• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
fuj vonku je dusno...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem tam aj slnko zasvieti...no nechápem počasie... :sweat_smile:

dám si aj černičky aj za vás...ale také jahodky by neboli od veci..mnami
22. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo už som tu zostala sama???? :confused:
22. jún 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieee, ja som tuuuuu
22. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super utka!!......čo robkáš???.......máš kľud??
22. jún 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, len tak lozím po nete...Viki spí :wink:
22. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebudeš ho už aj budť pomaly??........ozaj som sa chcela už dávno opýtať, prečo ste sa usadili v BA???.......koľko tam už žijete???
22. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké peniažky,čo za peniažky? :wink: :wink: .ja som tu niekde čítala, že rodičovský príspevok sa v roku 2010 zvýši na nejakých 8900korún. :slight_smile:...... .tak to som veeeeeeeeeeľmi zvedavá :wink:
22. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som niečo zožerkala :slight_smile: ale neviem čo :slight_smile: .............aj pizza by bodla :wink:
22. jún 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha aninka je späť!!!...to si toho veľa nestihla, chýbali sme ti??? :sunglasses: .........no hej baby písali, že od júla ide materská o 168 Sk,- hore..........strašné prachy, že?? :angry:.........tá tvoja infoška je zaujímavejšia, to už by človek aj trošku pocítil........
22. jún 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, no za chvíľu ho zobudiť.
Môj manžel tu študovala a našiel si tu prácu, tak som pricupitala za ním. Ja som tu od roku 2002. Medzitým sme bývali asi 10 mesiacov v BB.
22. jún 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, nedráždi s jedlom........ja tu chrúmem tyčinky a tvárim sa, že je to langoš, taký fajný cesnakový, mňam, ten by som si teraz dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nerobte mi chute...Ja som už druhý týždeň na delenej strave...Dúfam, že vydržím čím najdlhšie a schudnem :wink:....
22. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha utka, tak je to s vami........a zvykla si si???........držím ti palce, aby si schudla........delená je dobrá, ja som tak jedla rok, začiatok bol zlý, ale keď som si zvykla bolo to v pohode, ...........teraz tiež nad ňou rozmýšľam, len sa k tomu dokopať....
22. jún 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
langoš mňamky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
leni ani som nič nerobila :grinning: som sa trošku venovala Simonke :dizzy_face: ..som jej nachystala veci na žehlenie,tak teraz doležito žehlí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

utka delená strava je blbosť :unamused: teda nie je to blbosť,ale keď už s ňou raz začneš,tak to musíš dodržiavať vždy,lebo potom z toho bude jojo efekt :unamused: .....ale držím pršteky,aby si mala pevnú voľu :slight_smile: a aby si dlho dlho vydržala :slight_smile:
22. jún 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, pri všetkých dietach je jojo efekt..........ja som minulý rok v auguste mala dietu na úpravu metabolizmu, našťastie trvala len 13 dní lebo bola dosť tvrdá a bolo pri nej písané, že efekt trvá 2 roky........figu borovú!!!.....po pol roku začala ísť váha hore........mne by stačilo prestať jesť sladkosti, ale keď ja ich tak ľúbim!!! :frowning2:
22. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu aninka, že princípy delenej stravy by sa už potom mali stále dodržiavať.........keď sa už človek vytrápi nech to stojí za to!!!!!..........tebe je dobre, porodíš a zasa budeš štíhlučká......ale ja priberiem aj z čistej vody :frowning2:
22. jún 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, zvykla som si...v pohode...
Ja som ju už raz držala a tiež som sa nevedela k tomu zase dokopať...
Vtedy som schudla za 5 mesiacov 16kg.
ani, ja viem, že to musím dodržiavať už stále...ako pri každej diete :wink:.
Ale dík za podporu :slight_smile:.
22. jún 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si pekne schudla utka!!!! ...........ja by som potrebovala tak 10 kg.........
22. jún 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule zasa som špiónila a našla som bubbu, siwi, mirrinku a levu v téme deti 2006.........to sú potvory, potvorské.........nestíhajú, keď musia prispievať na všetky strany :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič zlatíčka, pekný pracovný deň za mnou :grinning: :grinning: :grinning: .........lúčim sa s vami.......pa, pa a pekný zvyšok dníčku!!! :slight_smile:
22. jún 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ja 30 :frowning2:!!!
22. jún 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,no tak jednoducho to nepojde ani u mňa :wink:

moja sesterka bola vždy taká macatá,začala s tou 90dňovou dietou......holky ona neskutočne schudla do dvoch mesiacoch,normálne na nespoznanie :slight_smile: ale po ďalších dvoch mesiacov pribrala dvakrát tolko :unamused:
Ahojky leni a dobre nakúp :wink:...Ty špiónka :grinning:
leni,však oni prídu :slight_smile: .........pa pa :wink:
22. jún 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš,to čo som napísala :angry: do dvoch mesiacov :slight_smile: tam malo byť :wink:
22. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....som späť :angry:
22. jún 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku zase prší..to je na šlak.....

leninka...pa pa...ty nás špion...ale sa tu neukázala ani jedna :angry:
22. jún 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,na mna najlepsie zaposobila 90-dnova dieta,to som dala dole 14kil ani neviem ako,viac som nestihla...bola svadba(tam som sa nazrala)a hned po nej som otehotnela :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás dnes nepršalo vobec :slight_smile: ale vonku sme neboli,lebo ten potentovaný vetrisko fučí ako blázon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda leni fakt neviem kedy si ma našla v téme deti 2006,ked tam som fakt už pár pekných mesiacov nebola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nepomýlila si si ma s niekym? :sweat_smile: niekedy som tam prispievala,ale naozaj už veľmi dávno,vlastne všetky sme tam prispeivali,neviem či tam teraz ešte baby chodia....
22. jún 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok