Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. okt 2012

@denisenko no ja sa picnem.... 😀 😀 😀

jacka
4. okt 2012

@denisenko no .......vieš čo ....toto čo sa na teba sype.....je hrozné....... ☹ 😢 ..pevné nervičky......aspon že tatinko príde 🙂 ...dáka dobrá správa ...od teba.......držkajte sa.......Deniskovi ešte nič nie?...a tebe?.....

leninka75
4. okt 2012

@jacka ...pánečku ale sme dobré vyvolávačky!!! 😀 😀 😀 ..chápeš to??!! 😀 😀 😀

leninka75
4. okt 2012

@jacka ..nie brušká baby neboleli, len sa potom fajne obe vyserinkali 😀 😀 😀 😀 .........si nahodila super pozitívne myslenie!!! 🙂 ..to sa mi páči!!! 😵 😵 😵 .......Maťkovi si chystala aj nejaký obed do škôlky?.......

jacka
4. okt 2012

@leninka75 nie....bude sme riadne bosorky 😀 😀 😀 .....alebo nám deni číta myšlienky 😀 😀 😀 ........ale nepísala nič moc pozitívum ☹

leninka75
4. okt 2012

@denisenko..no ešteže sme ťa začali spomínať!!! 😀 😀 ........tak som dobre tipla, že asi v tom bude nejaká choroba ☹ .........som rada, že už ste z najhoršieho von a denisko to hádam ustojí, budem držať palce....... 🙂 ..........ešte sa môže stať žeby tatinko neprišiel na trvalo?? ☹

jacka
4. okt 2012

@leninka75 aspon ich to prečistilo 🙂 .............................ved musím....inak by som sa scvokla......😀......................nie nechystala....bola som v jedálni objednať mu obed......... 😉 😀

leninka75
4. okt 2012

@jacka ..akože nie??!!.....a to, pozitívne myslenie sa ktoré sa chystáš???:.....hááááá....... 🙂 😉

leninka75
4. okt 2012

@jacka ...a dalo sa vybrať vhodné jedlo?? 🙂 ..kuchárky neodpadávali?? 😀 😀 😀

jacka
4. okt 2012

@leninka75 im hned odpadnem.......... 😠 😀 😀 😀 😀 ........ma na obed mäsové gulky v parad.omáčke....a zemiaky.....raz za čas može...nie?.. 😉 ....................................no ja som pozitívne naladená.....ale deni velmi nie.....

jacka
4. okt 2012

juj dnes už štvrtok..ako rýchlo sa blíži tento víkned.....brrr 😝 😠

jacka
4. okt 2012

slnko dnes nikde....nejka sa nejde predrať cez hmlu...........idem si ja pre Peťula..... 🙂 ......

leninka75
4. okt 2012

@jacka ... 😀 😀 😀 ......to si dobré vybrala 😵 😵 😵 ......mňam.....a práve mi prišla chuť na plnenú papriku 😵 😵 😵 .....dúfam, že ešte dlho budeš tak pozitívne naladená!! 😵 😵 😵 😵 ........jaj deni, vieš mi tých našich pánov tvorstva máme doma aspoň večer, ale ona je stále sama ☹ ..........

leninka75
4. okt 2012

@jacka ..juj teba už straší víkend!!! ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😖 😖 😝 😝 ......zajtra budeš asi variť a piecť, či ako?....

leninka75
4. okt 2012

@jacka ..dávaj si pozor!!! 🙂

jacka
4. okt 2012

@leninka75 dakujem.....už sme domka.....Peťko nešťastný že je bez Maťka......nepočujem nič iné len kde je ....a kedy príde.....jáááj ☹ 😉 ...............................ja to nerobievam...tie gulky...ty hej?.....................že pán tvorstva.......ha ha 😀 😀 😀 😀

jacka
4. okt 2012

http://www.varime.sk/recepty/jablkovy-pernik/
toto by som chcela.....len tam nevidím kolko múky ide..... 😝 ............fakt netuším čo im idem uvariť.... ☹

jacka
4. okt 2012

Peťko mi aj slniečko doniesol....lásočka moja 😎 😎 😵 😉

jacka
4. okt 2012

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=33447
tu je lepší.... 😀 😀 😀

🙂

denisenko
4. okt 2012

@jacka @leninka75 vy ste ale bosorky. V dobrň 😉 a ja že čo som mala také nutkanie sa požalovať., a to preto že ste na mna mysleli. 😉

jacka
4. okt 2012

@denisenko hocikedy....sme tu pre teba 😵 😉

jacka
4. okt 2012

nikto nikde???.......a utka sa nám kde schovala.... 😕 😉

detičky búvaju........ako je im dobre.......

dobrú noc.... 🙂

denisenko
4. okt 2012

Dobru nocku 😉 dnes som sa dozvedela,že pc bude buduci týždeň.a buď daju novy hardvér alebo novy pc 🙂

utka
4. okt 2012

Ahojte...No veru, už asi dva týždne sa necítim vo svojej koži. Mám takú akoby arytmiu...vnútornú nervozitu. Je to akoby mi boli slabé lieky na štítnu...neviem. A v noci mi bolo na odpadnutie. Možno je to chrbticou, lebo takto na odpadnutie mi raz bolo, keď ma seklo v krku. Som unavená. V noci vstávam aj 3x a idem pozakrývať Vikiho. V robote sa to poobede kopí, naháňame sa ako blbé. Akoby sme to mali super zaplatené 😖 . Potom sa zase náhlim po Vikiho, na hudobnú, alebo na logo. Nakúpiť, čo to porobiť, učiť sa. Mám pocit, že nestíham a nevládzem...A od novembra nám pribudne 2x do týždňa aj plávanie. To sa už asi ozaj scvoknem.
Tak som sa požalovala...
Ale aj ja idem už myslieť pozitívne...to ma posilení.
Viki dnes dostal ďalšiu jednotku. Z výtvarnej výchovy. Takže už šiesta. No neviem, či je dobre známkovať predmety ako je telesná, hudobná, výtvarná...
Tak dobrú nôcku. Zajtra sme len 2 v práci, tak asi nebudem stíhať kuk...

jacka
5. okt 2012

ahojte....... 🙂

leninka75
5. okt 2012

ránko!!....strašná búrka bola včera v noci, ale fakt strašná ☹ ☹ ☹ ☹ .........

@jacka ,....Peťulko sa vytešoval keď Maťko prišiel domov, že?! 😵 😵 ......koľko im to vydržalo?? 😉 😀 ..nerobievam tie guľky, ale plnenú papriku, to je podobné, ale robím to tak max 1x do roka keď je papriková sezóna...ja to jedlo zbožňujem, ale je to prplačka ☹ ........

leninka75
5. okt 2012

@jacka ..si mi narobila chute s tým perníkom 🙂 ..už je vytlačený a asi v nedeľu ho tým mojim zlatíčkam upečiem 😉......

leninka75
5. okt 2012

@jacka ..robíš si výstavku keď ti deti niečo vyrobia? 🙂

leninka75
5. okt 2012

@denisenko ..jasné, že sme šikovné bosorky 🙂 🙂 .....aspoň vieš, že na teba myslíme 😵

leninka75
5. okt 2012

@utka ..juj to nie su teda príjemné správy ☹ ☹ ☹ ..si spomínala, že ideš na kardio, tokedy??....to máš nejakú pravidelnú kontrolu či práve preto, že sa necítiš dobre? ........máš pocit, že máš v chrbtici niečo bloknuté??......máš toho veru moc s Vikim ☹ ..a nemohol by sa zapojiť aj tatino???........u vás sa tie jednotky len tak sypú!!! 😵 😵 😵 😵 ........my sme mali včera rodičko a tiež sme kadečo preberali, okrem iného aj známkovanie telocviku, hudobky a výtvarky...sme sa ozvali, že to je nie fér voči tým deťom, ktorým to skrátka nejde..tak učka nám to celkom rozumne vysvetlila, že ona hodnotí skôr snahu a kreativitu ako nejaký umelecký dojem....moc sa mi to páčilo!!!.....len naša učka je učka v rokoch s bohatými skúsenosťami, a deti berie ako osobnosti ...ale čo tie mladé učky po škole???? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre