• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@utka .......uvidíme či príde.... :slight_smile:

ráno celkom fajn.....lebo muž šiel skoro pre ten lístok na krčné.......a deti celé happpy :grinning: ....potom to nejak samo prišlo...som ho obliekla......a ked prišel a strčila som ho do auta tak kričal ešte postískať....ale slzička žiadna :dizzy_face: :dizzy_face: ..........len asi bude sám v triede....z 13 detí..... :frowning2:
25. sep 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som kuk počasie...to fakt hlásia zimu na víkend.... :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:........................aj teraz ráno je hnusná jesen...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka prečo bude v triede sám? Zima má byť cez víkend? Nieee, ja nechcéééém :frowning2:
U nás je príjemne. Ráno bolo 16 stupňov.
25. sep 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka poodhlasovali ich..........tu bolo tiež 15st...ale pršalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a teraz fúúúka

okolo 20 st na juhu......dúfam že to ešte zmenia :wink:
25. sep 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka poodhlasovali? Nechápem? Čo sú choré? Tu tiež v noci lialo...ešteže som si v nedeľu poumývala okná :angry:
25. sep 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka včera boli 4 deti-......neviem prečo poodhlasovali.....uvidím ked pre neho prídem sa popýtam :wink:

ako v práci?
25. sep 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahaaa...no super. V práci celkom fajn. Dá sa. Len je to také nerovnomerne rozdelené. Ráno je toho tak akurát, potom nič a okolo druhej sa to začne tak sypať, že koniec...
25. sep 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to stihneš pokial pojdeš domov?...či ťa to počká ráno?....,., a všetky kolegyne sú?....
25. sep 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdeže máme leninku?...... :confused: :wink:
25. sep 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka niečo sa stíha, niečo počká na ráno. Ja chodím ráno skoro, lebo potom aj poobede skôr odchádzam. Dnes som tu bola už o 6:04.
Nooo, @leninka75 má asi nejakú prácičku...
25. sep 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste???
25. sep 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka takto skoro byť v práci....... :wink: sa nezdáš....to o kolkej vstávaš?

idem ich okúpať..,....... :slight_smile: ....prečítať rozprávku a spať :slight_smile:
25. sep 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru skoro...ale o 15-tej pomaly zdrhám... Vstávam o 5:20 alebo 5:30.
Dobrú noc.
25. sep 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: a dobrú noc :dizzy_face:
25. sep 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka to máš nejak blízko robotu?........ :slight_smile: ...to je super :slight_smile:

@letty86 ...aj tebe......pekne že si sa stavila... :slight_smile:

dobrú noc.....
25. sep 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aj tebe...
@jacka okolo 13km. Autom som tam za 7-10 minút, ale busom to trvá 40minút. A poobede skoro hodinu.
25. sep 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee...
Prvá :wink:
26. sep 2012 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

žeby zas druhá?.... :confused: :wink:
26. sep 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojteeeeeeee!!! :slight_smile: :slight_smile: ..........

..tretia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
26. sep 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@leninka75 ako sa žienky máte? Čo detičky?
26. sep 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..veru som na teba myslela, že cez víkend bude zlé počasie a ty si sa teškala na dobré a máte aj oslavu....ale možno možno sa to ešte zvrte na lepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......urobila si včera ten lekvár??..ako kvapky zaberajú?......zistila si prečo sú detičky odhlásené???.....ako ráno???....som dobrá!!! :grinning: :grinning: :grinning:

@utka..jeeej aj my sme už na lastovičkách!! :slight_smile:..ale tak hnusne ich píše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...bleee.......počuj to akože ktorá aninka by nezapadla do diskusie? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...........

@letty86...som zvedavá ako vyzeráš, skús sa posnažiť s foto :wink: ...........vieš čo ja som sa chcela minule nanominovať do družiny :grinning: :grinning: ..taký parádny bunker mali chalni postavený :grinning: :grinning: :grinning: ...skoro ma aj vzali :wink: ..takže kľudne si zahopsaj s detičkami :slight_smile: ....Lolka sa mi začala vyzliekať z pyžama :grinning: ....vždy po každom spinkaní je ticho ako myška, povyzlieka sa a potom už na mňa kričí, že "olá (holá)" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......
26. sep 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..ozaj včera bola celá škola na divadielku červená čiapočka v angličtine :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......starší žiaci z toho možno niečo mali,ale nechápem načo tam brali malých :confused: :confused: :confused: :confused: ............a ešte nám dali do žiackej oznam, že zubná prehliadka :grinning: :grinning: ...toto som tiež nepochopila, však teraz má každý inde zubára a nefungujú už obvody....tak načo???

@utka..Lilka si rozkázala na dnes do družiny väčšiu desiatu :grinning: :grinning:..majú dnes športový deň, tak aby chúďatko nehladovala :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jemne na mna....hned z rána :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak ...počasie som si objednala pekné... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: hádam ma nik nesklame :slight_smile: .......................nie nerobila som lekvár....chceli sa ísť bicyklovať.......a sme prišli o štvrtej.....a to sa mi už nechcelo.........ale dakedy ho urobím.... :wink: ......kvapky....musia...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....len neviem ked som teraz zmiešala nasivin s tým unifloxom či mu ešte treba nasivin....asi nie že?......a pošlem aj kvapky do školky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ............hádam ma nezabiju :sweat_smile: :sweat_smile: .............a čo si to ešte chcela?.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka u nás fajn........chcem robiť ešte lekvár.......ale dakedy urobím :wink: ........detičky.......sú zlaté ked pre nich prídem do školky.....a tým skončili :angry: :angry: :angry: .............................Peťkovi chcú vybrať mandle......vraj ich má velké........ :angry: :angry: najlepšie riešnei zbaviť sa ich :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................a vy sa ako máte.....ako ide učenie?....
26. sep 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...noooooo ešte som sa pýtala či vieš prečo bolo toľko detí odhlásených :slight_smile: :slight_smile: ..ale inak si dobrá takto z rána :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. sep 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..jasné už naviac nasivin nedávaj :wink: ..akurát sme s Lolkou dorobili tvarohový koláčik :dizzy_face: .......svokra mala narodky, tak aby sme mali večer u nej do čoho zahryznúť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
26. sep 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a ešte vám porozprávam ako som bola včera na cvičáku so psom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......myslela som, že sa budeme učiť nejaký povel ako ľahni, sadni a podobne a ujo nás vyhnal na kladinu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:...zážitok za 100 bodov!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..pes sa asi tak 45 minút bál, takže som ho musela skoro nosiť, si predstavte ako vláčim 30 kg psa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:..potoms om mu prekladala labky :sweat_smile: :sweat_smile: a potom sa konečne odvážil a behal sám ...ale bola to drina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...po hodien sme boli unavení obaja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..len nechápem načo to bude nášmu psovi také behanie pokladine :fearful: ....
26. sep 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale ja som tam toho nasivinu nedala vela........hádam ešte dolejem :wink: .......................a k tým detičkám......vraj niektoré boli choré....a o niektorých nevedia prečo.......že nemusia do troch dní udávať dôvod.....................

ja by som chcela toto urobiť....len neviem či sa dokopem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://varecha.pravda.sk/recepty/obliz-prst-celiaticky-fotorecept/9297-recept.html
26. sep 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak všetko naj....svokre-........to má nejak chytro za tebou :angry: :wink: :grinning: :grinning:
26. sep 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok