú len zrkadielka...na oznamy...a ešte robia len čiary....tak neviem, aké písmenká budú... 😕

denisenko
14. sep 2012

@leninka75 oboch.... 😒 😀 😀 😀

jacka
14. sep 2012

@denisenko .....učka mi zakázal ho dať do školky...kedže má zelené soplíky................tak sú doma obaja 😉 ,...................aspon si niečo pospala?.....................jéééj zrkadielka to sme aj my mali....sa mi to páči 😵

jacka
14. sep 2012

@leninka75 tak to boli dva rachoty.......... 😀 😀 😀 ...ale dnes ...zatial sa apson pekne hraju.....aj ked krtka už hodili rybám....... 😠 😠 a že prečo plávaju hore bruškom 😉

denisenko
14. sep 2012

@jacka ..rybky plávajú hore bruškom???....akého krtka???...nechce sa mi takto zrána myslieť...hlavne ked mi tu niekto piští za ušami.....a komár to nie je.... 😝 😝 😝 😠

jacka
14. sep 2012

@denisenko ..včera pláva.....a ke pláva hore bruškom je mrtva.......a krtko...ten s rozprávky čo vydáva zvuky...................a už sa Simonko vyspinkal:......či sa chystá

denisenko
14. sep 2012

@jacka ...jááj, tak ju možno chceli len prebrať elektrickým šokom.... 😀 😀 😀 Simonko je už vyspatý....o nervy....práve mi predvádzal, ako by sa dalo zdrhnúť aj z kresielka...kuk na FB.... 😢 😢 😢 ...človek si už nemože byť istý nikde....

leninka75
14. sep 2012

@jacka..tie moje dve opice, boli včera na seba občas ako besné psi a teraz už Lolka Lilku 2x hľadala 🙂............a rybka bude ešte dlho plávať hore bruškom? 😉......

@denisenko ..v šalbikári ešte nepíšu?.......ten nápad dať simka do bazénika je super!!! 😉 .....u vás sa dá hocikedy zapísať do družiny?,...

jacka
14. sep 2012

@denisenko dal tomu spánku zas.....idem kuk.... 🙂

@leninka75 už nepláva....včera ju muž hodil do záchodu........ ☹ ............kedy príde Lilka zo školy......chodíte všetky tri ráno?....

jacka
14. sep 2012

@denisenko nevídím na fb ☹ ☹

leninka75
14. sep 2012

@jacka ..aj ste všetci postáli okolo wecka? 😀 😀 😀 ......dnes ráno sa Lolka rozhodla, že nejde s nami ale, že ide k babke kŕmiť ryby 😕 ......čo som bola v šoku, lebo ona bezo mňa ani krok 😉 ......práve kukám, že o hodinu Lilka končí, majú 4 hodiny do 10:55.....potom ešte družina.....máš navarené či varíš?..

leninka75
14. sep 2012

@denisenko ..ja by som to rada kukla, len máme v poslednej dobe nejaký spomalený PC, takže by mi to otvorilo možno tak večer 😝 ...škoda.... ☹

leninka75
14. sep 2012

..dievčence robím premiérovo parené buchty a celkom sa podarili 🙂 .....som zistila, že deťom málo varím múkové jedlá, taks aidem polepšiť.....😔.....

denisenko
14. sep 2012

@leninka75 ...nie..v šlabikári skladajú vety.....do družiny aj v priebehu roka....som sa pýtala.... 🙂 ...

denisenko
14. sep 2012

@jacka skús pohladať teraz.... 😉

leninka75
14. sep 2012

@denisenko ..to čo bolo s tou autoškolou?..ideš si robiť vodičák? 🙂

denisenko
14. sep 2012

@leninka75 ..nooo.....možno....len neviem, či mi ho aj dajú......... 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. sep 2012

@denisenko ....tak budeš večný študent 😀 😀 .....ale ja viem, že nebudeš lebo ty si šikovnica a určite to spravíš na prvý šup 🙂 🙂 .........pijem becherku 😀 😀 😀

jacka
14. sep 2012

@denisenko a to stále nevidím ☹ ☹

jacka
14. sep 2012

@leninka75 ja som tiež nerobievala.......ale teraz som priam donutená......a že niekdy budem piecť kroasanty......a vianočky....atd......by som si nikdy nemyslela............................určite budu aj chutiť................cesto si dala do pekárničky či ručne?...

leninka75
14. sep 2012

@jacka ..ručne 😝 ..a potom som si spomenula, že mám techniku 😀 a nadávala som si, že prečo som to nedala miesiť tam 😝 ...tie kroasanty by som aj ja chcela skúsiť...baby to majú moc rady..veru idem aj hneď pohľadať recept 😉

leninka75
14. sep 2012

@jacka .našla som na vareche..ale kukám, že to zaberie dosť času 😕 ..to prekladanie a odpočívanie cesta..a ty máš taký recept?

jacka
14. sep 2012

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19827

ja robím takýto...vyskušaj ......sú výborné 🙂

leninka75
14. sep 2012

@jacka ....jej tie sú jednoduchšie 😵 ...dík!! 🙂 ..už ste napapkaní?....čo ste mali dobré?

jacka
14. sep 2012

@leninka75 a fajné.......akurát dojedli...robila som zemiaky na cibulke...a dala som tam salámu....tá zmizla ako prvá 😀 😀 😠 .............vy ste čo mali?...

tu sú......akurát som ich šla dať do mrazničky.....

denisenko
14. sep 2012

@leninka75 no bodaj by si mala pravdu.... 😀 😀 😀 .

denisenko
14. sep 2012

@jacka mnááám....

leninka75
14. sep 2012

@jacka ....jasné chlapi mäsožravci 😀 ..moje by salámu vyhrnuli a zjedlilen zemiaky 😀 ......my sme mali ešte zvyšok rajčinovej a tie parené buchty 😉 ......

@jacka kroasanty vyzerajú fajne 😵 ..rozmýšľam, že v nedeľu skúsim..bude mať aj muž na raňajky aj Lilka do školy.....robíš ich len na sladko či aj na slano?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre