• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@letty86 ja som musela vymeniť.....stráááááááášne dlhé ........zbytočne by to zodral............a toto sa mi zdá je ltt...(len tak tak)....ale vynosí............................ :slight_smile: ............
no mna skrine čakaju........ale netuším kde dám tie Peťkove malé veci.....len sa mi to tu kopí a kopí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................................... fotku aj Vikušky ...... :dizzy_face: ...aj tak všeobecne ako ste narástli?-------...........a Vikinka ako v škole?...chodí aj do družiny?
9. okt 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka toto nam ponukla znama za super cenu,tak zatial bude tento a potom tento predam a kupim si červeny a hotovo,už som mu to vysvetlovala,heheheeheheheh:Pri simonkovy som mala novy rezervovany ale neoplati sa kupit novy kočik,potom ho nevieš predat za dobru cenu,tak som sa rozhodla pre tento ZATIAL :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mucinkaa29 že aká si ty prešibaná :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................a akého chápavého máš muža....... :slight_smile: ...mna by niekam poslal :grinning: :wink:
9. okt 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka prečo nepredaš po Petkovy male veci,ja to budem hned predavat a hotovo neni kde skladovat :slight_smile:
9. okt 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to my on povedal,heheheh lebo ja som chcela hned aj ten červeny ale hned ma zrušil,heheheheh :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mucinkaa29 ..to je super, že si darovala veci do pôrodnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....to by mohli všade zaviesť, určite by sa maminy zo slabších rodín potešili :wink: ..len zasa by vznikol problém so skladovaním atď :frowning2: ..škoda.......aleže si kúpila úplne iný koč!!!! :grinning: :grinning:....aj ten vyzerá dobre!!!.......simonko už má svoju izbičku??
9. okt 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86.....si sikulka, keď máš skrine hotové!! :dizzy_face: ......veru najhoršie je sa do toho dokopať, potom to už ide :slight_smile: ....a čo tvoj malý pomocníček, už nevyhadzuje?. :grinning:.......
9. okt 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka.......ale veď ešte sa môžeš tešiť na materskú, možno sa to podarí :wink: .........nechceš to prekonzultovať aj s iným dr.???......nadšenie pre gormitov už Vikiho prešlo? :wink: ......
9. okt 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja asi budem tiež cez víkend riešiť skrine. A okná mám umyté, takže pred Vianocami sa už na ne asi vykašlem...
9. okt 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 však jasné, asi to skúsim ešte s niekým prejednať. No Gormiti a Hero Factory sú trošku bokom, ale hrá sa aj s tými...
9. okt 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..."zublíci" to sú také zvieratká s magnetom....zbalia sa do guličky a keď ho postavíš na ja neviem pník, v ňom je zasa magnet a zublík sa rozbalí.......raz v "mekáči" to bolo v happy meale a obe sa s tým celkom rady hrajú......
9. okt 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..naši prváčikovia písali diktát!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:...a určite neuhádnete akú známku dostala Lilka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ....ja som chcela teraz umyť okná lebo sú od múch hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale tie potvory ešte stále lietajú a sadajú mi na ne, takže ešte počkám do mrazov a potom :slight_smile:...mne tie mušiská tak lezú na nerv :angry:..hnusoby sa tisnú dnu do tepla :confounded:...vám to na byte nerobia?.......
9. okt 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no pochváľ sa, čo dostala...a to aj tak nechápem, že diktát...to sa už koľko písmen učili???My nemáme okná od múch, našťastie. Len ten hnusný prch všade...
9. okt 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja som sa ponukla, že budem do školy kopírovať, keď budú niečo potrebovať. Tak včera učka poslala dva papiere z matematiky. Vraj päťminútovka...
9. okt 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....no hádaj :grinning: :grinning: :grinning: ......vedia M S O L I E U A ..no a z tohoto písali a vraj budú aj z matiky, že im učka povie dve čísla, tie napíšu a porovnajú, ktoré je väčšie :slight_smile: :slight_smile: ........to má Viki výhodu, môže si to doma natrénovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ha-ha-ha :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 kukni v mojom albume, aj ja mám taký istý, len iná farba.....budeš spokojná, ak cestuješ...ale s fusakom ho tam natrepem len tak tak...a od 4-roch mesiacov je v šporřáku.....ale neva, ved to ide na ležato..... :wink:
@jacka presne to, čo sa to krúti...tiež tomu moc nerozumiem, ale čo už....aj chalani v triede taký majú, tak sa s nimi hrá..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 a to akože písané??? No neviem, tak tipujem, že 1! Nieeee, Vikimu to neukážem. Ale jemu matika ide :wink:. Na rozdiel od písania :frowning2:...
9. okt 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..šikulka uhádla :slight_smile: ..ja viem, že mu to neukážeš :wink: ....nie písané ale tlačené ....
9. okt 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..Lolka vstala idem ja od vás ... :wink:
9. okt 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ahaaa...a to akože im diktovala písmenká? Sranda. Naši začali malé písané a, á
9. okt 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk....žienky....... :slight_smile:

bola som u dr.......detičky sú zdravé....a vodovy soplík neznamená že je chorý :slight_smile: ......mám papier zajtra ho má ta ....trúba.... :angry: :grinning: :wink:
9. okt 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak super... Viki sa akurát nahrieva suchým teplom...Infralampou. Ty si neskúšala peťka nahriať?
9. okt 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka som videla že to v lidli budu mať....aj som uvažovala...len sa bojím že to budu vyhodene prachy :frowning2:
9. okt 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som kúpila v zdravot. potrebách...a veľmi pomáha. Mňa aj doktorka na krčnom takou nahrievala.
9. okt 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka verím že to pomáhala.....my sme to doma tiež mali......len sa bojím že tam nebude chcieť sedieť..........
9. okt 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja dnes už stačilo.......ale aj zajtra je den.... :slight_smile: ....akurát ide muž domov....nech ma nevymákne :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

dobrú noc.... :slight_smile:
9. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka
@leninka75 teraz som uplne mimo,to čo tí vaši už vedia? Deniskova uča vravela,že sú pozadu :confounded: ,ale až taj? Naši pisali A,a,á. I,i,í a začali e. A pisomku mali z prirodovedy.
@jacka myslis ze tej najmudrejsej pani učitelke bude to potvrdenie od doktorky stačíť? :grinning:. Hlavne že sú v poriadku
9. okt 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jááááj. No Viki sedí. 5 minút mu stopujem...
@denisenko naši včera začali písané a, á...
9. okt 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Dnes som prvá??? :confused:
10. okt 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok