Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. okt 2012

...idem sa hýbať umyť podlahy 😵

jacka
3. okt 2012

ahojte....

no do kelu......to čo sú za sumy? ☹ ☹

jacka
3. okt 2012

@leninka75 nechod... 😉

utka
3. okt 2012

@jacka no veru...drahá Bratislava...vrrrr...
@leninka75 čo zaujímavé písali o chudnutí tie ťapky...???

jacka
3. okt 2012

@utka neskutočné ceny.........a to je len prváčik...... ☹ ☹ juj teda čo nás čaká.....uff

utka
3. okt 2012

@jacka vo ZV to bude snáď lacnejšie...

jacka
3. okt 2012

@utka no to dúfam....

ako v práci?....

jacka
3. okt 2012

@leninka75 vidím ťa....

leninka75
3. okt 2012

@jacka ..no ahoooj! 🙂 ..ako na krčnom?.....

@utka........som pozerala, že akými rôznymi diétami sa baby mordujú, som len kukala čo všetko existuje 😕 😕 .......a hlavne aké nezmysly 😅 😅 ...rady typu ráno vlažná voda sú 😝 😝 😝 ......a podobne, no čo ti budem hovoriť........stačí si to utriediť v hlave, rozumne jesť a cvičiť 😉 ......

utka
3. okt 2012

@jacka v práci klasika...doobeda sa nudíme a od pol druhej nestíhame ani žiť 😝

leninka75
3. okt 2012

@jacka ..hiii zasa sa predbiehaš 😀 😀 😀 😀

jacka
3. okt 2012

@leninka75 skús tipnuť...... 😠 😠 😠

utka
3. okt 2012

@leninka75 u mňa je tiež základ si to uvedomiť...pokiaľ mi neprepne v hlave, tak sa budem zbytočne snažiť...

leninka75
3. okt 2012

@jacka ..mandľa von??? 😝 ☹ 😠

leninka75
3. okt 2012

@utka ..mne by bodlo, keby zakázali výrobu sladkostí 😀 😀 😀

jacka
3. okt 2012

@leninka75 dr mi vysvetlila že kedže býva často chorý a aj bude bývať.....a tým sa mu bude tá mandla zväčšovať.....že to treba dať von..........lebo može dostať infekciu aj niekde inde.......a je to jednodnová chirurgia......a nebolí to....

jacka
3. okt 2012

@leninka75 prečo?...........................a vieš že aj pre mna............ 😀 .................

leninka75
3. okt 2012

@jacka .....našla som homeo liek Lymphomyosot a používa sa okrem iného aj pri liečbe zväčšenej nosovej mandle...viem, že ho doporučuje detská ORL tu u nás.......tak som si hneď na teba spomenula posúvam infošku

jacka
3. okt 2012

@utka tak tak...všetko je v hlave....

leninka75
3. okt 2012

@jacka ...myslíš tie sladkosti??? 😀 😀 😀 😀

utka
3. okt 2012

@leninka75 tak to áno...ja veľakrát radšej nebudem jesť a dám si kúsok sladkého...ale snažím sa nejesť sladké 😝
@jacka moja neterka z veľkej nosnej mandle prestávala počuť. Vie to narobiť riadnu šarapatu. Pokiaľ máš potvrdené, že je naozaj veľká, tak ja by som na tvojom mieste neváhala...ale však to musíš rozhodnúť ty sama...

leninka75
3. okt 2012

@jacka .. a ty čo na to vysvetlenie Dr.?........zasa máš čo zvažovať ☹

utka
3. okt 2012

@leninka75 tak tento liek Viki užíval pravidelne asi asi pol roka a nepomohlo mu to ☹...

jacka
3. okt 2012

@leninka75 ........ked ona mi povedala že čím viac bude chorý tým bude väčšia.....neviem či mu tie lieky pomožu...hlavne nemal by byť chorý.......a kedže býva..... ☹ ☹ ....ja neviem..... ☹

leninka75
3. okt 2012

@utka ....je to indi-vindi ako všetko 😉 ......naša detská ORL Dr. nie je zástanca vyberania mandlí, tak vždy ešte skúsi a potom rozhodne 🙂

@jacka.....aj vám už dala termín?..teraz je Peťko s tebou či si ho dala ešte do škôlky?

jacka
3. okt 2012

@leninka75 dobrá detská.....škoda že nie sú všetky také.... ☹ ..................to vieš ked je mandla velká aj ked je zdravý tak asi zázraky neurobí........... ☹ ☹ .....najradšej by som mu ju tma nechala.....nie nedala termín máme sa dohodnuť........ 😉 .............................v školke je 🙂 ....s úsmevom.....a vraj mám prísť večer pre neho 😝 😉

jacka
3. okt 2012

jááj a ešte dodala.......že v puberte mandla zaniká...ale kedže je už teraz velká tak mu tam ostane a ked bude starší može mať ešte väčšie problémy...............prehovára dobre... 😔

leninka75
3. okt 2012

@jacka ..nekecaj!!! ..s úsmevom a domov až večer???? 😅 😅 😵 😵 🙂 🙂 ...neuverím ak neuvidím 😀 😀 😀 ..........ja neviem ale tí lekári, vymenujú tisíc dôvodov prečo von a podstrkajú tie najhoršie možné veci čo sa môžu stať, ale žiadny dôvod prečo nechať 😝 😝 😝 ...to mi pripomína moju mamu, vždy keď mi opuchne líce od zuba, tak podľa nej dostanem zápal okostnice 😀 😀 😀 .........a to je tiež extém pri zuboch 😀 😀 😀 ......

jacka
3. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...nemožem s teba.......zápal okostnice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. okt 2012

@leninka75 takže nemám íst pre nich.....len škoda že nemajú obed..... 😉 ........................................ja ti mám pocit že chcú zarobiť pretože maju vo Zv nový prístoj kt. treba asi splatiť ...alebo čo 😖 😉 .................veru žiadny dôvod neudala prečo nechať......

idem ....prídem

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre