Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

mucinkaa29
8. okt 2012

@denisenko
@utka každy my ten odporuča 🙂

denisenko
8. okt 2012

@utka ja davam inhalovať ked začne kašľať ... Ambroxol 2,5 ml. ,

denisenko
8. okt 2012

@mucinkaa29 aj ja som chcela červeny,ale všetko boli len trojkolky alebo klasicka ručka a ja som zhaňala golfačik. Tak mam limetkovo sivy.ale červenu isto neoľutujes 😉
@jacka žeby zas choroba? ☹ my sme boli dneska na futbale a zajtra ma šach, v stredu a piatok mam ja školu a vo štvrtok by sa chcel dohlasiť na pohybove hry... Ale akože sa fakt tešim na vikend,že žiadnu školu neviddím 😀

mucinkaa29
8. okt 2012

@denisenko simonko mal červeny,mne sa tento kočik straaaaaaaaaaaaaaaaaašne dlho pačil tak preto sa neviem rozhodnut ale asi červeny vyhrava :-ň

denisenko
8. okt 2012

@mucinkaa29 jaj ako ti zavidim to vyberanie... Až mi je ľuto,ze ten moj drobček ma už pol roka... ☹

mucinkaa29
8. okt 2012

@denisenko ja mam z toho mindraky lebo sa poznam že aka som o 6 mes. budem chciet zas iny kočik 🙂) heheheheh

utka
8. okt 2012

@denisenko ďakujem za radu...takže pri nádche sa neinhaluje?
Dobrú noc.

denisenko
9. okt 2012

dobré ránko 😵

@mucinkaa29 to sme asi všetky rovnaké,,,,každý týžden iný kočík.... 😀 😀 😀 😀


@utka pri nádche...asi len tu morsků vodu alebo vincentku....ale to poznáš...nádcha s liekmi prejde za 21 dní...bez liekov za 3 týždne.... 😀 😀 😀 😀

utka
9. okt 2012

Ahojte...
Dnes som bola na odber na hematológii. Ešte nemám výsledky, som zveadvá, aké budú...
@denisenko však to je tak s tou nádchou. Ja som mu nasadila Sinupret, tak je to o niečo lepšie...

jacka
9. okt 2012

ahojte,,,,,........ 🙂 🙂 🙂

vidím že dnes som až tretia.......nechápem 😕 😉 😉

leninka75
9. okt 2012

ahojte!!!.... 🙂

@jacka..kašli na to, stárneme, už na tie mladice nemáme 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. okt 2012

@mucinkaa29 ..červenýýýýýýýýýý!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ..inak už máš toho toľko pokúpeného, pána beka!!! 🙂 🙂 ....veci po somonkovi si niekomu dala?:...

@denisenko @utka..fíha, riadne ste toho chlapcom naložili!! 🙂..ale aspoň sa zabavia 😉

@denisenko ..jeej vy už máte pol rôčika!!! 😵 😵 ...stále som ti kukala na fotku, aby som to neprešvihla a just 😔 .....tak dodatočne blahoželám k prvému polroku!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...už máš PC, či ešte stále na mobile?

leninka75
9. okt 2012

@utka ..a kedy budú??

utka
9. okt 2012

@leninka75 idem volať 😉...

jacka
9. okt 2012

@utka kedy budeš mať výsledky?

jacka
9. okt 2012

@denisenko blahoželám aj ja už k pol roku...... 😵 😵
čo máte nové 🙂

utka
9. okt 2012

No mám 82tis. Nič moc, ale čo už...

jacka
9. okt 2012

@mucinkaa29 tebe sa ktorý páči?....či by si brala oba? 😉

jacka
9. okt 2012

@utka a norma je?...

jacka
9. okt 2012

robím ryžový nákyp.....100 rokov som ho nerobila.....už vidím tú reakciu.....Peťko 😝 ...Maťko 😵 ...ja 😠 😠

denisenko
9. okt 2012

@jacka
@leninka75 že mladice 😀. Dakujeme za simonka,beží to 😖. . Pc ešte nemam, servisaci si davajú načas ☹ a simčo ťaha maratón v nespavosti uz od včera rana... V noci spal 2x po 2 hodiny 😖

utka
9. okt 2012

@jacka norma je 150tis. až 350tis. Ryžový asi budem dnes aj ja robiť, Vikimu prišiel na chuť.
@denisenko aj ja prajem Simonkovi všetko naj... k pol rôčku a prajem mu, nech dobre spinká...Obdivujem ťa, že ešte funguješ...

jacka
9. okt 2012

@denisenko chceš sa pridať..?........ 😀 😀 😉 ........................................a vieš kedy asi bude pc?....a ešte ho kojíš či už fičí na UM?...........kedy ty vobec spinkáš?....

@utka tak to máš stále málo?.....či si mala aj horšie?....

utka
9. okt 2012

@jacka pred 3,5 rokom som mala 5tisíc...úplne zle. Teraz mi to tak skáče. Minule som mala 102tis., predtým 79tis.
Ale asi bábo nehrozí. Ešte sa doktorka nevyjadrila, lebo tam nebola, ale sestrička-kamoška mi povedala, že je to riziko, že ona by do toho nešla ☹

leninka75
9. okt 2012

@denisenko ...teba drobec tak vytrénuje, že nakoniec spánok ani nebudeš potrebovať 😉 ..... už si bola s tou štítnou??

jacka
9. okt 2012

@utka a ty chceš bábo aj ked ti to nik neodporúča?....a možno keby si otehotnela....tak by to tak neskákalo...či som blbá 😅
to tie riadne skáče hore dole.....ale už neberieš žiadne lieky.....?.......

jacka
9. okt 2012

mamky už riadite k vianociam?....a čo darčeky?.....

utka
9. okt 2012

@jacka chcela som, lebo na začiatku mi doktorka hovorila, že to nie je problém. No teraz hovorí iné. Ale asi ešte počkáme. Som zvedavá, čo povie teraz. Vyplašila ma tá kamoška-sestrička...

utka
9. okt 2012

@jacka ja Vianoce ešte neriešim...

jacka
9. okt 2012

@utka myslíš že sestrička vie viac ako dr.?.....a čo hovorí dr.....ešte počkať...?.......uvidite....ved vždy je kedy otehotnieť 🙂 ............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre