• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@jacka..tie vycapia v októbri :angry: :grinning: ........hej v škôlke chodila, musela :grinning: ...ale posledný rok tam už nejedla dobre, predtým áno, taká som bola pyšná, že neprple :dizzy_face: ..a potom sa to zmenilo......budúci rok asi tiež bude musieť chodiť na obedy, keď už pôjdem do práce :frowning2:
18. sep 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka..no hvedavka :grinning: ...ale poznáš to kto sa nepýta nič nevie :slight_smile: :wink: :wink: .......jasné teší sa do družiny :slight_smile: ...ja som jak taká cigánska mater :grinning: ...furt behám s deťmi hore dolu :grinning: :grinning: ......ešte že to máme blízko :slight_smile:.....cez obed Lolka spí to ju nechám samú..jadna noha tam druhá späť...... a poobede jeuž zvyčajne hore, tak ideme pre Lilku spolu :slight_smile: ....

...no ale ja už padám........ :slight_smile:
18. sep 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale ešte dobehni... :slight_smile:
18. sep 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to vieš že som zvedavá.....ale ked musím tak musím :grinning: :grinning:

idem sa aj ja pochystať...... :slight_smile: .....
18. sep 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@leninka75 sestričku áno. No však uvidíme čo bude, či bude...
18. sep 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka na krv nám kázala prísť Imunoalergologička. Ešte v júni to naplánovala na začiatok šk. roka...
18. sep 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to len z krvi zistili alebo robili aj nejaké testy?
18. sep 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pýtam sa učky na Peťka že aký bol....odpoved.....dnes sa nebil :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................no aj horšie veci sa stávaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka Ahooooooooooooooojky,no dobreeeeeeeeeeeee :slight_smile: aspon neni z neno trutko :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. sep 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................ešteže jeho nebijú.....či ako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 ty sa ako máš?
18. sep 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj moj sa vždy bil :slight_smile: .Jaaaa sa mam docela dobre stale my je zle,kyselina a stale niečo.........
18. sep 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mucinkaa29 počuj a to meno čo si dala....to ho ako budete volať?.............................no už aby si porodila,že?.... :wink:
18. sep 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak ako čita tak sa to vyslovuje Naaemko :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Fuuuuuha januar je daleko a asi to vychadza na silvester :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka z krvi...brali mu za 3 skúmavky, ale zvládol to statočne.
@mucinkaa29 vitaj...
18. sep 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ved nepiste tolko,na malom displei sa to zle cita :confounded:
18. sep 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko tak si to zväčši :wink:...ale posnažíme sa...
18. sep 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj tak sa to zle...ale lepsie ako nič:frowning2:
18. sep 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a peťko ako?
18. sep 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....ani sa nepýtaj.....lebo začal byť solidárny aj Maťko :frowning2: :frowning2: .....ja ráno prežívam krásne ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka len nech sa nedajú :wink:
18. sep 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka čože?plaču obaja?
Idem nieco aj pospratovať...zajtra musim rano dňo školy,potom k mudrej pre potvrdenie do autoškoly,upiecť tatinkovi kolač,mäsko na obed,rezne pre tatinka a pobalit mu nejake veci,jeho brat tam ide,tak mu to zoberie....pre deniska do školy a popisat ulohy lebo 16-tej mam prvu hodinu.,tak tu asi nepridem..,zrejme nestihnem.

Dobru nôcku:wink:
18. sep 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :frowning2: veru obaja...... :frowning2: ......
no vieš čo...klobúk dole......ty si riadna super mama.... :wink: :wink: .......aspon večer príd urobiť kuk....ako bolo v autoškole :wink:

@utka ved sa im vyhrážam....že tam ostanú na noc ak neprestanu....... :angry:

dobru nocku ...pekné sníčky :slight_smile:
18. sep 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja som to zle pochopila...myslela som, že akože podľa učiek obaja neposlúchajú...nevedela som, že plačkajú...tak sa im nevyhrážaj, lebo to bude ešte horšie...či nie?
@denisenko ty si ozaj na baterky :grinning: . Tak držím päste.
Dobrúúúúú
18. sep 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee...
Prvá :wink: .
Dnes je vonku príjemne, ale po obede má byť nejaký fičák...brrrr...
19. sep 2012 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........

@utka no neviem.....tu u nás nie...je dobrá hmla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......detom som aj šušťáčkové bundičky nabalila....keby niečo...............................myslíš že nerobím dobre ked sa im vyhrážam? :sweat_smile: :frowning2: .......ale na Maťka to zabralo..... :sweat_smile:
19. sep 2012 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to počasie je nevyspitateľné...Neviem, či je dobre vyhrážať sa...na niekoho zaberá, niekomu to spôsobí traumu. Ja sa tiež niekedy Vikimu vyhrážam, však to sa ináč nedá... :wink:
19. sep 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Oprava...nevyspytateľné...
19. sep 2012 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!............

@jacka ..inak to akože super informácia od učky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........to bolo všetko čo ti povedala? :angry: ..ozaj a ešte stále dávajú Peťka na stoličku keď ráno plače?........

@denisenko ..ty si živá žena či nejaký robotko :grinning: :grinning: :grinning: ..........no ako autoškola?....kde si mala detičky??
19. sep 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok