• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
Kde ste žienky?
1. okt 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to by aj mna zaujmalo..... :confused: :confused: :confused:

detičky krásne spinkaju......muž krásne maká......zas tu je ticho....... :sweat_smile: :wink: .......
1. okt 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka No ty sa máš...
1. okt 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka že..... :slight_smile:
1. okt 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc.... :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dobrúúúúú...
1. okt 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...
A zase v práci... :unamused:
2. okt 2012 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

@utka zas sama....

u nás hrmí...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...a leje
2. okt 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ani ty to nemáš bohvie čo...
Tu je tak divne, dažďu visia nohy a mne ide hlavu roztrhnúť.
Viki spal dobre, ale ráno keď som volala s mužom, tak vravel, že má trochu sople :frowning2:...
2. okt 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka veru nič moc.......teším sa na tie moje opice.... :slight_smile: .............aspon že tu prší...........ale nech treba.....len nech potom prestane pokial pojdem pre nich......inak budú celý mokrý.-....a to ideme ešte na krčné.......tak nech neprší :slight_smile:

no hádam len nebude chorý :frowning2: ...a len sople?..
2. okt 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka zatiaľ len sople.,..ale včera cez deň nemal...len on sa hneď spotí, mokrá hlava, tak sa nečudujem...
My ideme dnes na logo...
2. okt 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka dúfam že to nebude nič vážnejšie-------....... :frowning2: ..........čo robíte na logo?,........................
2. okt 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dúfam aj ja... Na logo stále "R". Už ho povie krásne, len keby ho používal...ale aj to bude. Ona mu dá vytiahnuť pár takých kartičiek, kde sú obrázky s R-kom, on musí povedať, zapamätať si ich. Potom mu ch vezme a pýta sa ho, čo tam bolo...a také somarinky.
2. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ty si tam s ním....?....a stále platíte na vyšetrenie?........neboj nič....určite bude.....a verím tomu že sa to zlepšilo.. :dizzy_face:
čo máš dnes na obed?...
2. okt 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dnes mu zase navarím zázvorový čaj a pridám aj rakytník...
Hej, ja som tam s ním. Už som povedala, že budem čakať na chodbe, ale on chce, aby som šla s ním.
Dnes sme si objednali pizzu. Som dávno nejedla...ale dáme si vegetariánsku. Dobrú ju robia.
2. okt 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nech vás choroba obíde.... :slight_smile: ..........................vy si objednávate pizzu?....nič dobré vám nenavarili?....

kde je ostatok?.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú noc.... :slight_smile:
2. okt 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
konečne mozem urobit mini kuk :wink:
nestíham, chodím po lekároch, matulko už dva týzdne kasle, tak sme boli už 3x u mudry a skončili na atb...so sebou som bola na kontrole u ortopéda, v piatok v hepatálnej poradni, dnes ultrazvuk brucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ešte nemám všetky vyšetrenia s tou pečenou, ale dnes na ultrazvuku zistil, že mám mierne stukovatenú pečen :confounded: ...a prelomila sa mi v zube blomba :angry:a zubára mám u svokry...no, idem mi :confounded:

vikinka v škole zatial fajn, som si vas zbezne cítala, že vase dutúrence kreslia lastovičky..vikinka zatial nie, neviem, či majú iné učebnice, ale zatial len šikmé čiary a tusím nasleduje nácvik jednotky....a lastovička je ešte dalekoooo....a šlabikár majú s názvom Lipka a preberali už tlačené A, O, L, S, M, V, E, I, :wink:
idem, žienky, skúsim zajtra kuky kuk :wink:
2. okt 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nič moc nevarili...No dúfam, že nás choroby oblúkom obíde...
Dnes dostal Viki dve jednotky. Už má 4. Šikovníček môj. A rozprávala som sa aj s vychovávateľkou, tak vraj sa polepšil, len ho nahovára jeho kamoš Maťko na zlobu a Viki je dosť ovplyvniteľný :frowning2:...No ale aspoň, že sa to zlepšilo. Na logo pohoda, pochválila ho, len ešte si zvyknúť a začať poriadne používať to R-ko.
@letty86 vitaj. Tak aj ty to máš pestré...Aj ja mám tento mesiac 3. lekárov-hematológia, zubné a kardiológia. Budúce mesiac zase endokrinológia...stále niečo.
2. okt 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...
3. okt 2012 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee! :slight_smile: ...keby ste vedeli ako je u nás sychravo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........sa cítim ako večer okolo šiestej, brrr....to bude deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: .........

@letty86 .....maťulko aj teplotoval??? ......kašle stále čilen keď ležká?......akosi pochodila u ortopéda?.....a to čo s tou pečeňou, idú ti to nejako riešiť? :confused: ........ach tie školy a ich rozhodovanie o učebných osnovách :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale už sa blížite aj k lastovičkám :wink: :wink: :wink: ......my sme včera písali slzu, nácvik a-čka, ale des a hrôza :angry: ..som sa tak musela ovládať :pensive: .....

@jacka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: takých snov čo najmenej :frowning2: :frowning2: :frowning2: ........som zvedavá ako na krčnom :confused:

@utka ..blahoželám ku jednotke! :slight_smile:
3. okt 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja mávam tiež nervy pri písaní, ale už sa to zlepšuje...NAši budú asi dnes písať slzu...
Ale koľko peňazí stále pýtajú od nás...katastrofa. Včera zase napísané v slovníčku, že 15€ na 1.polrok na materiál-krúžok šikovných rúk...Idem to porátať, koľko sme už dali od začiatku roka...
3. okt 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..fíha to nejako veľa pýtajú :confused: .....vy ste nedávali vzdelávacie poukazy??......my sme zatiaľ iba doplácali na časopis zvonček 1,40 eura...a viem, že ideme platiť ZRŠ 10 eur na rok a družinu 18 eur na pol roka.....
3. okt 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 My sme dostávali tie vzdelávacie poukazy-to má jeden krúžok zdarma. Ďalší sme doplácali 10€ a ešte pýtajú na materiál. ZRPŠ sme platili 20€, ŠKD-13,40€, obedy-cca 23€, tr. fond 10€, zošity SJ a AJ-10€...no spolu sme od septembra už zaplatili 135€
3. okt 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vy 18€ na pol roka, my 13,40 na mesiac. To je teda rozdiel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ......vieš ako sa tomu hovorí??? :wink: ....že bezplatné školstvo :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..neviem ako vaša družina, ale v našej je každý deň inak tematicky zameraný a aj sa to dodržiava..už som založila krabicu na družinársku tvorbu :grinning: ...a okrem toho majú deti priestor na hranie a kto chce tak vychovávateľky s nimi spravia aj úlohy :grinning: ...takže si myslím, že na to čo tam všetko robia sú z moc lacného kraja .....
3. okt 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to máte ozaj super...
3. okt 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..som sa začítala do témy o chudnutí..jaj, ale sú niektoré baby riadne ťapky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok