• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
@leninka75 zas ťa vidím :dizzy_face: :dizzy_face:
19. sep 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka veru už vykuka slnko........ :angry: :grinning: :sunglasses:

@leninka75 si ma predbehla...................... :slight_smile: ..............Peťko.....chudatko moj....dá pusu ....otcovi.....a berie stoličku zo sebou a ide k oknu :zipper_mouth:
19. sep 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to bolo všetko.....Peťko zatial zobral zo skrinky topánky prezul sa ......a podme už
vy ako?....
19. sep 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......ja som ťa predbehla :sweat_smile: ..neverím, to sa mi málo kedy podarí :wink:
......chúďatko Peťko, ho tam už riadne vyškolili :frowning2: ...až mi srdce stislo keď som si to prečítala, to musí byť smutný pohľad :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........my celkom OK...Lilka večer pred spaním vracala, ale asi len skombinovala blbo jedlo..dnes bola OK...alebo nervičky z toho dnešného očkovania :frowning2:
19. sep 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dúfam že naposledy :grinning: :grinning: :wink:
veru ako cvičená opica :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lilku idu pichať?....prečo?kedy idete poobede?.....
19. sep 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robím palacinky...kto chce?:...

slniečko už dokukalo....asi ostane hnusne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale..som kuk počaie na 14 dni ......tak koncom septembra má byť 28st..... :sunglasses: :sunglasses: Leni :slight_smile:
19. sep 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kde som bola že som nevidela fotky...zo školy? :frowning2: :frowning2:
19. sep 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Pošlem ti? :sunglasses:
@leninka75 ja som tiež chcela dať Vikiho zaočkovať...ale neviem. Aj v sobotu mal chúďa v pupku kliešťa :frowning2:
19. sep 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....neteš sa, že naposledy :grinning: :grinning:.... ...preočkovanie proti kliešťovke....máme ich tu moc a infikované..... potvory hnusné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......beriem Lilku z poslednej hodiny, však je to triednická a ideme busom o pol dvanástej a späť uvidíme ...zistila som, že Lilka nemá zimné botky, tak hádam pokukáme, ale veľkú šancu tomu nedávam :stuck_out_tongue_closed_eyes:......asi bude treba ísť do ZA
19. sep 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..palacinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......rozdelíme sa?...ja mám granadír :wink: ......dúfam, že máš pravdu s tým teplom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...aj keď to určite zasa vychytajú "dolnáci" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......tie fotky si si nevšimla lebo akurát vtedy Peťko začal chodiť do škôlky :frowning2:........
19. sep 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..prečo nevieš?......ak na neho idú kliešte, tak nemáš o čom rozmýšľať.......radšej vydržať pich ako encefalitídu :frowning2:.....ty si mu ho vyberala?
19. sep 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 rozdelíme.....ale granadír musí byť bezl..... :wink: ...alebo len zemiačiky na cibulke.....a dnes sa mi nedaria... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................fajne si ma ospravedlnila....... :frowning2: ale aj tak ma to mrzí :pensive:
tu na stredno Sk má byť 28......
http://pocasie.sme.sk/krajina/slovensko/zvolen/15-dni

som nevedal že máte tolko kliešťov :frowning2:
19. sep 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka pošli....... :sunglasses: :sunglasses: .............vy ste mu ho vyberali?
19. sep 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..trhajú sa? :frowning2: ......mám aj bezlepkáčske kolienka :wink: .....nemusí ťa mrzieť :wink: ....ako tak rozmýšľam, veru taký jesenný gulášik v kotli by sme ešte mohli uvariť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........no máme, aj na dvore v tráve :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
19. sep 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..som sa zabavila na tom článku o gwineth :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......však úplne normálna vec a oni tomu dajú bombastický nadpis a teraz to vyzerá tak, že tie jej deti žijú asi na hromade odpadkov a v blate až po krk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......tiež som minule našla článok, že európu čaká krutá zima..a nakoniec tam písali, nie o krutej zime, ale, že budú výkyvy v počasí.......
19. sep 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ani nie....ale dve mi zhoreli......jedna ako som točila tak sa ohla ....tak je preložená....acelkove...nejaké sú nie okruhle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
si ma potešila s kolienkami :slight_smile: :slight_smile:

u vás je aké počasie...............veru taký gulášik by som si dala :dizzy_face: :dizzy_face:
19. sep 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 obe si dala zaočkovať?
19. sep 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .. a nerobíš ich na štvorcovej panvici a teraz sa čuduješ, že prečo nie sú okrúhle :grinning: :grinning: :grinning: .....
19. sep 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to aby sme si ho všimli........inak si neviem predstaviť žeby prišli deti dnu z von a neumyli si ruky....ha ha :angry:
19. sep 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tuším sa to môže až od dvoch rokov...takže Lolku dám koncom zimy
19. sep 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vidíš nebyť treba tak si to ani nevšimnem :grinning: :grinning:
@jacka ..u vás nie je toľko kliešťov?...
@leninka75 vy ste zaočkovaný?..aj su nejaké vedlajšie učinky?
19. sep 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie.....kde nič tu nič......našťastie........... :wink: ešte sme nikto nemali....klop klop
19. sep 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 u nás sú iné zvieratká...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda boli......aby sa už nikdy nevrátili tak každú nedelu kuk vlásky....

deni nás zabije..... :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....my s mužom nie sme zaočkovaní..len Lilka..lebo na ňu idú ako na med...či kliešte, komáre, všetka háveď :frowning2: ....ja ju teraz pred spaním musím postriekať repelentom, aby na ňu nešli komáre......strašnú reakciu má na poštip :frowning2: ...celé to má opuchnuté, svrbí ju to aj týždeň, potom sa jej urobia pľuzgiere, chrasty a nakoniec zostane modrina......nikdy nemala na to očkovanie reakciu....
19. sep 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a teraz je ten správny čas? Lebo ja som ho už chcela dať a vždy už bolo neskoro. A hlavne keď čítam tie všelijaké reakcie na rôzne očkovania...A býva z toho aj nejaká reakcia?

@leninka75
@jacka hej, ja som mu ho vybrala...
19. sep 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja som si všimla, že teraz po prázdinách má veľa dievčat zafarbený prameň vlasov...žeby ochrana pred zvieratkami?? :confused:.....vraj na farbené vlasy nejdú.......
19. sep 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...aspoň potrénuje čítanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......na malom monitore :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..najlepšie to máš teraz,lebo na 1x sú tam tri vakcíny v nejakých časových odstupoch ..už presne neviem v akých...a treba to stihnúť do kliešťovej sezóny, tuším do apríla, asi... :fearful: .......a preočkovanie je len jedna...nemali sme reakciu na očkovanie
19. sep 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok