Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
5. okt 2012

Ahojte 😉 ste toho popísali...kto to má čitat 😀 😉
my sme mali včera den blbec ☹ skončili sme s vikinkou v nemocnici...utekala z izby do izby, potkla sa a spadla...udrela sa do rohu postele...odnieslo si to rozťaté obočie ☹ ...nešili jej to , iba zlepili, tak dúfam, že sa to pekne zahojí...ani do školy dnes nesla....má aj škrabanec na líčku a na brade, jooj, kurča moje malé 😖 ...ale nastastie je očko v poriadku......len sme sa nabehali...išli sme rovno na chirurgiu, odtial nas poslali na traumatológiu a odtial na očné 😝
ja už dva dni upratujem...vyhádzala som všetky skrine a nanovo triedila a vyhadzovala 😝
zajtra ideme k svokre na otočku na návstevu...pekný víkend 😉

denisenko
5. okt 2012

@letty86 joj,chudatko :'( sa musela vyľakať :-/ ked to nešiju. Tak byva jazva menšia,tak to super že len stiahli. Držkajte sa

Dobru nocku

utka
6. okt 2012

Ahojte...
@letty86 juuuj, tak nič príjemné ☹.

@denisenko Ďakujem...

@jacka budúci týždeň...

utka
6. okt 2012

Výletík do Sv. Antona na ukončenie sezóny...

utka
7. okt 2012

Ahojte...Ako ste víkendovali?

jacka
8. okt 2012

ahojte....
ja len na skok.........hurááááááá doma.............musím ísť variť a poriadiť......a tak......ale jedným očkom tu budem... 🙂 😉

utka
8. okt 2012

Ahojte...

@jacka vitaj. Ani sa nejdem pýtať ako bolo...

leninka75
8. okt 2012

ahojte!! 🙂

@utka..som až nechutne zvedavááááááááá 😀 😀 😀

@jacka......kedy ste sa vrátili?......no aký bol darček? 😔

@denisenko.....tú plnenú papriku si tu naschvál spomenula až keď som už zdrhla, ty ty ty 😀 😀 😀 ........

@letty86..juj zlatinko malé, moc plačkala? ☹ ..ako sa vám to hojí?........

leninka75
8. okt 2012

@utka ..tie fotky sú zo soboty?? ..krásne vám vyšlo počasíčko 😎 ..som kukla na tej jednej fotke, že čo tam robil náš Trix 😀 😀 😀 ....ako sa dnes cítiš? 😨

utka
8. okt 2012

@leninka75 áno, bolo to v sobotu. Bolo super, teplúčko. Dnes sa cítim dobre...dostala som mrchu, takže tá arytmia bola asi z toho...Váš Trix je labrador?

leninka75
8. okt 2012

@utka ..tak a moja zvedavosť je tam 😝 .......náš Trix je zlatý retriever, ale sú to podobné plemená.....farba by sedela len ten náš Baskervil je asi viac chlpatý 😉 ......

utka
8. okt 2012

@leninka75 ahaaa...toto vlastní neterka...Je zlatý a hrozne prítulný. Keď mu povieš sadni, tak si ti sadne na nohy. Stále musí cítiť ľudská teplo. Na tých "konských" pretekoch sme sedeli na deke, on ležal za nami tak, že sa nás dotýkal a hrial nás 😉.

mucinkaa29
8. okt 2012

@utka
@leninka75
@jacka Ahooooooooooooooj kočky ako??Ju utka maly je zlatučky 🙂

utka
8. okt 2012

@mucinkaa29 ahojky. Vitaj. Ďakujeeeem...

mucinkaa29
8. okt 2012

@utka Ako ide škola? 🙂

utka
8. okt 2012

@mucinkaa29 zatiaľ dobre. Už máme 7 jednotiek...Len píše ako kocúr a o vyfarbovaní ani nehovorím. Vikiho vôbec nebaví krestiť ☹.

mucinkaa29
8. okt 2012

@utka huuha tak to je super,simonko zbožnuje kre 🙂 🙂 🙂 🙂 slit a vyfarbovat 🙂

utka
8. okt 2012

@mucinkaa29 noo, Viki ee. Ale nevadí. On je zase skôr na matematiku...Po tatinkovi 😉

mucinkaa29
8. okt 2012

@utka Však hej,každy na niečo ine 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
8. okt 2012

@mucinkaa29 ..čavec tehoška!! 🙂 😉 ..ty sa nám pochváľ ako sa máš 🙂 ....ty si vlastne stále doma PN, že?....

leninka75
8. okt 2012

@utka ...to sú dobré psy aj labrodori aj retrieveri..len ten náš je srááášne hravý, však šteňa... 🙂 ......a tvrdohlavý 😀 😀 .......

mucinkaa29
8. okt 2012

@leninka75 noooo ahoj 🙂) ja sa mam po starom stale mi je zle a posledne 3 dni citim slabe kontrakcie,mala som ist zajtra do poradne ale neni tam moja doktorka,tak idem o tyžden v utorok,no ale ked mi bude toto robit brušino tak pojdem na pohotovost,jaaaaaj stale niečo,kočky kontrakcie su take že my stiahne krč bruško???Ja neviem lebo pri Simonkovy som to vobec nemala,tak neviem..... 😠 😠 😠 😠

mucinkaa29
8. okt 2012
mucinkaa29
8. okt 2012

Toto je moja Druhaaaaaaaaa laska,je ako moje druhe dietatko🙂) ešte aj na wc ide somnou,som zvedava od januara ako to bude 🙂

utka
8. okt 2012

@mucinkaa29 no veru radšej bež na pohotovosť. No nezávidím...stále nejaké problémy ☹

mucinkaa29
8. okt 2012

@utka No stale sa niečo deje,ja si to tehotenstvo jednoducho nemožem užit v klude a bez problemov 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .Som zvedava čo mi na to povie moja dokinka ☹

jacka
8. okt 2012

@letty86 ahoj......no nič príjemné...chudatko....velmi plakala?....a kde bol Maťko?...
@utka perfektné fotky......tie koníky sú nádherné?....
@leninka75 to vy už máte takého velkého havina?.....ved hod foto?....
@mucinkaa29 nič moc....mala by si ísť podla mna hned k dr?.....

jacka
8. okt 2012

@leninka75 toto dostali...mám to dvojmo.....vydáva to zvuky......ale že príšerné.......a ešte to aj bliká... 😝 ....................no ja už nemám slov.... 🤐

leninka75
8. okt 2012

@mucinkaa29 .....súhlasím s dievčatami, radšej dvakrát zbytočne ako vôbec 😉 ...jej takú vreckovú myšku mala aj moja sestra len im ju trafilo auto ☹

@jacka..rastie ako z vody 🙂..však aj zožerie 😝..za chvíľu aj nás zlupne 😀 😀 😀....už si poriadila?

mucinkaa29
8. okt 2012

@jacka za den to mam 2krat ,su to kontrakcie,či??

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre