Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. sep 2012

@jacka ..s tou mojou triednou je to tak, že si potykala s celou triedou na stretávke, ale ja som nebola, tak sme si dodatočne 😉

leninka75
20. sep 2012

.....dievčatá neviem či z tej mojej Liluše nebude malý Hujer 😀 😀 😀 ...učka im spomenula, že ak má niekto kvietky na záhrade môže priniesť a to moje dietko včera vyhnalo babku do dažďa na kytičku do školy na stôl 😀 😀 😀

utka
20. sep 2012

@leninka75 Nie, neučia sa. Dala som mu tielko a podkolienky. A má také trošku teplejšie gate...
Hahaha, že Hujer... 😀

leninka75
20. sep 2012

....Lolka si tu hundre, že "ploblémy"...sa pýtam , že aké má problémy...a vraj "doblé" 😀 😀 😀 .........

leninka75
20. sep 2012

@utka .....koľko budú v ZOO?........už si si vybrala dnešný obed?.....tuším si včera písala o troch jedlách, či ako to bolo ......

utka
20. sep 2012

@leninka75 ploblémy má? Zlatá....
V ZOO budú do obeda asi.
Dnes máme:
-Šalat.tanier s kur.mäsom "Gyros" dresing, pizza stangla
-Tofu "Kung pao",ryža
-Zapekaná brokolica so smotanou a oštiepkom, zemiaky
Tak neviem, ale asi to Kung pao...

leninka75
20. sep 2012

@utka ..jaj veru mať tak jej problémy, ach jo 😉 .........tiež mi padlo do oka to kung- pao 😉 .......a máte tam v ponuke aj taký riadny "chlapský" obed? 😀 ........

leninka75
20. sep 2012

@utka ..a čo ten encián!??? 😵 😵 😵 ..ja by som si dala ten 😵 😵 😵 😵 ........a len so šalátom 😵 😵 ....len tak ma napadlo ako dlho ty už žiješ v BA?....

utka
20. sep 2012

@leninka75 encián som mala nedávno...Ja som v BA už presne 10 rokov. Prečo?

denisenko
20. sep 2012

Ahojte 🙂
@leninka75 tak to vies pani doktorka ma tak 150 kg 😀 v autoskole bolo dobre,inštruktor srandista tak som si na 2 hodiny oddychla 🙂 deti boli u svokry,ešteže ju mam 🙂
@utka tak to im nevyšlo počasíe na zoo ☹

utka
20. sep 2012

@denisenko tak sa ti páči v autoškole, čo?
Ale vyšlo im práveže počasie. Svieti slniečo, tošku fúka, ale tipujem tak okolo 18 stupňov.

@leninka75 zvýťazilo Kung pao. Bolo mňaaam...

denisenko
20. sep 2012

@utka @leninka75 aj u vas to vyzera takto desne? To je naj na čo sa zmohol

denisenko
20. sep 2012

.

utka
20. sep 2012

@denisenko však to je dobre...veď je chalan...

leninka75
20. sep 2012

@utka ....len tak ma napadlo, že sa opýtam ako dlho si tam 😉 ......to je dosť 10 rokov......chutil obedík?? 🙂

@denisenko..to verím, že tie 2 hodinky ti dobre padli 😵 😵 😵......ako svokra zvládla obe deti? 😀......no náhodou to písanie je celkom OK 🙂.........ako často budeš mať autoškolu?

leninka75
20. sep 2012

.....dobrú noc!! 😔

denisenko
20. sep 2012

@utka no prave....že chalan....😖
@leninka75 veru dobre padlo...svokra to zvlada celkom dobre,denisko pozeral dvd a simonko sa chvilku hral a potom spinkal v kočiku😉

Nie som v obraze,kde mame @jacka???

Dobru nocku

utka
20. sep 2012

@leninka75 obedík bol fajný...
Dobrúúúúúú

utka
21. sep 2012

Ahojte...
HURAAAAAAAA PIATOOOOOOOK!!!
Baby, som na nervy. Vychovávateľka ma včera odchytila, keď som šla po Vikiho a žalovala mi, že aký je zlý ešte s jedným kamošom Martinom a vraj je drzý. Včera v ZOO to vraj bolo s nimi na nevydržanie ☹. Čo mám robiť? Ako mu to vysvetliť? A hlavne neviem, ako to myslela, že je drzý? Čo je pre učiteľku drzé správanie? A ani neviem, či to on myslí tak, že chce byť drzý? On je taký "premúdrelý" a možno jeho reči vyznejú ako drzé. Fakt neviem...nechcem ho biť, nejako sa mu vyhrážať, ale ako mu to najepšie vysvetliť??? Však ja som mu to už sto krát hovorila... 😢 😢 😢 .
Dnes som mu nakázala, nech sa ospravedlní. Aj my sľúbil, že sa zmení...Hmmmm ☹ ☹ ☹

leninka75
21. sep 2012

ahojte!!! 🙂 ..brr aká kosa, že 3 st 😝 😝 😝 😝 .......a moje dieťa si vytiahlo letné nohavice 😅 😅 😅

@denisenko..jacka mala ísť s deťmi na gastro....myslela som, že ešte kukne a ništ, neviem čo bolo včera s ňou 😕 ........a neboli tvoji chlapci pri svokre lepší ako pri tebe? 😉 ...mne to tak moje potvory zvyčajne robia 😀 😀 😀 ......

@utka...hádam by si Vikinka nebila???!!!! 😠 😠 😠........ber to tak, že aj učky sú len ľudia, možno mala horší deň a nezvládla Vikiho mudrovanie a určite bola z tej ZOO v strese, však ustrážiť také malé živé deti to dá robotu a hlavne nervičky 😝 😝 😝 😝........uvidíš či sa to bude opakovať, prípadne sa s ňou ešte porozprávaj, že či jej Viki nejako odvrával alebo ako bol teda podľa nej drzý...a s Vikim sa stále o tom rozprávaj aj keď je to niekedy ako do suda, že sa to len odráža 😀 .......a máš pocit, že hovoríš hluchému...ale však čosi si isto zapamätá.....ide víkend, budete viac spolu, môžete sa o tom rozprávať.......

leninka75
21. sep 2012

...dievčatá, tak jacke nejde net ☹ ....ani netuší kedy pôjde...detičky včera na gastre plačkali ☹ a dnes do škôlky Peťko len mrnkal 😉

utka
21. sep 2012

@leninka75 bila-nebila...práveže ho nechcem byť, ale keď ako hovoríš je to ako do suda, tak neviem...Možno je to aj v učiteľke, ale nemyslím si, že Viki je svätý. Je to prešibanec!
@jacka myslíme na teba, nech ti rýchlo opravia net...

leninka75
21. sep 2012

@utka ...a ktoré decko je??? 😀 😀 😀 😀 ........vieš aké som ja nosila poznámky z prvej a druhej triedy?? 😀 😀 😀 ...dve si pamätám doteraz: 1. náhaňala a bila spolužiakov 😀..... a 2. nafúkala a praskla vrecúško cez hodinu 😀 😀 😀 😀 ..........a pri tom som bola kľudné dieťa 😀 😀 😀 .........a tebe sa niekedy nezdá, že hučíš do malého a on ťa akoby nepočúva??? 😀 ..to u nás je bežné a ešte Lilka aj okamžite začne zahovárať 😀 😀 😀 .........v keď sú v triede počas vyučka tak sa na neho ešte nesťažovala???

utka
21. sep 2012

@leninka75 však ja som to myslela tak, že máš pravdu, že ako do suda...Toto sa mi sťažovala vychovávateľka. Tak neviem, čo na hodinách. Asi zavolám učiteľke. Ale to skôr bolo včera v tej ZOO. Viki mi povedal, že mu učka povedala, že nech nekričí. A on sa jej spýtal, že ak zníži hlas, či sa môže s Maťom rozprávať. Tak to sa jej zdalo drzé. Ale to mi povedal on, tak neviem, čo je na tom pravdy.

leninka75
21. sep 2012

@utka .... 😀 😀 😀 😀 ...jaaaaj som sa zabavila 😀 😀 😀 ....len škoda, že to aj tej vychovávateľke neprišlo smiešne ☹ ........ja byť ňou, tak poviem Vikimu nech mi teda ukáže ako dokáže znížiť hlas 😀 😀 😀 ........netráp sa, to bude dobré 😉 😉 😉 😉 😉 .........čo idete robkať cez víkend???? 🙂 ...má byť celkom slušné počasie 😎

utka
21. sep 2012

@leninka75 aj mne je veľa vecí smiešne, aj sa zasmejeme, ale zdá sa, že to nemôžem robiť pred ním...
Aj keď dostal tú poznámku, že sa bil so spolužiakom...všetci mu hovorili /môj brat, naši, svokrovci/, že dobre má, že nech sa nedá biť. A svokor mu ešte povedal, že ho naučí boxovať. No a potom vychovávaj ho 😝

leninka75
21. sep 2012

@utka ..veru už treba opatrne pred krpcami 😝 ..........my ideme s mužom na istotu, počkám kým deti zaspia a potom "ohovárame" 😀 😀 😀 😀.............tie rozumy od okolia pre Vikinka, no neviem či je to až také správne 😒 ..to musíš ty posúdiť a porozprávať sa s rodinou........

...ideme hádam von....a ak už nestihnem tak pekný víkend 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
21. sep 2012

@leninka75 ja viem, že opatrne. Však sa aj snažíme...
A s rodinou som o tom hovorila. Naši sú v pohode, ale svokrovcov neprevychovám 😒 😠 😖

denisenko
21. sep 2012

@leninka75 ešteže ťa mame.tak ani im nejde net...no parada☹ my budeme bez pc tiež riadne dlho,brat to poslal ako reklamaciu,kedže je ešte v zaruke.aj my sme mali rano kosu,už aj kocura som stiahla do bytu.a nad ranom mrzlo ☹

@utka no možno mala len pani učijtelka zly den,tak skoro po prazdninach a vonku s detmi,alebo si nenašiel dobreho kamarata 😖

No a ja mam vysledky z krvi a zrejme je jasne prečo som za posledne 2 mesiace schudla 3 kila- hyperfunkčna štitna žľaza ☹mam sa hlasit na endokrinologii

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre