• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. mája 2017 
@denisenko tu bola zato riadna kosa. No pekné písmo :wink:, šikulák je to.
27. sep 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka kosa? U nas bolo rano 20 stupňov :wink: a poobede 15 :grinning: prší...
Veru,takto sa trapime s ceruzkou..a vraj od zajtra s perom :confounded: ešte len to bude tragédia
27. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ráno bolo aj tu 20 a poobede 15. Už s perom? Dobreeee...
27. sep 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

konečne prvá :slight_smile: :grinning: ...........a
@utka hurá piatok.... :slight_smile:
28. sep 2012 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ty jedna... :grinning:
Druhááááá...
Hurááááááá piatooooook!!!
28. sep 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!....tretia, hurráááá piatok!!.......dobre som to?? :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka...už sa pripravuješ na oslavu?? :slight_smile:..ako soplíky,pomáhajú tie kvapky??

@utka..Viki je šikulko!! :dizzy_face: :dizzy_face:..naši už tiež vedia A, M, O, S, E a dnes majú I...a Lilka listovala šlabikár a, že prečo sú tam ďalej zasa tie isté písmená čo majú teraz....tak som jej ukázala, že teraz sa učia veľké tlačené a potom im pribudnú k nim aj písané :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......

@denisenko ..vraj im chýbam, ha-ha-ha :grinning: :grinning: :grinning: ....veru PB by som mala bližšie, len nemám pedagogické minimum a na gympli by to bol stereotyp, tak neviem :confused: ........Nisko pekne píše!!! :slight_smile: ..ten plač stojí za to :wink: .......sranda je, že večer žhavíme linky a kontroluje domáce úlohy, každé deco si zapamätá niečo a potom z toho cez telefóny skladáme úlohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dobre si to :grinning: ...
Nechápem, že každá škola je iná...všade im to ide ináč, ale však učitelia vedia, čo majú robiť :wink:.
Sranda je, že tie úlohy v šlabikári sú také, akoby mali už poznať všetky písmenká. Myslím, že všetky deti aj poznajú :wink:.
Včera prišiel Viki z hudobnej, že sa musia naučiť písať malé c, d, e, f- lebo píšu noty...Ale našťastie to vie.
Naši majú úloh síce veľmi málo, ale ak nestihnú dopísať, tak si ich značia červenou hviezdičkou.
28. sep 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved to má pekne napísané...ktovie čo mna čaká na rok.....brr..tiež kazajka.......a som rada že nešiel do školy......a ako sa má Simonko?...................... :slight_smile: :sunglasses: .........Maťko má teraz naj..kamoša Šimonka.....včera vyhral na pretekoch na kolobežke horalku...a kedže ju nemože....tak ju daroval jemu... :dizzy_face: :dizzy_face: .........................a dens to vyzerá tiež celkom fajn.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....................to vážne kvoli štíznej je ti tak teplo.......?..... :confused: .........kašli na druhých.....nie sú dôležitý :slight_smile:
28. sep 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 jasné že sa pripravujem....už to chladí.........a potom to dorobím........ :slight_smile: :slight_smile: ...................soplíky ...no tie má stále...len sú vodové....ale poctivo kvapkáme.... :frowning2: :cry: .........
28. sep 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dobre si to.......ešte pár piatkov a si naša :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka vy kedy idete..dnes či v sobotu?
@utka .to všetko je tým, že školy majú voľnosť v zostavovaní si učebných osnov :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......prváci sa musia všetci naučiť rovnaké veci, ale v akom poradí to už je vec školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:....nepáči sa mi tento systém v školstve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:......vy kedy odchádzate z BA, Viki ide aj do družiny?.....
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: .......zlatý Maťko!!! :dizzy_face: ..takže už je naškolený a vie, čo môže a čo nie, zlatko.....to mali v škôlke preteky?? :slight_smile: .........robíš ten koláčik čo si ukazovala?......si ma predbehla s utkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:..nev aspoň to má dupľovane a povie nám :wink:
28. sep 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 uvidíme komu skor odpoviem............. :grinning: :grinning: :wink:
28. sep 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ten koláčik robím......... :wink: .......ale na moj vkus....tam ide veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela cukru ..........tak som ubrala z toho.........uvidím či ma pochvália :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka ideme dnes poobede. Viki ide do družiny, jasné, však my sme v práci. Neviem, či pôjdem pre neho ja, či stihne muž. Nebaví ma tá každopiatková zápcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V stredu mal ísť pre neho muž,ale nestíhal, tak som šla ja a bol nahnevaný, lebo už všetkým povedal, že príde po neho tatino :unamused: ...Tak snáď dnes...
28. sep 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jasné, že ťa pochvália!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......ako často pečieš chlieb alebo rožky??
28. sep 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to dúfam...lebo inak :angry: :angry: bitka :grinning: :grinning: ...............aj tá plnka je strašne sladká.......asi si dám ocot do pusy.....brrr

pečiem ako kedy za 7 až 10 dní.......a dávam do mrazáku.......nevydrží dlho..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka akoby na to záležalo kto príde pre neho.......ale inak to poznám.......ani domov nechcel ísť ked mal prísť muž a prišla som ja.......opice :wink:
28. sep 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka asi tak...ale oni to berú inak. Keď ma zbadal, tak sa zatváril, že sa hnevá a privítal ma so slovami: "ty čo tu chceš?"
28. sep 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ved to že to inakšie berú........ :frowning2: ..................no to ti "pekne" povedal :frowning2:
tešíš na oslavu?.... :wink:
28. sep 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vieš čo? ANi sa veľmi neteším, lebo každá oslava u svokrovcov začína alebo končí hádkou. Je to u nich také divné. Niektorí členovia rodiny sú zvláštni :zipper_mouth:
28. sep 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to poznám takéto oslavy u strigy.....fuj....... :frowning2: .........škoda toho.... :unamused:
28. sep 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....fuuj, že ocot do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .......že bitka :grinning: :grinning: ......nejaké násilnícke skolony sa u teba začínajú prejavovať :grinning: :grinning: :grinning: ........vieš čo som si predstavila ako hádžeš ten koláč niekomu do ksichtu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..fúha, takže ideš so zlým pocitom čo sa stane :frowning2: :frowning2: ....celý víkend budete u svokrovcov?...
28. sep 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 bacha na mna..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vy idete tiež oslavovať?......

veru nezávidím to utke......mna to čaká o týžden...ale nie s tolkými ludmi... ale zlo dokáže urobiť aj jedne človek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 koho si si predstavovala ? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi ani káva nechutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... :grinning: :grinning: ...čo je to za den.... :sweat_smile:
28. sep 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka poznám pár báb, čo im prestala chutiť káva...a boli tehotné :grinning:
@leninka75 vieš, čo? Už som si na to zvykla, že u nich je to stále tak...takže už ani nemám z toho zlý pocit. Som rada, že môj manžel je úplne iný...neviem, kde sa tam vzal :confused:
Hej, budeme tam celý víkend.
28. sep 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka...my sme už dooslavovali, išlo to nejako priebežne aj v týždni :wink: ......voľný víkend pred nami :dizzy_face: .......neviem čo budeme :confused:..muž spomínal koníky, tak uvidíme či nám počasie neskríži plány....ideš o týždeň, jupii :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:......stres už teraz čo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......som zvedavá aký skvelý darček zasa dostane Peťko, či už dostal? :confused:.......akú kávu piješ nescu či turka??......
..no predstavovala :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .....asi ho tam omylom bocian stratil :wink: ..buď rada, že máš doma poklad :slight_smile: ..ja tiež hovorím o mojom mužovi, že ho museli v pôrodnici vymeniť :grinning: :grinning: :grinning: ......striedate to jeden víkend u svokrovcov jeden u vašich?.....ozaj a svokrovcom tykáš či vykáš?
28. sep 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok