Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. sep 2012

@leninka75 zas ťa vidím 😵 😵

jacka
19. sep 2012

@utka veru už vykuka slnko........ 😠 😀 😎

@leninka75 si ma predbehla...................... 🙂 ..............Peťko.....chudatko moj....dá pusu ....otcovi.....a berie stoličku zo sebou a ide k oknu 🤐

jacka
19. sep 2012

@leninka75 to bolo všetko.....Peťko zatial zobral zo skrinky topánky prezul sa ......a podme už
vy ako?....

leninka75
19. sep 2012

@jacka .... 😵 😵 😵 😵 .......ja som ťa predbehla 😅 ..neverím, to sa mi málo kedy podarí 😉
......chúďatko Peťko, ho tam už riadne vyškolili ☹ ...až mi srdce stislo keď som si to prečítala, to musí byť smutný pohľad ☹ ☹ ☹ ..........my celkom OK...Lilka večer pred spaním vracala, ale asi len skombinovala blbo jedlo..dnes bola OK...alebo nervičky z toho dnešného očkovania ☹

jacka
19. sep 2012

@leninka75 dúfam že naposledy 😀 😀 😉
veru ako cvičená opica 😝

Lilku idu pichať?....prečo?kedy idete poobede?.....

jacka
19. sep 2012

robím palacinky...kto chce?:...

slniečko už dokukalo....asi ostane hnusne.... 😝 ale..som kuk počaie na 14 dni ......tak koncom septembra má byť 28st..... 😎 😎 Leni 🙂

jacka
19. sep 2012

@leninka75 kde som bola že som nevidela fotky...zo školy? ☹ ☹

utka
19. sep 2012

@jacka Pošlem ti? 😎
@leninka75 ja som tiež chcela dať Vikiho zaočkovať...ale neviem. Aj v sobotu mal chúďa v pupku kliešťa ☹

leninka75
19. sep 2012

@jacka .....neteš sa, že naposledy 😀 😀.... ...preočkovanie proti kliešťovke....máme ich tu moc a infikované..... potvory hnusné 😝 😝 😝 .......beriem Lilku z poslednej hodiny, však je to triednická a ideme busom o pol dvanástej a späť uvidíme ...zistila som, že Lilka nemá zimné botky, tak hádam pokukáme, ale veľkú šancu tomu nedávam 😝......asi bude treba ísť do ZA

leninka75
19. sep 2012

@jacka ..palacinky 😵 😵 😵 ......rozdelíme sa?...ja mám granadír 😉 ......dúfam, že máš pravdu s tým teplom 😵 😵 😵 ...aj keď to určite zasa vychytajú "dolnáci" 😝 ......tie fotky si si nevšimla lebo akurát vtedy Peťko začal chodiť do škôlky ☹........

leninka75
19. sep 2012

@utka ..prečo nevieš?......ak na neho idú kliešte, tak nemáš o čom rozmýšľať.......radšej vydržať pich ako encefalitídu ☹.....ty si mu ho vyberala?

jacka
19. sep 2012

@leninka75 rozdelíme.....ale granadír musí byť bezl..... 😉 ...alebo len zemiačiky na cibulke.....a dnes sa mi nedaria... 😝 ..................fajne si ma ospravedlnila....... ☹ ale aj tak ma to mrzí 😔
tu na stredno Sk má byť 28......
http://pocasie.sme.sk/krajina/slovensko/zvolen/...

som nevedal že máte tolko kliešťov ☹

jacka
19. sep 2012

@utka pošli....... 😎 😎 .............vy ste mu ho vyberali?

leninka75
19. sep 2012

@jacka ..trhajú sa? ☹ ......mám aj bezlepkáčske kolienka 😉 .....nemusí ťa mrzieť 😉 ....ako tak rozmýšľam, veru taký jesenný gulášik v kotli by sme ešte mohli uvariť 😵 😵 😵 ........no máme, aj na dvore v tráve 😠 😠 😝 😝 ......

leninka75
19. sep 2012

@jacka ..som sa zabavila na tom článku o gwineth 😅 😅 😅 .......však úplne normálna vec a oni tomu dajú bombastický nadpis a teraz to vyzerá tak, že tie jej deti žijú asi na hromade odpadkov a v blate až po krk 😅 😅 😅 😅 ......tiež som minule našla článok, že európu čaká krutá zima..a nakoniec tam písali, nie o krutej zime, ale, že budú výkyvy v počasí.......

jacka
19. sep 2012

@leninka75 ani nie....ale dve mi zhoreli......jedna ako som točila tak sa ohla ....tak je preložená....acelkove...nejaké sú nie okruhle 😝
si ma potešila s kolienkami 🙂 🙂

u vás je aké počasie...............veru taký gulášik by som si dala 😵 😵

jacka
19. sep 2012

@leninka75 obe si dala zaočkovať?

leninka75
19. sep 2012

@jacka .. a nerobíš ich na štvorcovej panvici a teraz sa čuduješ, že prečo nie sú okrúhle 😀 😀 😀 .....

jacka
19. sep 2012

@leninka75 to aby sme si ho všimli........inak si neviem predstaviť žeby prišli deti dnu z von a neumyli si ruky....ha ha 😠

leninka75
19. sep 2012

@jacka ..tuším sa to môže až od dvoch rokov...takže Lolku dám koncom zimy

jacka
19. sep 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vidíš nebyť treba tak si to ani nevšimnem 😀 😀

leninka75
19. sep 2012

@jacka ..u vás nie je toľko kliešťov?...

jacka
19. sep 2012

@leninka75 vy ste zaočkovaný?..aj su nejaké vedlajšie učinky?

jacka
19. sep 2012

@leninka75 nie.....kde nič tu nič......našťastie........... 😉 ešte sme nikto nemali....klop klop

jacka
19. sep 2012

@leninka75 u nás sú iné zvieratká...... 😝 😝 teda boli......aby sa už nikdy nevrátili tak každú nedelu kuk vlásky....

deni nás zabije..... 😀 😀

leninka75
19. sep 2012

@jacka ....my s mužom nie sme zaočkovaní..len Lilka..lebo na ňu idú ako na med...či kliešte, komáre, všetka háveď ☹ ....ja ju teraz pred spaním musím postriekať repelentom, aby na ňu nešli komáre......strašnú reakciu má na poštip ☹ ...celé to má opuchnuté, svrbí ju to aj týždeň, potom sa jej urobia pľuzgiere, chrasty a nakoniec zostane modrina......nikdy nemala na to očkovanie reakciu....

utka
19. sep 2012

@leninka75 a teraz je ten správny čas? Lebo ja som ho už chcela dať a vždy už bolo neskoro. A hlavne keď čítam tie všelijaké reakcie na rôzne očkovania...A býva z toho aj nejaká reakcia?

@leninka75
@jacka hej, ja som mu ho vybrala...

leninka75
19. sep 2012

@jacka ..ja som si všimla, že teraz po prázdinách má veľa dievčat zafarbený prameň vlasov...žeby ochrana pred zvieratkami?? 😕.....vraj na farbené vlasy nejdú.......

leninka75
19. sep 2012

@jacka ...aspoň potrénuje čítanie 😀 😀 😀 😀 .......na malom monitore 😀 😀 😀

leninka75
19. sep 2012

@utka ..najlepšie to máš teraz,lebo na 1x sú tam tri vakcíny v nejakých časových odstupoch ..už presne neviem v akých...a treba to stihnúť do kliešťovej sezóny, tuším do apríla, asi... 😨 .......a preočkovanie je len jedna...nemali sme reakciu na očkovanie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre