• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
Ahojte...oslava dopadla dobre...trochu sme popili,pojedli...
@denisenko držím paste,nech sú chlapci rýchlo fit.
@leninka75 a ty ako vikendujes?
@jacka ty ani nenakuknes?
30. sep 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.........
@utka kuk.......... :sunglasses: :sunglasses:
30. sep 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobrú nocku..... :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka si to zobrala doslova :grinning:
@utka dakujeme... :wink:

My sme mali pernu nedelu., simonkovi sa trošku polepšilo,ale teraz k večeru zas horšie.podľa toho ako sa na všetko vrha pusou,tak by som povedala že ho trapia zubky,ale zatiaľ nič nevidno,,tak nevím... :confounded: a mali sme tu na navšteve tehotnu švagrinku s mužom,tak bolo o čom kecať.a potom prišla druha švagrina s dcerou a kokršpanielkou,tak si prišiel na svoje aj denisko.a pekny den za nami :slight_smile:
30. sep 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak dúfajme, že to budú len zúbky...a Nisko ako?
Dobrú noc.
30. sep 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...
Mala som divnú noc :frowning2:. Mám pocit, že Viki začína sopliť :frowning2:. Takže som poriadne nespala, tak som už skoro od šiestej v robote...
1. okt 2012 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sama??? :confused:
1. okt 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! :slight_smile: ...u nás prší, sme to ráno stíhali len tak tak, aby sme dobehli domov suché :wink: ........svoktovci mi ráno odišli na týždeň do Tatranských Zrubov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...sa vytešujem ako malé decko :grinning: .........

@utka..super takže oslava dopadla dobre :slight_smile:..a čo tá švagriná prišla nakoniec?.......zle si spala kôli Vikimu?..či si mala aj nejaké zlé sny?.......budeš mať dnes nadrobené :wink:........

@denisenko ..ja som si aj mylsela, či to nebudú zúbky, len som ti to včera zabudla napísať :pensive: ...aké má soplíky, len také vodové?...a koľko má teplotu?.......ste mali včera návštevný deň :slight_smile: ..aspoň si mala inú spoločnosť, nie len deti :wink: :wink: :wink: ..........
1. okt 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..čoby!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a dnes nám nezakukáš???? :wink: :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

@leninka75 kuk...... :sunglasses:
1. okt 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 u nás neprší.....u nás :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...chcééééš :sunglasses: :sunglasses:
1. okt 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....prosím ťa kedy som ja nechcela :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...jasan posielaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..chytám všetkými desiatimi :grinning: :grinning: :grinning: ..ako sa máš??....ako ste oslávili? :slight_smile:
1. okt 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak chytáááááááj :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .........................to vieš že dobre........aj ked bolo dosť chladno..nevadí....kde je dobrá spoločnosť.....tam mi nevadí ako je...............horšie to bude teraz cez víkend... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........
vy ste čo robili ?
1. okt 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....dúfam, že si nehádzala tým koláčom ako sme sa navili :grinning: :grinning: ...chutil???..dostala si pochvalu?? :wink: ..my sme v sobotu boli u mamy, trošku sem poopekali a včera sme boli v Papradne na koníky a cestou späť na pizzu :slight_smile: :slight_smile: ....chceli sme ísť do ZA pochodiť po obchodoch, ale bolo pekne, tak škoda nevyužiť počasie :sunglasses: ...
1. okt 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie nie....nehádzala.....to ma čaká o týždne :grinning: :grinning: koláčik chutil......všetkým ....len mne nie........strááááááášne sladký.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....som nemohla vidieť ani čoko.... :grinning: :grinning:
pekný víkendík...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...detičky natešené ked opekali,že?.. :slight_smile:
1. okt 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....nabudúce budeš vedieť, že menej cukru :wink: ......vieš ako u mamy jedli???? :confused: :grinning: ....to vyzeralo, že som im celý týždeň nič nedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........ako ráno chlapci??
1. okt 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .........si viem predstaviť......aj moji tak vyzerajú............................Maťkova hláška.....už zas začínaš Peťko....... :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....a Peťkova odpoved....bud ticho......a pokračoval....nejdem do školky........ale aspon neboli slzičky :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..čo si??.hádam sa nebudú doma vyjedať, na to sú návštevy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........ale fešáci malí, takto si odvrávajú :grinning: :grinning: :grinning: ........to poteší keď už neplače :slight_smile: .....to potvrdenie máš??? :wink:
1. okt 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hned som si to myslela...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................veru ........u mna bez slzičiek ....neviem ako v školke..uvidíme.. :slight_smile: .........idem viať k dr......ale nech si ma neželaju ked tam uvidím soplavé alebo kašlajúce dieťa....... :angry:
1. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ste si všimli že je už oktober?......hrúúúza :zipper_mouth: :zipper_mouth:
1. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru všimli... :frowning2:
@leninka75 kvôli Vikimu. Ale volala som ráno, tak že nemá sople...tak neviem čo to bolo. Hej, bola aj švagrinka...
1. okt 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka super že nemá soplíky.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......čo máš dnes na obed?.... :slight_smile:
1. okt 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem....prídem :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......veru letí ten čas :frowning2: ..mám pocit, že Lilka chodí do školy už stráášne dlho :slight_smile: ........o mesiac majú prvé prázdniny :wink: ......však som už začala rozmýšľať čo na vianoce a ešte aj mama, aby som kúpila aj pre ňu a to isté mám so svokrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......neznášam to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka..veríš na sny?...možno to bolo nejaké upozornenie na blížiacu sa chorobu..nechcem maľovať čerta na stenu :pensive:..ale občas to funguje......
1. okt 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dnes som mala špagety Carbonara...no neviem, či má, či nemá soplíky...to uvidím, keď ho uvidím...
@leninka75 ale ja som nemala sny...ja som ho počula zachrapnúť, tak som šla nakuknúť a zdalo sa mi, že má upchatý noštek. Tak som nemohla poriadne spať a chodila som ho kontrolovať...
1. okt 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja som mala strašný sen.....oboch mojich zabilo auto...a. ešte som aj videla ako Peťko letí :pensive: .......som sa zobudila a slzy v očiach :frowning2: ............................................aj my už pomaličky riešime vianoce........... :wink: ...a detto s darčekmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka juuuuj, taký hrozný sen...ja sa pri takýchto snoch budím na plač...
1. okt 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj ja :frowning2:

zakukala kukulienka...... :wink:
1. okt 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok